Про Оксану Слінько

 • Академік Міжнародної Академії культури безпеки, екології та здоров’я “МАКБЕЗ”
 • Академік Київської академії нетрадиційної медицини
 • Професор, лікар нетрадиційної медицини
 • Лауреат міжнародного конкурсу «Platinum Award» – кращий фахівець в сфері фізичного розвитку
 • Засновник та керівник «Міжнародного Центру корекції постави» Оксани Слінько  «Академія  Грація» у Львові.
 • Президент Львівської міської громадської організації ОСК «Галатея Грація».
 • Автор запатентованого методу діагностики та корекції хребта, який покладено в основу діяльності «Центру корекції постави».
 • Автор унікального комплексу вправ для лікувальної корекції  хребта, діагностики захворювань опорно-рухового апарату людини запатентованого, як винахід в медицині, який вже протягом п’ятнадцяти років повертає до повноцінного життя сотні людей.
 • Діагност,  реабілітолог,  яка дарує надію на одужання кожному, хто звертається до неї за допомогою.
 • Фахівець з фізичної реабілітації.
 • Інструктор з лікувальної та оздоровчої гімнастики, аеробіки, йоги.
 • Автор та ведуча українських телевізійних програм « Уроки здоров’я»  та рубрики  «Корисні поради від  Оксани Слінько» в програмі «Люстерко» з оздоровчої та лікувальної гімнастики, з питань правильного харчування.
 • Автор багатьох публікацій у вітчизняній та зарубіжній пресі, в спеціалізованих  виданнях з питань діагностики, реабілітації, лікування хвороб хребта, лікувальної та оздоровчої гімнастики.
 • Постійний учасник українських та зарубіжних конференцій з цих проблем.
 • Кавалер Ордена Спасителя за благочинну діяльність.

Улюблена цитата: «…Невиліковних хвороб немає,  але є невиліковні  люди, ті, в кого відсутній розум для усвідомлення законів природи та Всесвіту. І немає сили волі, щоб скористатись цими перевагами природніх сил. У житті кожна людина йде своїм шляхом…»
Кенед  Джефрі.

«Цей центр я створила для кожного з Вас з надією змінити на краще якість життя людей XXI-ого  століття. Наш колектив понад усе прагне подарувати Українській Нації – горду поставу!»

    З газетних публікацій про Оксану Слінько:

«Важко повірити, що ця гарна, струнка й життєрадісна жінка колись була… пухкеньким дівчам із викривленим хребтом, ще й кульгувала. Діагноз, який їй поставили лікарі, був вельми невтішний – статико-динамічний сколіоз хребта внаслідок укороченої на 6 см лівої кінцівки. У той час коли лікарі тільки розводили руками, неспроможні зарадити, Оксана вирішила боротися. Вона невпинно займалася лікувальною гімнастикою, захопилася йогою і врешті створила власну унікальну методику. Її авторська розробка базується на покращенні м’язового тонусу спини та розвитку гнучкості хребта. Усі вправи Оксана розробила сама , а тепер допомагає іншим долати такі ж самі проблеми.

Нині до неї приходять діти та дорослі зі сколіозом, дисплазією кульшових суглобів, остеохондрозом, плоскостопістю та кривошиєю, зі вкороченням кінцівок та посттравматичними проблемами, з сутулістю та хронічною втомою м’язів хребта, порушенням постави. І жінка береться допомогти, адже з власного досвіду знає, що таке біль і як її долати. Вона перевірить кожен хребець, кожен суглоб, кожну точку на тілі – і тільки тоді підбере необхідне організму навантаження та лікування. До неї часто приходять люди, які втратили будь-яку надію на одуження, – і після курсу її занять, трапляється диво, їм знімають інвалідність!

«Усі випробування ,які дає нам доля  це її своєрідні ключі від численних дверей, які іноді бувають перед нами закриті. Шлях, який я пройшла, був шляхом пізнання, віри ,важкої праці та любові до життя, яке даровано нам Богом.» – каже Оксана. «Побачивши чергового маленького пацієнта, якого приводять до мене на консультацію розгублені батьки, я лише на мить повертаюсь до минулого, проте розумію, що у цієї дитини є шанс на здорове, повноцінне життя!»