Про нас

«Міжнародний центр корекції постави» Оксани Слінько «Академія Грація»

Його величність – Хребет

Хребет – це:

  • Жорсткий стрижень, який підтримує тулуб, голову і пояс верхніх кінцівок;
  • Надійна опора усіх важелів з кісток і м’язів, що забезпечує різні рухи тулуба і кінцівок;
  • Міцний «захисний футляр» спинного мозку.

Хребет знаходиться під постійним навантаженням, тому що бере участь майже в кожному русі: і під час ходьби, і при різних рухах голови чи кінцівок, коли на центральну вісь тіла діють динамічні навантаження.

Хребет змушений пристосовуватися до різноманітних умов життя: до незручною меблів, до сидіння автомобіля, до роботи за прилавком чи станком, до важких сумок і гальмування автобуса в годину пік.

Хребет працює і як система амортизаторів, які, подібно ресорам автомобіля, пригнічують вертикальні навантаження.

Ресорна функція утворюється за рахунок еластичних міжхребцевих хрящів та присутності фізіологічних (природних) вигинів хребта – лордозу та кіфозу. Лордозом називається вигин хребта, звернений опуклістю вперед, а кіфозом – вигином назад. Хвилеподібна форма хребта допомагає амортизувати вертикальні навантаження.

Слабкі м’язи і зв’язки не в змозі утримувати хребці при рухах, слабка постава призводить до підвищеного тиску на міжхребцеві диски, і при цьому розвивається юнацький остеохондроз, який відрізняється від «звичайного» тільки віком пацієнтів. Так за даними медичної статистики від 40 до 80% всіх жителів земної кулі страждають на остеохондроз. Приблизно кожна третя людина старше 30-ти років скаржиться на болі в спині або головні болі, які пов’язані з остеохондрозом.

Таким чином, дві найбільш поширені проблеми, пов’язані з хребтом – порушення постави та остеохондроз – це дві сторони однієї медалі, а краще сказати, – частини одного ланцюга. А так як немає такого захворювання хребта, яке б не впливало на всі інші органи і системи організму, можна сказати, що хребетний стрижень – це дійсно «стрижень здоров’я».

Великий вчений М.М.Амосов говорив, що більше ніж 50% захворювань можна лікувати фізичними вправами.

«Міжнародний Центр корекції постави» Оксани Слінько, вперше у Львові і в Україні , представляє абсолютно новий підхід до профілактики та лікування сколіозів, кіфо- лордозів, остеохондрозів та інших захворювань опорно-рухового апарату.