Відгуки клієнтів «Центру корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація»

Дуже вдячна «Академії Грації»!

Після року наполегливих тренувань – хороші результати. Команда Академії – справжні професіонали. Дуже рада ,що рік тому прийшла сюди. Рекомендую всім «Академію Грацію»! Займайтесь своїм здоров’ям, все у ваших руках.

Котлярчук Мирослава (21.03.2016 рік)

 

Мій син Роман прийшов у «Академію Грацію» зі сколіозом 2 ступеня. Займався 3 місяці. Після повторної діагностики побачили ,що всі показники покращилися ,хоча я це бачила і візуально. Романова спина виглядає суттєво краще. Звичайно, що потрібно ще займатися і займатися ,але коли є результати ,це всиляє надію. Єдине, що хочу наголосити , що потрібно виконувати всі вказівки Оксани Орестівни, робити всі процедури і пити препарати. Хочу щиро подякувати Оксані Орестівні за її уважність, також особливо за її методику, яка дійсно допомагає. Також дуже дякую всім працівникам «Академії Грації». Вони завжди  приязні, доброзичливі. Особлива подяка реабілітологу Лізі, пану Юрію, пані Олі, Жанні , Маріні і всім-всім з ким довелося спілкуватись.

З повагою, мама Оксана Паробій (25.02.2016)

 

Велике спасибі Оксані Орестівні та всьому колективу «Академії Грації» за натхненну роботу та бажання допомагати людям. Моя дочка звернулася в центр із майже ІІІ ступенем сколіозу, а вже через 3 місяці у нас став ІІ ст. сколіозу. Звичайно, треба виконувати всі вправи, ретельно проходити всі процедури і пити ті препарати, які вам призначають.
Бажаю всім працівникам центру бути здоровими і щасливими, і усього Вам найкращого.
З повагою і вдячністю, родина Сергеєвих
Івано-Франківська обл., смт. Делятин

Велике спасибі Оксані Орестівні та всьому колективу Центру «Академія Грація» за натхненну роботу та бажання допомогти людям.  Позаймавшись три місяці ми вже побачили чудові результати у сина і у дочки. Вправи є насправді дуже і дуже ефективні. Якщо наполегливо працювати  та виконувати всі рекомендації, то результат не заставить себе чекати. Бажаю всім працівникам Центру у цей святковий Різдвяний час Божого благословення!!!  Будьте щасливі, здорові та даруйте людям ще більше радості та надії.
Христос рождається!
З повагою та вдячністю,  родина Боднарук. м. Львів 

Большое  материнское спасибо за дочку!
Впервые за 4 года болезни позвоночника и борьбы за здоровье у ребенка положительный результат!  Я впервые поверила в возможность выздоровления! Методика Оксаны Орестовны очень проста понятна и действенна. Я очень благодарна всем кто принимает участие в выздоровлении моей дочери. Настенька ходит в Центр с большим удовольствием,  и всегда возвращается с хорошим настроением. Атмосфера в Центре просто великолепна! От души желаю всем и дальше также хорошо работать и развиваться!!!
С уважением и благодарностью,  мама Насти Фроловой.  г. Львов

Дуже тішимось, що доля нас звела з вашим Центром корекції постави, бо маємо багато показів для тривалої співпраці. Захоплює нас не лише інноваційність та оригінальність методики, але й професійний підхід всього персоналу. У вашому Центрі кожен відчуває себе  VIP-клієнтами і це дуже важливо, оскільки проблеми кожного неповторні та індивідуальні. Особлива подяка творцю методики п. Оксані Слінько,  та надзвичайно системному,  відповідально-вимогливому інструктору Роману Васюті за вже пророблену роботу та надію, яку ви нам даруєте. Надію на те, що діти формуються зі здоровим тілом та хребтом, а отже будуть в майбутньому здоровими і сильними. Бажаємо подальших успіхів, росту і розвитку та нехай благословить Вас усіх Господь у Вашій праці!
З вдячністю, повагою та любов’ю Марія Бей (мати 3-х дітей, які займаються в Центрі «Академія Грація»  м. Львів, грудень 2013 р.

«Утрачений час!..» Це перші слова, які я почула від лікарів одної лікарні м. Києва. Тоді все і розпочалось. Як важко згадувати той час, коли ти не знаєш, що робити…
2009 рік. Одноголосно всі лікарі сказали робити операцію моєму сину. Діагноз: ідіопатичний S-подібний сколіоз IV ступені. В той же час ставлять діагноз і дочці Єріці – ідіопатичний сколіоз III ступені. Синові роблять операцію, дочці – консервативне лікування – корсетоносіння. Зробили ми так, як сказали лікарі. Єріка носить корсет «Шено» 3,5 роки. Щороку ходимо на планові консультації. Спочатку були зміни, але ці сумніви!!! За ці 3.5 роки у Єрікі були три корсети. Я з великим болем згадую всі ті роки. Це страшенні болі, незручності: до крові натирало тіло від корсету. Словом, ЖАХ!!!
Цього року ми приїжджаємо на планову консультацію в м. Київ. Лікарі розводять руками, знову призначають того корсету і застерігають: носити цілодобово, інакше будуть великі проблеми. Ми знову у страхові. Повертаючись додому я думала, що мені потрібно робити далі. Я багато плакала, думала: невже і у дочці буде колись операція. Мені було дуже страшно!!! Тоді я згадала, колись давно, ще до операції сина я прочитала статтю в газеті про Оксану Слінько. З нетерпінням я чекала приїзду додому. Відразу в інтернеті я знайшла все, що мені потрібно було. На другий день я подзвонила в «Академію Грація», мені відповів дуже приємний голос, я дізналась подробиці і вже через декілька днів я приїжджаю у Львів на діагностику. Я була шокована: який професіонал пані Оксана! Вона відразу поставила правильний діагноз, розвіяла сумніви. Молодець! А який точний діагноз, який професійний підхід! Сподіваюсь, що тепер все буде добре!
Я безмежно вдячна, що доля звела мене з такими хорошими людьми як пані Оксана, пані Ольга, пан Юрій, пані Тетяна. Щиро дякую нашим інструкторам Юрію та Мариночці. Всім велике спасибі. Хай бог Вас оберігає. Спасибі, що ви є, що ви дали нам надію. Я вірю, що все у нас буде добре!
Хай здоров’я у вас буде,
Ісус ніколи не забуде.
Хай світить зірка золота
На многії щасливі літа!»
м. Хуст З великою повагою, Галина, травень 2013

