Віброкінезіотерапія

DSC_0057Віброкінезіотерапія – це зелена терапія без хімічних впливів, яка відповідає біологічним законам розвитку і росту всіх речей у природі і науці. Віброкінезіотерапія здійснюється методом спірального масажу рефлекторних зон стопи і долоні, а також біологічно активних точок всього тіла.

Дія апарату полягає в акумуляції нетеплової біоенергії (потенційної енергії) до рівня, що дозволяє організму самому лікувати себе.

Віброкінезіотерапія допоможе Вам:

  • Ефективно стимулювати кровообіг, вивести токсини і шлаки з організму;
  • Нормалізувати кров’яний тиск, не допустити розвитку атеросклерозу, апоплексичного удару;
  • Зняти втому, безсоння, вилікувати неврастенію, невралгію, а також головний біль та набряки;
  • Зменшити біль у плечовому поясі, шиї, поперековій ділянці хребта, а також позбавити відчуття холоду в руках і в ногах, судом, оніміння;
  • Вилікувати ревматоїдний артрит;
  • Швидко вилікуватись від геморою, запорів, простатиту тощо;
  • Покращити свій стан при хронічних захворюваннях, таких як : діабет, легеневий бронхіт, жовчнокам’яна хвороба;
  • Ефективно розгладити шкіру, позбутися зайвих жирових відкладень, подвійного підборіддя, прищів, вугрів та пігментних плям;
  • Прискорити ріст кісткової тканини, покращити пам’ять ;
  • Підвищити ефективність роботи вестибулярного апарату, тонус м’язових та сполучних тканин, активізувати роботу внутрішніх органів.

Центр корекції постави “Академія Грація” відкрив унікальні можливості дії енерго- вихрового масажера на деформації опорно-рухового апарату пацієнтів. За допомогою ортопедичних валиків і прокладок, які накладалися на енерго- вихровий маcажер у момент проведення процедури відбувалася активна редресація кифозів, збільшення згладжених фізіологічних лордозів ,деторсія і дефлексія вершин сколіотичних дуг у грудному і поперекових відділах хребта. Величина валиків і прокладок залежала від, ваги віку і величини дуги викривлення хребта.

Сприятлива дія процедур на нервову систему полягає у поліпшенні самопочуття і сну, у стійкості настрою. Сила, рівновага, рухливість і пластичність нервових процесів відбуваються на більш високому рівні. Удосконалюються регулююча і координуюча роль нервової системи.

Під впливом центральних і локальних механізмів, які включаються в результаті використання енерго-вихрового масажера, покращується трофіка опорно-рухового апарату.

При комплексному застосуванні енерго – вихрового масажера при вивченні повторних ренгенограм у скелетній частині опорно-рухового апарату дітей, спостерігаються різноманітні позитивні зміни: збільшується поперечний розмір діафизів трубчастих кісток, потовщується кортикальний шар, змінюються структура і розташування кісткових пластинок (по силових лініях), з’являються гребені, шорсткості і вирости в місцях прикріплення сухожиль, підвищується відкладення кальцію.

У м’язах розвивається типова робоча гіпертрофія (особливо при силовій ізометричній і статичній роботі), збільшується об’єм м’язових волокон. В результаті цього м’язова маса може збільшуватися (активна маса тіла, а звідти і відносна вага) на 45-50% загальної маси тіла. Покращується еластичність, м’язовий тонус оптимально підвищується у спокої і максимально при скороченні. М’язова сила підвищується за результатами повторних діагностик (кистьова динамометрія).

Зв’язково-суглобовий апарат зміцнюється, зберігаючи і покращуючи рухливість суглобів.