Корекція стоп

Майже 80% людей мають проблеми зі стопами. Стопи – дзеркало здоров’я людини: біль у них може бути ознакою серйозних захворювань, таких як плоскостопість, сколіоз, остеохондроз, артрит, діабет, нервові розлади і порушення кровообігу.

Здорові ноги – це здорова психіка, очищення організму, гормональний баланс, відсутність болей, ефективне лікування хворіб, міцний сон, хороше травлення та покращення кровообігу. Апарат «Коректор стоп» призначений для оздоровлення судин і нервової системи нижніх кінцівок зв’язково-суглобового апарату стоп, а також для впливу на біологічно активні точки у стопах.

Принцип дії:

Апарат «Коректор стоп» працює по принципу рефлексотерапії: впливає на одну точку, а зміни відбуваються в іншій. На підошвах стоп, а також на долонях, тісно зосереджені біологічно активні точки – проекції всіх внутрішніх органів. При впливі на стопу відбувається енергетичний обмін між органом і його проекцією. Іншими словами, точково впливаючи на стопи, ми оздоровлюємо ослаблені органи і зміцнюємо їх функції. Такий рефлекторний масаж «запускає» механізм оздоровлення і активізує в організмі сховані резерви. Точковий масаж стоп покращує кровообіг, нормалізує роботу нервової системи, відновлює гормональний баланс і покращує обмін речовин.

Під час масажу стоп можуть виявитися конкретні больові точки, що може свідчити про порушення функцій органів. Іншими словами, якщо хворіє якийсь орган, то відповідна зона на стопі буде больовою. Масажуючи цю зону на апараті, ми оздоровлюємо хворий орган.

Результати:

–    Ефективне лікування плоскостопості, артрозу колінних та гомілковостопних суглобів.

–    Швидке зняття стресу. Люди, які приймають контрастні ванни для ніг мають низький рівень кортизолу (гормону стресу) .

–    Лікування варикозного розширення вен (покращується венозний відтік, що зменшує набряк ніг і знімає втому).

–    Лікування цукрового діабету (нормалізує рівень цукру в крові).

–    Покращення кровообігу нижніх кінцівок. Розширення капілярів, покращення насичення органів киснем; з часом зникає затерпання ніг, що дуже важливо для хворих на цукровий діабет.

–    Зниження  ваги (активізуються обмінні процеси організму, спалюються зайві калорії).

–    Очищення організму (прискорення  виводу шлаків із організму, очищення крові та лімфи).

–    Підвищення еластичності шкіри. Косметичний ефект досягається за рахунок періодичного звуження і розширення пор шкіри.

Апарат застосовують у випадку:

  • болей в хребті;
  • захворювань нирок;
  • захворювань сечостатевої системи;
  • геморою;
  • порушення менструального циклу;
  • циститу;
  • простатиту;
  • при болях та спазмах гомілкових м’язів.

 Тривалість процедури 12  і 24 хвилини.