Профілактор Євмінова

 На профілакторі Євмінова проводиться лікування та профілактика захворювань хребта у дорослих і дітей:

  • остеохондроз
  • радикуліт
  • кили міжхребцевих дисків
  • сколіоз
  • протрузії
  • спонділолістез
  • порушення постави, інші патології хребта,

а також відновлення функцій хребта після травм, відновлення функцій хребта після хірургічних втручань. На тлі розвантаження (витягування) хребта, виконуються спеціальні вправи, протягом певного часу м’язи “заповнюють” простір вздовж хребта, що утворився в результаті тракції. Внаслідок цього частину навантаження, що припадає на хребетний стовбур, беруть на себе новоутворенні м’язи і зміцнені зв’язки. Зрозуміло, навантаження на диск суттево зменшиться, і відновлення диску буде відбуватися набагато інтенсивніше.

Спрямований тренінг глибоких м’язів хребта призводить до збільшення міжклітинної рідини, яка покращує дифузне живлення диску та пульпозного ядра. Крім того активне дифузне живлення забезпечується так званим “насосним механізмом”, суть котрого полягає в багатократному стисканні і розтягненні хребта.

Конструкція Профілактора дозволяє встановлювати його практично в будь-якій квартирі, що дає можливість ефективно використовувати його всіма членами сім’ї, незалежно від віку, маси тіла і ступеня фізичної підготовки

Профілактор може використовуватися у медичних закладах, дитячих садках, школах, спортклубах і там, де працюють або відпочивають люди з малорухливим способом життя (працівники управління, ті, хто працює на транспорті, біля комп’ютерів, пультів керування, на конвеєрах тощо). Особливо він необхідний тим, чия діяльність пов’язана з великими навантаженнями на хребет (спортсмени, вантажники, шахтарі тощо), щоби відновити хребет після перевантажень і підготувати його до ще більших навантажень.

Профілактор потрібен всім, хто не хоче впродовж усього життя мати проблеми з хребтом, а відповідно – зі своїм здоров’ям. Для цього необхідно опанувати методику догляду за хребтом і по лікування того чи іншого захворювання.

Як показало опитування наших пацієнтів і дослідження Центру, що 98% наших пацієнтів використовують методику з профілактором для лікування хвороб хребта і лише 2% для профілактики.

Профілактор Євмінова являє собою дерев’яну панель з двома парами рукояток на каретці, котра переміщується по всій довжині панелі.

Профілактор Євмінова кріпиться до стіни і висить на спеціальному тросі. За рахунок рухомої каретки на профілакторі можуть займатися і дорослі і діти.

Профілактор можна встановлювати до стіни під кутом від 8 до 90 градусів, а такожо під від’ємним кутом до -25 градусів.

У вертикальному (неробочому) положенні профілактор займає площу, яка дорівнює площи його опірної частини 4см х 45см = 0,02м квадратного метра.

Колір панелі можливий світлий і тонований.

До профілактора є у продажі комплектуючі:

1. Килимок на профілактор
2. Комплект малих ручок (4шт.)
3. Комплект великих ручок (4шт.)
4. Петля  Гліссона
5. Ростомір

Величину тракції (витягування) легко дозувати, змінюючи кут нахилу профілактора Євмінова, кут змінюється завдяки нескладному, але надійному пристрою. Кут нахилу профілактора Евмінова залежить від функціонального стану і тренованості того, хто займається, а також від його діагнозу. Кут нахилу підбирають на першому занятті. В подальшому кут змінюється і варіюється залежно від завдань, що вирішуються.