Масаж

 Масаж – це зцілення руками, один із найстародавніших методів у медицині. Він дає відчуття розслаблення, комфорту, може полегшити біль. Кожна людина з дитинства знає: якщо потерти забите місце, полегшає, і м’які форми масажу зараз широко використовуються при лікуванні багатьох захворювань. Ще давньогрецький лікар Гіпократ писав: «Аби щоб бути здоровим, треба що дня робити масаж.»

В залежності від методики проведення масажу, він стимулює кровообіг та видільну систему, сприяє очищенню організму від токсинів, розслаблює напружені тканини та м’язи. Усі ці фактори роблять його особливо ефективним засобом для покращення роботи дихальної системи та травлення. Знімаючи також напруження та стрес, масаж покращує роботу імунної системи та залишає пацієнту приємне відчуття тепла та доброго самопочуття.

Під час масажу відбувається вплив на численні нервові закінчення шкіри, м’язів, сухожиль, подразнення яких передається в центральну нервову систему (кору головного мозку). В результаті виникає відповідна реакція з боку різних органів і систем організму. Масаж викликає у хворих позитивні суб’єктивні відчуття: покращується самопочуття, зменшуються болі та скутість, з’являється відчуття приємного тепла; в одних випадках виникає бадьорість, в інших – приємна сонливість.

Застосовувати масаж слід суворо диференційовано, у відповідності до клінічних показів та функціонального стану організму.

Масаж покращує циркуляцію крові. У м’язах та інших тканинах, нерідко виникає напруження, яке погіршує кровообіг. Це зменшує надходження в тканини поживних речовин, а також виведення шлаків і токсинів, що є причиною виникнення хвороб. За допомогою масажу можна досягти підсилення кровообігу та більш гармонійного функціонування м’яких тканин, м’язів, внутрішніх органів, нервової та імунної систем.

Масаж особливо корисний при погіршеному відтоку лімфи в результаті травми або хірургічного втручання. Покращення циркуляції лімфи активізує очищення організму від токсинів.

Масаж сприяє зняттю напруження та розслабленню, що корисно як з фізіологічної так і з психологічної точки зору. Завдяки цьому масаж можна поєднувати з будь-якими іншими напрямками медицини, підвищуючи їхню ефективність.

«Міжнародний Центр корекції постави» О. Слінько пропонує: 

  • Дорослий та дитячий масажі хребта.
  • Загальний класичний масаж.
  • Антицелюлітний масаж.
  • Спортивний масаж.
  • Стимулюючі та корегуючі масажі
  • Китайський масаж Гуаша
  • Баночний масаж