Кардіотренажери

DSC_9923Кардіотренування  підвищують витривалість, а значить і інтенсивність занять. Хто мріє схуднути –  без кардіотренажерів просто не обійтися! Відомо, що худне той, хто витрачає більше калорій, ніж «з’їдає». Саме кардіотренування достатньої ефективності дають можливість спалити максимальну кількість злощасних «одиниць». Скільки саме – можна побачити на комп’ютері, яким оснащені наші кардіотренажери. Наприклад, за 1 годину занять на кардіотренажері спалюється від 450 до 500 кілокалорій. Окрім  того, такі тренування – це відмінний спосіб зняти стрес та попередити розвиток серцево – судинних захворювань.

При регулярних заняттях швидко зміцнюється серцевий  м’яз, збільшується об’єм  легенів, покращується координація рухів, опрацьовуються всі основні групи м’язів – і все це на тлі бережного відношення до суглобів. У кардіозоні є три основні види кардіотренажерів: бігова доріжка, велотренажер і  орбітрек.

На електричній біговій доріжці, змінюючи кут нахилу бігового полотна та швидкості його руху, можна відрегулювати навантаження. Інтенсивні пульс – програми дозволяють комп’ютеру самостійно корегувати  навантаження. Це сучасна модель, яка забезпечена амортизаційними подушками, що знижують ударну силу,  шкідливу для хребта та суглобів. Навантаження на суглоби зменшують спеціальні матеріали, з яких зроблено бігове полотно.

Ходьба на біговій доріжці зміцнює статичні м’язи хребта і покращує «дифузне живлення» міжхребцевих дисків. Особливо ефективне використання  бігової доріжки в профілактиці та лікуванні дегенеративно- дистрофічних захворювань хребта.

Орбітрек – це гібрид бігової доріжки та степпера. Окрім свободи рухів та відсутності навантаження на суглоби в орбітрека є й інші переваги:

По-перше, ходьба по еліптичній траєкторії, при якій рухи всіх частин тіла синхронізуются – найефективніша форма тренування для всіх основних м’язів – ніг, сідниць, стегон, а також м’язів рук, плечей, грудей та спини.

По- друге,  еліптична амплітуда руху педалей, що надає тренуванню унікальне відчуття «легкості», знижує до мінімуму навантаження на колінні та гомілковостопні суглоби. Під час тренування нога завжди знаходиться в напівзігнутому стані, що і запобігає небажаному  навантаженню.

По – трете, лише на орбітреках можна виконувати рухи як вперед, так і назад, що дозволяє добре опрацьовувати не «охоплені» іншими кардіотренажерами групи м’язів.

Велотренажер – дуже поширений спортивний снаряд, який користується величезною популярністю. Починати займатися на велотренажері можна в будь-якому віці і абсолютно неважливо, який у Вас рівень фізичної підготовки. Це ідеальний спортивний тренажер для людей, що мріють схуднути. Бортовий комп’ютер покаже яку дистанцію Ви проїхали, з якою швидкістю та пульсом, і скільки калорій дійсно витратили. Крім того, на велотренажері передбачені інтерактивні пульс – програми які автоматично регулюють навантаження.