Авторська методика Оксани Слінько

«Міжнародний Центр корекції постави» Оксани Слінько, вперше у Львові та в Україні, представляє абсолютно новий підхід до профілактики та лікування сколіозів, кіфо-лордозів, остеохондрозів та інших захворювань опорно-рухового апарату.

В основі авторського винаходу Оксани Слінько покладено багаторічні наукові дослідження та особистий досвід автора.

    Авторська методика Оксани Слінько – це абсолютно новий винахід у галузі оздоровлення та профілактики опорно-рухових захворювань людини.

Це:

 • Унікальна діагностика, що дозволяє при лікуванні застосовувати індивідуальний підхід до кожної людини.
 • Використання авторських методичних розробок, як результат більш ніж двадцяти років практики та наукових досліджень.
 • Ефективна профілактика та безпечне безмедикаментозне лікування дитячих сколіозів, та інших захворювань опорно-рухової системи.
 • Компенсація обмеженої фізичної активності людей.
 • Підвищення імунітету та покращення якості життя людини.
 • Масове оздоровлення та профілактика передчасного старіння.
 • Заміна застарілого стереотипу відношення до лікувальної гімнастики.
 • Феномен сімейних занять, де батьки, займаючись, самі стають прикладом для дітей.
 • Формування здорового покоління. Культивація і пропаганда здорового способу життя.

    Основою авторської  методики Оксани Слінько є:

 • правильне діагностування,
 • індивідуальне програмування навантаження та підбір лікувальних вправ для кожного конкретного випадку,
 • забезпечення профілактики деформацій хребта та суглобів верхніх  і нижніх кінцівок,
 • відновлення і стабілізація симетрії тіла при її порушеннях

    Результати лікування

Повторне обстеження, яке проводилось кожні 6 місяців після початку занять, виявило, що у 90 % випадків сутулості, порушення постави та сколіозів першого ступеня статико-динамічного походження відбулося повернення постави до норми, спостерігалося поліпшення показників “плечового індексу”. Цей показник у 93 осіб із 100 наблизився до норми. Вимірювання ромба Мошкова через 6 місяців занять виявило позитивні результати. Якщо при першому вимірюванні різниця між показниками становила 1,5—2 см, то тепер вона зменшилася до 0,5 см, а в деяких випадках взагалі зникла. У 76 % підлітків з кіфозами, лордозами та сколіозами II—III ступеня спостерігалася повна зупинка прогресуючої форми і повернення до початкового І—II ступеня із незначними залишковими явищами органічного характеру, викликаними захворюванням.

При комбінованій, повздовжній та поперековій плоскостопостях І-ІІ ступені функціонального походження позитивні результати спостерігаються в більшості випадків у дітей та підлітків.

У дорослих покращення функціонального стану настає при комплексному поєднанні лікувальної коригуючої гімнастики, фізпроцедур та ортопедичної корекції стоп. За таких же умов зменшується на ступінь комбінована вроджена плоскостопість ІІІ та ІV ступеней за 3-6 місяців занять за результатами проведення плантографії стоп.

При остеохондрозах І-ІІ –ї ступені шийно-грудного та поперекового відділів хребта в т.ч.ранніх ювенільних остеохондрозах, важливу роль відіграє регулярність занять з коригуючої гімнастики та дотримання правильного харчування  та правил ортопедичного режиму.

У 100% випадків дегенеративно- дистрофічних захворювань опорно-рухового апарату вже через 2 тижні занять за методикою О.Слінько зникають больові сигнали в хребті. А через 6 місяців занять відбуваються відновлювальні процеси у всіх сегментах хребта.

Загалом, позитивні результати занять за авторською методикоюі О.Слінько спостерігають всі клієнти вже після двох тижнів від початку занять. Для корекції вад  постави необхідно спочатку пройти послідовно всі спеціальні етапи та ступені складності авторської методики. Тривалість лікувального етапу призначається індивідуально в кожному конкретному випадку.

Обережно шахраї !

    У м.Львові та в м.Одесі існують групи людей які непрофесійно та неправомірно застосовують для корекції постави авторську методику О.Слінько.

Заняття за авторською методикою Оксани Слінько  проводяться виключно за адресою:
м. Львів, вул. Вернадського 6  -«Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація»
м. Київ, Оболонська набережна 7, корпус 1
(096) 725 48 41; (066) 519 39 18; (093) 801 59 77 

В інших випадках, застосування авторської методики О.Слінько без спеціального призначення під час діагностики, яку може  проводити особисто Оксана Слінько, призведе до негативних наслідків для Вашого здоров’я!

У випадку виявлення даних фактів просимо повідомити нас за телефонами:
(032) 227 39 90
(098) 366 98 86
(063) 934 61 21
або  e-mail: akademia.gracia@gmail.com

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду