Архів новин

Лекція від Оксани Слінько про захворювання опорно-рухового апарату

В черговий раз у Міжнародному Центрі корекції постави О.Слінько ” Академія Грація” лікарі нетрадиційної медицини прослухали лекцію від Оксани Слінько про захворювання опорно-рухового апарату! Дякуємо за візит!
Детальніше

Обережно Шахрай !

В нас з’явилася інформація що в місті Київ діє особа Ситник Володимир Валентинович , який представляє себе директором і власником Міжнародного Центру корекції постави Оксани Слінько “Академія Грація”,  що знаходиться по вул. Оболонська набережна 7, корпус 1 проводить незаконну діяльність. Якщо ви здійснили оплату за послуги Центра цій людині(або персоналу цього центру)
Детальніше

29 березня 2017 року Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько “Академія Грація” відвідали лікарі нетрадиційної медицини!

29 березня 2017 року Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько “Академія Грація” відвідали лікарі нетрадиційної медицини! Для них Оксана Слінько провела майстер-клас на тему: “Захворювання опорно-рухового апарату та методи їх лікування!” Дякуємо усім учасникам за плідну зустріч!
Детальніше

З 10 грудня 2016 р. у Міжнародному Центрі корекції постави О. Слінько «Академія Грація» розпочинається прийом голкотерапевта з Південної Кореї доктора Кюн Кіма!

З 10 грудня 2016 р. у Міжнародному Центрі корекції постави О. Слінько «Академія Грація» розпочинається прийом голкотерапевта з Південної Кореї доктора Кюн Кіма! За допомогою голкотерапії лікуються: Алергічні стани, шкірні алергічні прояви, бронхіальну астму. Неврологічні захворювання: парези, паралічі, запалення лицевого і трійчастого нервів, головні болі, мігрень, міжреберна невралгія, нічний енурез та всі
Детальніше

Найгучніша подія у Львові! Жіночий фестиваль “Аніма”!

О.Слінько черговий раз стала тренером та провела цікавий майстер-клас: “Від немовляти до поважного віку”. Рекомендації та поради для того, щоб зберегти своє здоров’я зараз та у майбутньому!
Детальніше

Унікальна подія осені 19-20 листопада 2016 року – жіночий фестиваль Аніма у Львові

Готель «Жорж», пл. А. Міцкевича, 1 Жіночий фестиваль Аніма у Львові – успішний проект для сучасних жінок, які хочуть розвиватись і вдосконалюватись. Це унікальна можливість познайомитися з цікавими людьми, набути нові знання і надихнутися свіжими ідеями, зробити новий крок на шляху самопізнання і саморозвитку. Запрошуємо всіх бажаючих на масштабний захід! Черговий раз
Детальніше

Ми знову серед учасників масштабної виставки “Дзеркало моди”!

О.Слінько прочитала доклад в рамках масажного практикуму на тему : Діагностика ортопедичних захворювань людини та практичні рекомендації по корекції деформацій опорно-рухового апарату”!   Дякуємо учасникам та доповідачам за чудову нагоду здобути нові знання та познайомится з чудовими людьми!​
Детальніше

29-30 вересня 2016 р.відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю

29-30 вересня 2016 р. відбулась науково-практична конференція з міжнародною участю: “Актуальні питання медичної реабілітації та рефлексотерапії у взаємодії лікарів первинної та вторинної ланок медичної допомоги”. О.Слінько спільно з  К.Разумовським представила до обговорення доповідь на тему: “Тракційна рефлексотерапія хребта за допомогою екотренажера-масажера Разумовського. Методики Tremass” та свою власну доповідь на тему:”Практичне застосування тракційно-масажної
Детальніше

О.Слінько провела заняття для лікарів нетрадиційної медицини по захворюванням хребта

23 вересня 2016 р. О. Слінько провела цікаве лекційне заняття для лікарів нетрадиційної медицини по захворюванням хребта! З нетерпінням чекаємо на нові лекції та презентації!
Детальніше
Page 1 of 1112345...10...Last »