Дуже дякую «Академії Грація» за допомогу в лікуванні моєї шестирічної доньки (у неї S-подібний кіфосколіоз), за чуйне ставлення коллективу до клієнтів.
Ми пробували лікуватися у центрі Бубновського, але там навіть діагноз поставили невірно, хоч у нас був рентген хребта, де чітко видно викривлення. Сказали, що це така сколіотична постава і запропонували на літніх канікулах (це у 2014 році) походити до них на тренажери.
Я щиро дякую Богу за те, що направив нас у Ваш Центр, де ми дійсно одержали і одержуємо від Вас кваліфіковане лікування.
Бажаю «Академії Грація» процвітання та розширення своїх кордонів (створить Центр не лише у Львові), а також здоров’я усім працівникам.
м. Дрогобич Гавриляк Оксана і дочка Настя, листопад, 2013.

Огромное спасибо всему коллективу «Академия Грация» за Ваше благородное дело! Вы возвращаете людям надежду на обретение здоровья, на полноценный образ жизни.  Спасибо за чуткое отношение к моему ребенку, за  терпеливое отношение ко мне, за ответы на все мои многочисленные вопросы! Я желаю всем Вам и Вашим близким благополучия, удачи во всех начинаниях и всех благ!!! Мне очень приятно и радостно осознавать, что есть в нашей Украине профессионалы!
На всех путях Ваших – Господь!
г. Боярка, семья Максимовых. 2013 г., февраль

Посещение Центра «Академия Грация» оставило очень хорошее впечатление. Ознакомился в теории и на практике с основными методами направлениями работы, с занятиями, процедурами Центра. Обращает на себя внимание прекрасная организационная деятельность Центра, высочайший профессионализм. Желаю всем сотрудникам дальнейших успехов в теоретической и практической работе, в решении проблем оздоровления и исцеления людей, в создании и  освоении эффективных способов оздоровления и восстановления организма с проблемами опорно-двигательного аппарата.
Благодарю Вас за Вашу работу, за внимание и понимание.
У Вас все «Грации» и «Звездочки» и желаю, чтобы из Центра выходили все новые «Грации» и «Звездочки».
г. Киев. Руководитель Научной школы «Прекрасный мир» Уваров Юрий Вячеславович. 2013 г., февраль

Благодарим за подаренную надежду, подкрепленную действенным комплексом упражнений, массажей и процедур.  Особую благодарность хочу выразить сотрудникам, которые являются талантливыми специалистами и умеют найти подход к маленькому ребенку-капризуле и заинтересовать ее старательно выполнять все упражнения и процедуры.
Оксана Орестовна, Вы человек от Бога! Большое спасибо!!!
г. Киев. Кравченко София (3.5 года) и мама Светлана.  2013 г., январь

Шановний колектив «Академія Грація»!
Дуже багато написано доброго про Ваш колектив, Я думаю, що додати вже просто немає чого. Ви найкращі! Ви колектив з великої букви! Ви допомагаєте дітям і батькам! Особлива подяка пані Оксані за її працю, турботу, терпіння, увагу і повагу. З таким керівником колектив не може бути іншим, У Центрі чудова атмосфера, усміхнені обличчя працівників, які просто не дають думати, що може бути щось не так. Від всієї душі хочеться побажати Вам міцного здоров’я, сили творити добо, успіхів у роботі!
Безмежно Вам вдячні!!!
м. Львів    сім’я Дохват. 2013 р., березень

Мы из г. Мурманска узнали о существовании Вашего Центра год назад – были на лекции Оксаны Орестовны в Трускавце. Нам очень понравилось в Вашем Центре: поразило внимательное, ласковое отношение всех работников Центра. Это дружный, знающий коллектив, готовый все объяснить и досконально показать, если что-то не понятно.   Все сотрудники вежливые, разговаривают спокойно, всегда с улыбкой. Моя девочка очень довольна, она великолепно себя чувствует после занятий и процедур, которые нам назначила после диагностики Оксана Орестовна. А главное уже есть результаты за такой короткий период! Я хочу сказать большое спасибо все работникам Центра, пожелать Вам счастья, здоровья и всех земных благ! Хотим приехать на повторную диагностику через полгода.
г. Мурманск, семья Лозановых,  2013 г., март

Щиро вдячні за оздоровлення нашої дочки. Ми багато до кого звертались, з лікуванням нашої дочки, однак результат був нульовим.  А у Вашому Центрі зробили професійну діагностику,  підібрали комплекс фізичних вправ та процедур і результат був дуже добрий. Оксана Орестівна, у Вас працює надзвичайний коллектив: всі професіонали височайшого классу та дуже хороші і чуйні люди, охайні та доброзичливі.
Побільше б нам таких Центрів!!!
м. Дрогобич. З повагою, батьки Анастасії Охновської, 2013 р., березень

Шановна пані Оксано, звичайно перші слова подяки будуть адресовані Вам. Я вдячна долі, що зустріла Вас на своєму шляху. Я надіюся на те, що зустріч не відбулася надто пізно і принесе позитивні результати для оздоровлення моєї доньки. Я маю нагоду практично щодня спостерігати за заняттями і на сьогодні – це три місяці занять  за плечима.  І що характерно, моя дочка не може дочекатися коли закінчаться вихідні, щоб знову йти на заняття. Ваші вправи для неї просто необхідні. Вона стала витривалішою, енергійнішою, у неї покращилось сапопочуття.  Дякую Вам за Ваш розум, за Вашу відданність справі, за наполегливу  працю, за самопожертву. Не можу не згадати Ваш чудовий коллектив.  У Вас в Центрі завжди можна побачити підтримку, корисні поради, хорший настрій, доброзичливість, а головне – це повну віддачу у своїй роботі. Отже, пані Оксано бажаю Вам і Вашій команді здоров’я, наснаги, творчих успихів та всіх благ для Ваших родин!
м. Львів. З повагою Ковалко Наталя. 2013 р., квітень

Шановний коллектив Центру «Академія Грація»! Моя дочка не так давно (лише 2 місяці) відвідує Ваші заняття у Центрі, та я вже помічаю своїм неозброєним оком результати  Вашої праці. Я дякую Богові і компетентним людям, які порадили мені прийти з донькою до Вас на діагностику. Дуже хочеться побажати Вам з таким же ентузіазмом ставитись до Вашої справи; бо Ви робите святе діло! Залишатися такими ж добрими та чуйними людьми. Дай Боже, Вам сили, терпіння і обов’язково розвитку подальшого.
м. Львів. З повагою, мати Паньків Н.Ю. 2013 р., липень

Большое спасибо за предоставленную возможность прикоснуться к такой отлично проделанной работе.  Немного  было сложно относительно терминов, но это было толчком, чтобы уделить этому внимание. Ну и, конечно,  присутствует немного шок от увиденного и восхищение вашей работой. Я восхищаюсь Вами, Вашей работой и тем как Вы помогаете людям!!!
Огромное спасибо!!!
г. Одесса. С уважением и восхищением, Аня Гончаренко. 2013г., серпень

Шановні, я бабця Олічки Скіри. Випадково взнала про Ваш Центр Внучка з важкими вадами, Займаємось у Вас 4 місяця. Бачимо великі зміни внучки. У рухах, у ходьбі, навіть за рахунок цього покращилася розмова. Важко підібрати слова подяки, перш за все пані Оксані за її важку працю, яку вона віддає дітям. А які прекпасні умови створені для занять, це просто, як в казці. А інструктору Марині велике спасибі за її витримку, за її доброту, за її добре серце. Успіхів Вам всім у Вашій великій справі. Нехай Вам щастить!!!
м.Львів. Бабця Олічки Скіри. 2013 р., серпень

Многоуважаемый, дружный коллектив Международного Центра!!! От всей души хотим поблагодарить Вас всех и каждого в отдельности за Ваш профессионализм, за Вашу доброту, за Ваши щедрые, отзывчивые сердца, за умение найти подход и понимание ко всем клиентам. Благодарим за огромное знание своего дела, желание сделать людей здоровыми, за нелегкий титанический труд, который Вы возложили на ваши нежные женские плечи!!! Дай Вам всем Бог здоровья на долгие-долгие годы, успеха и процветания Вам и Вашему Центру!
г. Ильичевск. С огромным уважением, Неволя Вита.  2013 г.,  август

Чесно кажучи, коли я верталася додому зі свого першого заняття , я думала, що мені буде важко заставити себе кожного дня приходити. Все боліло,  але через декілька занять мені стало дуже цікаво. Незважаючи на втому, я раділа кожному заняттю. Я зрозуміла, що воно дуже потрібно й корисно. Ось уже другий місяць я ходжу сюди. Стараюсь не пропускати жодного заняття, всі справи, які можна перенести відкладаю. Тепер приходжу сюди як на свято. На перших моїх заняттях час тягнувся дуже довго, а тепер проминає швидко. Я часто ловлю себе на думці: усе, вже кінець заняттям, а я ще не проти побути…
Дякую усім інструкторам, які роблять усе, аби заняття ставали цікавішими та приємнішими,адміністраторам за привітність ті уважність; масажисту: завдяки Вам у мене з’явилось  бажання  виправити свої недоліки, Я буду працювати!!! ДЯКУЮ!!!
м.Львів. З повагою, Ліля Онищенко 2013 р., серпень

Коли мені було 14 років лікарі поставили діагноз прогресуючий сколіоз в поперековому і грудному відділі. За 2 – 3місяці мене скрутило до 3 ступеня. Де я тільки з мамою не їздила – всі ставили на мені крапку, казали що ще далі буде кривити. Мене виправляли мануальні терапевти, а через тиждень все зіскакувало на попереднє положення. Мені казали до року треба лежати в гіпсовому корсеті, але так дав Бог, що звів мене з пані Оксаною. Вона своєю наполегливістю під час роботи наді мною змогла не просто зупинити викривлення хребта, але звести все до 2 ступеня. Я ходила лише пів року, але цього було достатньо. Дякую їй від щирого серця і буду вдячна за допомогу все своє життя.
Оксана – рятівниця і не лише фізичного стану, але й духовного. ДЯКУЮ!!!
м. Львів, Роїк Уляна, червень, 2012 р.

Займаюся у Центрі вже другий місяць. Результати просто вражаючі!!! Дуже вдячна своєму лікарю, який порадив звернутися до пані Оксани. Дай боже всім працівникам Центру здоров’я та процвітання!!!
Мирослав, м. Львів  22.06.2012

Займаюся у Центрі корекції постави вже другий рік. Результати шокуючі! Лікарі здивовані такими позитивними змінами.  До того лікувався у Центрі Козявкіна. Дуже дороге задоволення. А тут якість занять плюс ціна нормальна. Щиро дякую пані Оксані, що повернула мені здоров’я та молодість!
Іванка  м. Львів 27.06.2012

Год назад были на лекции Оксаны Слинько в г. Трускавце, где получили полезные советы по своим проблемам, связанным с позвоночником и стопами. Эти полезные знания начали применять дома. Потом поняли, что необходимо пройти серьезную диагностику в Центре коррекции осанки. Приехали во Львов и остались очень довольны. Большое спасибо всем сотрудникам за внимание и помощь, которую нам оказали, спасибо за профессионализм и доброжелательность. Благодарим за комплекс упражнений, который дает нам надежду поправить свое здоровье. Думаем, что теперь все наши проблемы со здоровьем останутся в прошлом.  От всего сердца желаем всем сотрудникам крепкого здоровья и успехов в таком нелегком и благородном деле.
Оля, Таня ,  г. Краматорск Донецкой области, 2012 г., июнь

Я щиро рада тому, що в нашому гарному місті є  “Академія Грація”. Львів від такого факту багатший. Такий неординарний підхід до кожного пацієнта, розуміння потреб та проблем робить працівникам велику честь. Дякуємо за щоденну, рутинну працю інструкторам, дякуємо за професіоналізм Оксані Орестівні. Дякую за гарну поставу моїх діточок.
Ореста, м. Львів,  29.06.2012

«У мене на спині ріс горб. Якби у той час – а мені було 11 років – я не зустріла Оксану, не знаю, що було б зі мною зараз. Я ходила в кілька інших спеціальних лікувальних груп, на плавання, але змін не відбувалося. Коли потрапила сюди, то тут, виявилося, все зовсім по-іншому. Оксана ніколи не залишає сам на сам з проблемою “як це робиться”. Вона постійно поруч, спостерігає, правильно ти все робиш чи ні. Я вже майже три роки займаюся в її групі. Три рази на тиждень по півтори години. У мене не тільки спина змінилася до невпізнання – я почала рости. З III ступеня сколіоз “посунувся” на І. Я свої проблеми подолала і тепер розповідаю новачкам, як я це зробила, щоб вони повірили, що нічого неможливого немає…»
Наталя Кравчишин, м. Львів

« Сколіоз, який був у мене з 1-го класу, спровокував страшну астму. Шість років лікування – і традиційними, і нетрадиційними методами, і поїздки до моря нічого  не дали. У мене піднімався тиск, я задихалася на кожному кроці, вже було видно перекіс стегон, одна нога стала коротшою від іншої. І одного разу лікар-діагност Юлія Вікторівна Кричевська, оглянувши мене, сказала, що всі мої проблеми від хребта. Павло Павлович Мацькевич провів курс мануальної терапії І підказав звернутися до Оксани Орестівни. Я працювала по півтори години щодня, перший ледь помітний результат з’явився тільки через три місяці… І тільки через півтора року занять я побачила у дзеркалі те, що давно хотіла побачити. А тепер я вже знаю, що створила собі м’язовий корсет, який тримає спину як слід і не дає хребту викривлятися.»
Оля Мазур, м. Львів

«Одного дня раптом потрапила в страшну автомобільну аварію. У мене був компресійний перелом хребта… Зробили операцію, поставили металеву пластину в хребет. Тільки-но вийшла з лікарні – відразу до Оксани Слінько.Я почала займатися за індивідуальною програмою по 2-2,5 години на день. Починалося з того, що я зігнутися не могла, ногу підняти не могла. Робила вправи – сльози котилися градом від болю. Спина набрякала, я виходила з залу вся мокра. Оксана Слінько не спускала з мене очей. Через 1 І місяців після аварії я вже не тільки на лікувальну гімнастику ходила, але й на аеробіку. А сьогодні вже можу говорити про те, що повернула собі і здоров’я і ту саму зовнішність, що до аварії…
Ірина  (Львівська обласна клінічна лікарня)

«За 11 років (а саме стільки літ моїй доні, яка народилася із вадою хребта, що призвело до низки проблем) я наслухалася стільки порад і рекомендацій! Усіх дотримуватися було просто нереально. Тож коли вкотре мені порадили звернутися до пані Оксани, вирішила спробувати. Щиро кажучи, була вражена! Ми займаємося трохи більш як півроку, а вже бачимо зміни на краще. І це тоді, коли в офіційних медзакладах на нас махнули рукою як на безнадійних».
Надія Шкоропад, м.Львів

«У дочки виникли проблеми зі спиною. 10-літня дівчинка не могла навіть літра води принести: боліла спина, терпли кінцівки… Лопатки стирчали, м’язи хребта затиснені, одна ніжка коротша від іншої, ще й плоскостопість… Вже після двох місяців активних занять у Оксани Слінько у дочки щез біль у спині, внаслідок корекції хребта донька виросла на 5 см!»
Уляна Колодій, м.Винники

«Дякую Вам за Вашу любов та опіку до людей, за те, що Ви допомагаєте хворим людям!»
Мар’ яна Крупняк, м.Львів

«Займаємось у Вас 4 місяці, бачимо великі зміни у рухах, ходьбі. Важко подібрати слова подяки… за умови створені для занять»
О.Скіра, м.Львів

«Благодарим за огромное знание своего дела, желание сделать людей здоровими»
Невач Вита, г.Ильичевск

«Надеюсь, что Ваша уникальная методика станет известна во всем мире и поможет еще большему количеству людей обрести здоровье!
Сюй Цзе Жуй (Китай)

«За короткий период лечения отмечаю положительную динамику в своём состоянии . Огромное спасибо всему колективу Центра за профессионализм, душевную доброту, желание помочь каждому пациенту!»
Проф.,доктор медиц.наук  Зубкова Л.П., г.Одесса

«Профессонализм-высочайший, отношение –великолепное, любов и уважение к пациенту-огромное! Из Центра не хочеться уходить.»
Директор Регионального Центра восстановления позвоночника, г.Одесса,   Малышенко Н.Б.

«Ми вдячні Вам за професіоналізм, чуйність, доброту, і що найголовніше – за надію. Ви дали віру в те, що хвороби  можно  вилікувати власними силами»
Сім’я Максименко, м.Львів

«Завдяки  працівникам Центру ,моя дочка за дуже короткий час стала почувати себе краще»
Шуляк, г.Ильичевск

«Велике спасибі за те, що хочеться вранці встати з ліжка і посміхнутися-бо голова та спина ,як раніше не болить.»
Кіпаш Тетяна,  м.Львів

«Проблеми з хребтом турбують мене з раннього дитинства. Де не лікувався, що не робив, суттєвих результатів не було. А тут відчуваю себе з кожним разом  все краще і краще, бо здоровий хребет -це опора життя та запорука здоров’ я».
Ігор Курилас,  м.Львів

«Зараз мій стан – це небо і земля порівнено з тим , що було 2 роки тому. Ця лікувальна програма діє, вона допомагає дуже  багатьом, і дорослим і дітям. Мені шкода , що лікарі та  хірурги часто недооцінюють лікувальної гімнастики, коли організм  сам мобілізується і проходить самолікування.»
Софія Бурак, м.Львів

“Узнали о Вашем Центре совершенно случайно от своих родственников из Киева. И очень рады, что, наконец-то, попали к профессионалу и замечательному человеку Оксане.   Мы обошли очень много врачей, и никто не мог нам помочь. Только давались общие рекомендации. Сын начал комплексовать по-поводу своей сильной сутулости, замкнулся в себе, перестал общаться со сверстниками из-за постоянных насмешек. После курса реабилитации в Вашем Центре у ребенка намного улучшилась осанка, исчезли боли в позвоночнике, перестали мучить головные боли, появился румянец и даже улучшилась память. Благодаря, приобретенной уверенности в себе,  мой сын познакомился с замечательной девушкой. Теперь я понимаю девиз Вашего Центра: «Осанка человека – фасад души!».Ї
Обещаем, что будем заниматься дома. Диск с записями консультативного занятия, которое вела очаровательный инструктор Марина увозим с собой.   Огромное спасибо всему коллективу за профессионализм и гостеприимство.
До встречи в следующем году!”
Семья Артюхиных, Россия,  г. Санкт-Петербург. Август – сентябрь 2010 г.

“Спасибо Оксана!
Занимаюсь в Вашем Центре лечебной гимнастикой каждый день. На занятия хожу как на праздник. Прекрасно себя чувствую. Благодаря индивидуальным стелькам, которые изготовил Ваш мастер-ортопед  теперь могу долго ходить пешком по Вашему замечательному городу. Ваши рекомендации по здоровому образу жизни и, конечно же, занятия, помогли похудеть на несколько килограмм. Не думала, что смогу так измениться в лучшую сторону. Жаль, что скоро придется уезжать домой.
Огромное спасибо за профессионализм, чуткое отношение и понимание.    Спасибо, что помогли поверить в собственные силы.”
Мария Тихонова. Преподаватель.  Россия, город Москва  июль 2010 г.

“Сейчас живу в Израиле. О вашем Центре узнал через интернет и как только представилась возможность приехать во Львов, сразу же записался на диагностику. Я рад, что наконец-то попал  к настоящему профессионалу. Не ожидал, что во Львове могут быть специалисты такого высочайшего класса.     По составленной плантограмме стопы Оксана рассказала обо всех моих болезнях и даже описала мой характер. Не знал, что проблемы с позвоночником могут так влиять на заболевание внутренних органов. После занятий в Вашем Центре прошли головные боли, улучшился сон, нормализовалось давление. Мой запущенный сколиоз начал отступать.    Жалею, что в моем детстве не было таких специалистов как Оксана и я не занимался лечебной гимнастикой. Возможно,  многих проблем со здоровьем тогда удалось бы избежать.
Огромное спасибо всем работникам Центра.
Приглашаю Оксаночку в гости. С радостью покажу нашу прекрасную солнечную страну.”
Израиль –  Львов.
Сентябрь 2010
Натан Вейцман.

“Мене зовуть Грицин Анна. Я вже рік займаюсь в Центрі корекції постави і дуже задоволена. В мене дуже хороші результати повторної діагностики: зміцніли м’язи спини, вирівнялась постава,  майже зникла плоскостопість. Я не хворію як раніше на ГРЗ. Мені тут подобається все: колектив Центру і нові друзі.    Величезна подяка пані Оксані і всьому колективу.
Щастя всім, добра та успіхів.”
Грицин Анна.
Школярка, м. Львів

“Приїдеш у Львів і хочеться залишитись тут назавжди!
А після співпраці з чарівною жінкою, досвідченим фахівцем і дуже приємною та розумною людиною Оксаною Слінько спогади про Львів стануть іще приємнішими!!!
Вражена тим масштабом роботи, що проводить Центр, а особливо результатом, високим результатом у лікуванні проблем хребта!
Ви молодці! Чудова професійна команда. Наснаги Вам, здоров’я, успіхів та вдячності і посмішок від людей, яким даєте шанс на повноцінне здорове життя!!!
Спасибі за безцінний матеріал!”
м. Київ
Знімальна група програми «Справжні лікарі»
«Студія 1 + 1»

«Хочеться сказати всім, хто втратив надію на видужання:  «Приходьте у Центр корекції постави «Академія Грація» і Вам  обов’язково допоможуть. Тут працюють такі талановиті спеціалісти, яких немає ніде. Тільки тут вселять надію на те, що Ви, або Ваші діти стануть здоровими, веселими і щасливими.»Мій син Михайло займається у Центрі 9 місяців. Завдяки Оксані Орестівні, яка вміє  грамотно поставити діагноз, знайти індивідуальній підхід до кожного пацієнта, вселити велику надію на краще, ми досягли хороших результатів. Особлива подяка інструкторам та всім працівникам  Центру. Дякуємо за професіоналізм, увагу і тепло, за чуйність та розуміння. Ми щасливі, що потрапили в Центр корекції постави «Академія Грація». Бажаємо всім працівникам міцного здоров’я, гарного настрою, натхнення і радості від виконаної роботи.»
З повагою, сім’я  Петришин. м. Львів
12.03 2011

«Хочу висловити глибоку вдячність колективу «Академія Грація» за їх важку працю, за високий рівень професіоналізму, за те, що вони знають ціну здоров’я людей, за те, що їм вистачає терпіння та наснаги переборювати з нами лінь нашу. Адже наші перемоги це їх заслуга.Нам всім дуже повезло, що Ви є.Бажаю Вам розвитку, процвітання та багато здоров’я.
З повагою,  Маковей О.,  м. Львів
31.05.2011 р.

Відвідую заняття 7 місяців. Дуже задоволена результатами. До занять дуже часто погано себе почувала (скакав тиск, боліла голова, були приступи тахікардії). Тепер у мене набагато покращилось самопочуття. Я відчуваю себе здоровою і молодшою, я вже не ходжу з вигнутим хребтом. Тепер зі мною займаються і двоє моїх дочок у яких виявили сколіози. Головна заслуга у цьому п. Оксани, а також її інструкторів. Ми з задоволенням будемо відвідувати заняття.
Струс Ірина, м. Львів

Займаюся цією програмою вже два роки. Спочатку було дуже важко, але я побачила що є добрі результати і продовжувала займатися. Зараз мій стан – це небо і земля порівняно з тим, що було два роки тому. Я дуже рада, що ця лікувальна програма діє, вона допомагає дуже багатьом і дорослим і дітям. Мені шкода, що лікарі, хірурги часто недооцінюють корегуючої гімнастики .Дякую Оксані Слінько і всім робітникам за гарну, доброзичливу і оптимістичну атмосферу.
Софія Буряк, м. Львів

Огромное спасибо всему коллективу «Академии Грация» за чуткое отношение, трудолюбие, внимание, огромное желание помочь нам справиться с нашими  проблемами, Мы долго искали что-то подобное в Запорожье, Харькове и других городах Украины. Но везде от  нас отмахивались, предлагали лечение с помощью жесткого корсета  «Шено». И только здесь, в Центре коррекции осанки, к нам отнеслись профессионально и внимательно. Мы занимаемся всего 2 недели, но уже видим положительный результат. Дочка намного лучше себя чувствует, и стала увереннее в себе, поскольку осанка значительно улучшилась.  Теперь верим, что у нас все будет хорошо. Записали консультационное занятие с видеосьемкой. Будем заниматься дома, а потом обязательно приедем еще сюда.Еще раз Вам всем огромное спасибо за Ваш нелегкий труд.
Инна и Виктория.  г. Запорожье.

Я жила з хронічним болем спини, який все поширювався, що провокувало навіть погіршення настрою. 5 років бігала по різних лікарях і тільки тут, в Центрі корекції постави, мені проставили детальний діагноз і призначили індивідуальну корегуючу гімнастику. І буквально за кілька тижнів  я забула  за біль, стала рухливіша, сильніша і просто щасливіша, – за що всім працівникам шалено, велике і безмежне  «Дякую!!!»
Адріана Никифорук, США, м. Нью-Йорк

Божого благословення усьому дружньому колективу «Академія Грація», Щира подяка за доброзичливість, увагу, за Ваш , такий потрібний людям труд.Пані Оксана, Ви створили  справжній скарб, зібравши навколо себе  таку енергетично чисту, позитивну команду. Хочеться побажати  усім міцного здоров’я та хорошого людського щастя!
З повагою та любов’ю, родина Мендель.  м. Ужгород

Приехали на повторную диагностику через 3 месяца. Результаты просто отличные. Специально сделали рентген.  Положительный результат подтвердился. Рады, что нас направили в Ваш Центр. Огромное спасибо!!!
Семья Семеновых.  г. Боярка

3 месяца назад обратилась к специалистам в «Академию Грация» со своей 12- летней дочкой Настенькой. У нее был диагностирован статистический сколиоз  2-степени. Правая ножка короче на 1,5 см. (Девочка за год выросла на 6 см и стала заметно прихрамывать). После великолепной диагностики, которую, которую провела О.Слинько,  обнаружилось еще и никем из врачей  не замеченное  асимметрическое плоскостопие 3-степени (на правой стопе). Сегодня мы прошли повторную диагностику. Результаты очень хорошие. Да и я сама вижу, что у девочки намного улучшилась осанка. После интенсивных занятий с помощью специальных упражнений и ортопедической коррекции сколиоз и плоскостопие  уменьшились на одну степень. Я и сама заметила, что моя девочка уже через 2 недели перестала хромать, но чтобы настолько улучшилась осанка всего за 3 месяца – это просто сенсация!Бесконечная и самая искренняя благодарность О.Слинько и ее помощникам.
Артемова Марина . Россия, г. Самара 2012 г.

Низкий поклон и огромное спасибо работникам Центра за бесценный подарок – мое здоровье, которое я здесь восстановил. Еще пол года назад я был в полном отчаянии и готовился к хирургической операции  по поводу грыжи  в поясничном отделе позвоночника. После занятий по методике Оксаны Слинько необходимость в операции исчезла, вместе с болями в пояснице и левой ноге, Теперь я чувствую себя замечательно. Поразительно, но хирург, который настаивал на операции после контрольного МРТ сказал что «свершилось чудо»
Никитин Дмитрий г.Киев  2012г.

“Коли доньці було три роки, лікарі діагностували,  вроджений сколіоз через “додаткове 13 ребро”. Почали робити масажі, але це не допомогло. Ми зверталися до усіх лікарів, де ми тільки не їздили! У Київському  Міжнародному центрі нейрохірургії до Ігоря Курильця. Він порадив термінову операцію, мовляв, поки дитина ще маленька (5 років), буде набагато легше виправити хребет. Ми були проти операції, розчаровані поїхали додому. Знову  ходіння по лікарях. На щастя, у 2005 році випадково зустріли людину, яка порадила Оксану Слінько. Пані Оксана відговорила нас від операції, сказала, що повністю прямого хребта  не гарантує, але за допомогою вправ прогрес викривлення зупинить. Аби ходити на заняття, довелося доньці переїхати з села до бабусі у Львів, ми її перевели у львівську школу. Треба було щодня займатися корегуючою гімнастикою по методиці Оксани Слінько. Звичайно, через місяць-два занять ще не було покращення. Знайомі нас відговорювали, казали, що це нічого не дасть, зайві витрати… Ми не слухали нікого. Наталя займалася рік, другий, щопівроку ми робили діагностику. Потроху стан хребта почав покращуватися. Зараз ми закінчили займатися вже шостий рік. Ми побачили реальний результат! Постійно проходимо медогляд у дільничній поліклініці, лікарі задоволені. Ми робили все, що радила Оксана Слінько. Зараз Наталя займається вправами вдома, на селі. Купили усе необхідне ― гантелі, тренажер Разумовського. До пані Оксани раз на півроку їздимо на діагностику. Скільки років ми займалися у Оксани Слінько, стільки бачили там людей,  котрим дійсно допомогли . Будемо завжди вдячні Оксані Слінько за все добре, що вона для нас зробила!”
Галина Сивак, мама Наталі Сивак (14 років) Львівська область. 2012 р.

Дякую долі, що звела мене з Оксаною Слінько. Я усе свідоме життя мріяла зайнятися своєю фігурою, оздоровленням, але весь час бракувало часу. Після 45 років працювати стало важче, постійно боліла спина, зранку вставала і вже почувалася розбитою, все тіло було ніби скутим. Один із таких ранків став трагічним – нахилилася почистити зуби і раптом відчула, як у попереку щось тріснуло і одразу ж – нестерпний ниючий біль у правій нозі. Це був початок  пекла… Магнітно-резонансна томографія показала, що маю величезну (1,5 см) міжхребцеву килу у поперековій ділянці. Був єдиний вихід – операція… Операція пройшла успішно, але через півроку я знову відчула у хребті болі. На щастя  почула  від знайомих про Центр корекції постави Оксани Слінько. Ходжу сюди уже півтора роки. Повністю змінила стиль життя. Зрозуміла, що найвигідніша інвестиція – у своє здоров´я. Перші заняття давалися важко, мучила задишка, судоми в ногах. Тепер судоми зникли, встигаю зробити майже усі вправи. Допомагають чудові масажі і процедури, які  можна отримати в Центрі. Тут же замовила собі індивідуальні ортопедичні устілки і тепер – літаю як на крилах! Ні з чим не можна порівняти відчуття легкості руху. Почуваюся молодшою на двадцять років!».
Стефанія Зарічна (49 років) м. Львів 2012р.

Оксана Орестівна неперевершений діагност!  Ми обійшли 100 спеціалістів і вперше зіткнулися з таким фахівцем. Низькій уклін і велика вдячність всім співробітникам за чуйність, професіоналізм та чудові результати!
Сім’я Піантковськіх,  м. Київ

Мы, пройдя обследование в Центре, стали свидетелями уникальных методов диагностики и коррекции опорно – двигательного аппарата. Здесь все сотрудники относятся с большим вниманием к проблемам клиентов. Хорошо налажена система работы. Нам очень понравилось.
Желаем Вам достичь еще больших успехов в Вашей благородной работе.
Врач-невролог Олинов А.Э. Узбекистан, г.Ташкент

Щиро вдячні за реабілітацію та оздоровлення нашої дочки Анастасії. Ми багато до кого зверталися, але результат був нульовим. А у Центрі корекції постави зробили професійну діагностику, підібрали надзвичайний комплекс корегуючих вправ та процедур, зробили відеозйомку вправ, щоби дитина могла дома займатися по методиці Оксани Слінько. Тепер бачимо, що результат є дуже позитивний!!!Щиро дякуємо всім працівникам і особливо Оксані Орестівні. Нехай Бог дає Вам здоров’я, наснаги та довгих років житя! Побільше б нам таких Центрів!!!
м. Дрогобич сім’я Охновських, січень 2013 р.

 

Кожна людина хоче бути здоровою. От дивишся телебачення і є дуже простий рецепт – з’їж пігулочку, випий лікарство і моментально будеш здоровим. Але це ж оманливо! Наша задача – щоб не допустити хвороб. І власне хребет відповідає за всі органи. Якщо якась проблема є, то дуже часто проблема є з хребтом. Мені дуже приємно, що центр дбає про це і велика увага приділяється власне дітям. Тому що до 22 років ще можна виправити ці помилки, потім вже є складніше. Тому дуже важливо, щоби у школах на це звертали особливу увагу. Треба запрошувати фахівців центру, щоб вони мали можливість показати приклад.
Нам потрібні здорові діти, нам потрібна здорова нація. Це є завдання номер один, яке перед собою має українська нація. Тому що будуть здорові люди, то будуть інші досягнення, бо без здорової нації нічого не буде.
Андрій Садовий, міський голова м.Львова. Грудень 2012 р.

Слухачі Стрийського Університету ІІІ віку висловлюють щиру подяку керівнику Міжнародного центру корекції постави Оксані Слінько за проведення лекції та практичного заняття в нашому Університеті. Висока фахова майстерність, щирість і доброзичливість, велике бажання дарувати свої знання і вміння – ось ті чудові якості, за які всі ми любимо і поважаємо пані Оксану. Для людей літнього віку дуже важливим є те, щоб тримати в порядку своє духовне і фізичне здоров”я. Саме такі зустрічі, заняття надзвичайно допомагають нам в цьому. Хочемо щиро побажати пані Оксані Слінько та всім працівникам клініки, зокрема, пані Тетяні, міцного здоров”я та успіхів в роботі. Нехай добрий Господь завжди вислуховує ваші молитви і щедро обдаровує своїми ласками!
Керівник Стрийського Університету ІІІ віку Оксана Шмілик, березень 2013 р.

Хочется отметить высокий профессионализм, индивидуальный подход к каждому пациенту, чётко отлаженную методику лечебных мероприятий. Мы приехали с Туркменистана, у  сына был мышечный горб и сколиоз 3-4 степени, укорочение одной ноги. Всё лечение, проводившееся раньше не давало результатов, а сколиоз только прогрессировал. Центр мы уже посещаем 5 месяцев-практически исчез горб, ноги выровнялись, сколиоз уменьшился до 3 степени. Огромная благодарность Оксане Орестовне и  всем сотрудникам центра! Спасибо,что Вы есть!
Потапенко Мария. Туркменистан. март. 2013 г.

Огромную благодарность хотелось бы выразить Оксане Слинько за то, что она проделывает такую бесценную работу!!! Что так помогает взрослым и детям в борьбе с такой страшной болезнью!!! От чистого сердца хочу сказать большое спасибо за встречу с Вами и возможностью правильно и грамотно работать с собой!!!
Развития Вам!!! Силы духа, любви и счастья! Верных помощников! И процветания Вашему Центру!
С уважением, Тарнакоп Юля. г. Одесса, май 2013 г.

С Оксаной Слинько мы знакомы более 10 лет, И при каждой нашей встрече я не перестаю восхищаться этой умной, красивой и самодостаточной женщиной. Эта встреча была очередным подтверждением того, что талантливый человек талантлив во всем и дорогу осилит идущий. Так и Оксана, невзирая на сложности жизни идет вперед, совершенствуясь сама, совершенствует и улучшает жизнь других людей!
Удачи тебе Оксана, Здоровья и любви! Браво, Оксана Орестовна!
С уважением, Вера Шевченко – учредитель фитнес-центра «Багира». г. Одесса, май 2013 г.

Щиро дякуємо всій команді Центру «Академії Грації» за успішне лікування! Всього за 4 місяці вдалося досягнути дуже гарних результатів! З 2 ступеня сколіозу до сколіотичної постави. Дякуємо Оксані Орестівні за правильний діагноз та рекомендоване лікування !Бажаємо всьому колективу процвітання, нових досягнень та вдячних пацієнтів!

Сім’я Собкович (29.12.2015)

Как фитнес-тренер официально заявляю: Очень профессионально, грамотно, все четко продумано до мелочей. Это бесценный подарок людям, спасение и прямая дорога повысить качество жизни клиента.
С любовью, благодарностью, восхищением Любченко Ольга. г. Одесса.
Май 2013 г.

17 вересня 2015 року
Я мама, і як кожна мама, дуже переживаю за свою дитину. Звернулася сюди з надією і вірою. Вдячна колективу за сумлінність, за працю, за натхнення і наполегливість. Сьогодні пройшли повторну діагностику, і признаюся чесно: «Результати порадували, надії справдилися…наш сколіоз зник!» Окрема подяка Оксані Орестівні за знання своєї справи. В наш час велика рідкість, коли приходиш до спеціаліста, він впевнений і готовий взятися за справу і доказати це хорошими результатами. Щиро вдячна всім і кожному зокрема…Стадницька Анна

11 травня 2015 року
Шановна пані Оксано і всі працівники «Академії Грації», висловлюю вам свою подяку і захоплююсь вашою невтомною працею. Я прийшла сюди вперше у вересні з жахлвими безперервними болями, з якими боролася за допомогою сильнодіючих знеболюючих препаратів. І після занять болі минули зовсім, також пройшли болі в ногах. