Йога

  • комплекс вправ, які мають лікувальну, естетичну та духовнозміцнюючу дію;
  • гармонізує внутрішній світ;
  • покращує зовнішній вигляд;
  • корегує фігуру;
  • покращує обмін речовин;
  • відновлює та зміцнює м’язи;
  • підвищує настрій, формує впевненість у собі

    Її ціль – досягнення фізичної та духовної єдності, і таким чином, покращення загального стану та самопочуття. Вправи не вимагають високої фізичної підготовки. Комплекс являє собою чудову систему для регулярних тренувань.

    Йога дає терапевтичний ефект для широкого спектру фізичних та психічних захворювань. Цей метод працює на декількох рівнях. Зміцнення м’язів допомагає тілу повернути правильну поставу, що корисно при проблемах з суглобами, таких як болі в хребті, шиї, артрити і ревматизм. Глибокий стан релаксації, який досягається внаслідок занять йогою та ідеально підходить для зняття стресу, безсонні та тривогах.

    При заняттях йогою енергія вільно циркулює тілом, що позитивно впливає на різноманітні розлади травлення. Спеціальне дихання, яке використовується для керування життєвою енергією ( праною ), також здійснює чудово впливає на пацієнтів з астмою та іншими порушеннями дихання.

    Під час заняття дихання і пози виконуються повільно та поступово в поєднанні з диханням, що контролюється, при цьому свідомість і тіло концентруються або настроюються на медитаційний лад. Йога широко використовується як засіб підтримки гнучкості та фізичної форми.

    Йога, яка включає  медитацію та розслаблення, стала особливо популярною завдяки тому, що з її допомогою можна боротися із збудливістю, нападами страху, депресіями і різними нервовими розладами.

    Основою та невід’ємною частиною  занять з йоги є медитація – розумова дія, ціль якої – приведення психіки людини в стан заглибленості та зосередженості, яка супроводжується тілесною розслабленістю, відсутністю емоційних проявів.

    Медитація – це хороший засіб дати людині можливість увійти в контакт з самим собою, прислухатись до внутрішнього голосу, дозволити своїй свідомості повністю заспокоїтись.

    До переваг цієї методи належить покращення уваги та емоційної стабільності в поєднанні зі зниженням стресу та депресії.

    Тривалість заняття – 1 година