Аеробіка

 Аеробіка – це краса і здоров’я, це сім’я і відпочинок, друзі і спілкування. Займаючись аеробікою, Ви отримуєте радість і задоволення. Ви ведете активний спосіб життя сучасної людини XXI століття. Іншими словами, Аеробіка – це гармонійне поєднання фізичних, ментальних і соціальних факторів.

 Кращою профілактикою багатьох захворювань дійсно є регулярні аеробні тренування. Вони примушують серце і судини постійно працювати, адаптуючись до зростаючих навантажень. Тому серцево-судинна система тренованої людини працює злагоджено і ефективно, забезпечуючи киснем всі органи і тканини організму.

    Стан серця з віком поступово погіршується. Це показує «крива старіння», одержана в результаті тестування стану серця і судин людей у віці від 20 до 80 років. Вона наочно показує, що середні показники роботи серцево-судинної системи людини погіршуються кожні десять років життя. При цьому у тих, хто регулярно тренується в аеробному режимі, ці показники знижуються набагато повільніше.

    Старінню не можна запобігти. Але уповільнити цей процес цілком можливо. Тренуйте ваше серце, розвивайте силу, гнучкість і витривалість – і ви завжди виглядатиме і відчуватимете себе набагато молодшими.