Термомасаж

Для проведення термомасажу в Центрі використовується  обладнання виробництва Кореї  «Нуга Бест» . Це обладнання призначене як для особистого використання,  так і для використання в умовах  лікарень, салонів, санаторіїв, є багатофункціональним і дозволяє проводити ефективну профілактичну роботу і оздоровлення  при широкому спектрі  захворювань.

Обладнання дає можливість використовувати різноманітні методи: рефлексотерапію, мануальну терапію, фізіотерапію інфрачервоним променем та низькочастотною міостимуляцією.

Завдяки комплексній дії термомасажу знімається м’язевий спазм, ліквідовується деформація хребта, відбувається вивільнення защемлених нервових корінців. Натискання на нерв з вагою 0,02 г порушує функцію органу, з яким пов’язаний даний нерв на 40%. Ефект припікання, який використовується під час термомасажу, відновлює вивільнений нервовий корінець. Орган отримує імпульс для повноцінної роботи. З допомогою методу Maxibustion   ( тривале натискання та глибоке прогрівання біологічно активної точки )  покращується та відновлюється  кровообіг, знімається запалення, набряк.

Цей метод сприяє виробництву гормону мелатоніну шишкоподібною залозою. Цей гормон попереджує стрес, онкозахворювання, захворювання серцево-судинної системи, сповільнює  процес старіння,  підсилює  імунітет.

Термомасаж  позитивно впливає на систему травлення, сприяє очищенню  організму від шлаків, токсинів, очищає кров та судини.

Тривалість процедури – 1година.