Майстер-спін

Спинальний тракційний масажер “Master Spin” – багатофункціональний пристрій.

У положенні сидячи використовується для релаксації (розслаблення) м’язів спини під впливом голчастої  поверхні опорної пластини, виготовленої з високоякісної поліпропіленової композиції.

За рахунок того, що хребет знаходиться в прорізах опорної пластини, все навантаження припадає на довгі м’язи спини, рівномірно розподіляючись по випуклій  опорній  пластині, таким чином знижується компресійне навантаження на міжхребцеві диски – біологічні амортизатори.

Люди, які  страждають болями в поперековій області, відчувають полегшення відразу ж.

У разі , коли Ви в одязі з дорогих делікатних тканин і побоюєтеся їх пошкодити або шкіра спини має сонячний опік, гнійничкові запалення і т.п., можна встановити опорну пластину гладкою стороною назовні.

На стільцях, кріслах, шезлонгах масажер фіксується за допомогою міцного нейлонового ременя за п’ять секунд, а знімається за три. У положенні сидячи пристрій використовується без обмежень за часом.

Проте головна функція масажера – своєчасне рефлекторне м’язове розслаблення під впливом колючої опорної поверхні, зняття м’язових спазмів і статичне розтягування хребта, контрольоване тільки Вами.

Тракція хребта відбувається за рахунок:

  • зміни кривизни опорної пластини (три фіксовані положення),
  • положенням рук і ніг (максимальна, коли руки витягнуті за головою, а ноги витягнуті і мінімальна, коли ноги зігнуті в колінах, а руки лежать вздовж тулуба або на животі),
  • часом витримки.

Для рефлекторного масажу стоп використовується тільки опорна пластина без кріпильних засобів на підлозі

Придбати «Майстер-спин» Ви можете в Міжнародному Центрі корекції постави «Академія Грація»:

Наша адреса у Львові:
м.Львів, Сихів, вул.Вернадського, 6
тел.: (032) 227-39-90
(098) 366 98 86
(063) 934 61 21

Наша адреса в Києві:
пр-т Героїв Сталінграда 10А, корпус 8 (Оболонь)
Телефони: (096) 725 48 41; (066) 519 39 18