Екотренажер – масажер Разумовського

 Апарат поєднює в собі декілька потужних оздоровчих принципів впливу на весь організм  і ефективно доповнює ряд сучасних тренажерів і масажерів одночасно.

Цей апарат має широкий спектр цілющих властивостей, які можна використовувати в спортивній, профілактичній і лікувальній практиці для оздоровлення і лікування всього організму.

“Центр корекції постави” у квітні 2007 року розпочав науковий експеримент із застосуванням нового авторського винаходу: екотренажера – масажера Костянтина Разумовського. Одночасно програми Центру увійшли до міжнародної програми суспільного освітньо- практичного руху « Слов’янський синтез».

Під час проведення експерименту виявилось, що при застосуванні  екотренажера-масажера в лікуванні сколіозів результати лікування в поєднанні з авторською методою О. Слінько значно покращилися. Особливо у випадках статичних, функціональних та ідеопатичних сколіозів І-ІІІ-го ступенів.

Апарат виготовляється з цінних порід дерева (дуб, кедр, вільха, бук, тошо), має красивий зовнішній вигляд , вписується в меблевий  інтер’єр як оригінальний аксесуар. Тренажер  універсальний для будь- якого зросту за рахунок  переставляння роликів,має невеликі розміри (~0,7 м), високу міцність (витримує вагу людини до 200кг) .

Аппарат  допомагає  самостійно і ефективно тренувати і масуватим навколохребцеві м’язи спини. Простий комплекс з 3-4-х вправ протягом  5-7 хвилин на апараті дозволяє самостійно активізувати основні фізіологічні потреби організму, зміцнити і промасувати м’язи попереку ,комірцевого відділу шиї і міжлопаткової  ділянки хребта. При цьому виникає стан бадьорості і розігріву всього тіла, зникає відчуття втоми, усувається головний біль і стан дискомфорту. Люди, які вже мають цей тренажер,називають його «Наркотиком для спини»

Екотренажер-масажер Разумовського  при всій своїй простоті в конструкції та доступності у використанні  поєднав одразу декілька важливих для  лікування захворювань опорно-рухового апарату функцій -це аутогравітаційний ефект, при якому дерев’яні ролики екотренажера  під час натискання на навколохребцеві м’язи, кров і лімфу, ліквідовують одночасно венозний та лімфатичний застій. При цьму розслабляються спазмовані м’язи та відбувається ефективне розтягнення хребта. Одночасно відбувається зміцнення всього м’язевого корсету.

Ще одна функція, яку виконуюь ролики екотренажера, це вплив на активні  точки рефлексогенних зон організму людини.Згідно із меридіональною топографією традиційної східної медицини, локальний вплив здійснюється по паравертебральним ділянкам хребта, які визначаються меридіаном сечового міхура. Оскільки, згідно із східною концепцією через вплив на меридіан  сечового міхура лікуються всі хвороби меридіана нирок, то, виконуючи вправи на екотренажері Разумовського, ми здійснюємо високоефективний та профілактичний вплив на  серцево- судинну, травну, сечову та м’язову системи людського тіла.

Ще однією ефективною функцією є розтягнення зв’язок з невеликою амплітудою рухів,що особливо безпечно.Під час розтягнення відновлюється рухливість хребців і суглобових з’єднань.

До не менш важливих функцій екотренажера- масажера належить масаж- точковий, сегментний і меридіальний. Вищеназвані функції екомасажера – тренажера Розумовського підходять абсолютно всім категоріям людей незалежно від віку.

Згідно із результатами спостережень під час досліджень «Центру корекції  постави» О.Слінько виявилися додаткові функції, які виконує екотренажер. За допомогою активного ролика можна корегувати викривлення хребта в сагітальній площині у випадках захворювань на юнацький постуральний кіфоз з локалізацією в грудній або грудопоперековій ділянках хребта.

Достатньо двічі на день по 3-6 хвилин полежати з активним роликом на  вершині викривлення і з часом спостерігається покращення основних показників лінійних вимірів хребта.

Наші спостереження твердять: що оскільки сколіотична хвороба характеризується порушенням симетрії паравертебральної мускулатури, то асиметричний масажний та тренувальний вплив екотренажера – масажера К. Разумовського компенсує та корегує роботу навколохребцевих м’язів і безумовно має загальний лікувальний вплив на організм людини.

Покращення стану хворих підлітків на сколіоз після регулярного 6-місячного використання екомасажера за спеціально розробленими схемами були підтверджені даними повторної діагностики: за результатами лінійних вимірів ромба Мошкова та симптому положення лопаток зменшились до норми у більшості випадків , а також спостерігалося зменшенням девіації і відновленням симетрії центральної  вісі хребта.

Тренажер можна використовувати при лікуванні кіфосколіозів  III-IV-ї ступенів з метою ортопедичної корекції ребрових гібусів. Систематична активізація рефлексогенних зон хребта людини позитивно впливає на самопочуття та здоров’я людей.

Екотренажер-масажер Разумовського не тільки корисний для лікування багатьох захворювань хребта, але й підвищує імунітет, сповільнює старіння та омолоджує організм. Він повинен бути в спортивному залі кожного навчального закладу для профілактики сколіозів і формування правильної постави підлітків.