NEW!!! Остеопатія

osteopatОстеопатія – це унікальні м’які і щадні методики лікування, в яких головним інструментом є чуйні руки фахівця. Завдяки своїй м’якості остеопатія використовується для лікування дітей з найперших днів життя, під час вагітності, а також при вираженому больовому синдромі, що радикально і відрізняє її методики від останніх.

У чому ж полягає суть методик остеопатій?

Одне з головних принципів остеопатії – це підхід до організму людини, як до єдиної системи, тому лікування має бути, перш за все, спрямоване на мобілізацію внутрішніх сил організму і самовиліковування. У зв’язку з цим головний інструмент лікаря, що лікує, – його руки. Техніка, що застосовується в остеопатії, на відміну від інших видів мануального лікування, виконується лише у фізіологічних бар’єрах тканин, тому вона є м’яко-діючою. Сьогодні остеопатія набула широкої популярності, завдяки своїм унікальним перевагам:

  • Надійна діагностика – професійний остеопат знаходить і лікує причину хвороби, яка може знаходитися не там, де болить;
  • Безпечне і безболісне лікування – це виключно м’які і щадні методики лікування;
  • Лікування без хірургічного втручання остеопатія є прекрасною альтернативою хірургії при захворюваннях хребта, плоскостопості, варикозному розширенні вен тощо;
  • Заміна або скорочення прийому ліків – частенько методики остеопатії дозволяють уникнути прийому ліків або істотно скоротити частоту і кількість їх прийому;
  • Короткостроковість і ефективність лікування – курс лікування остеопатії складається від 4 до 8 сеансів з періодичністю 1 сеанс в тиждень або в 2 тижні (підбирається індивідуально).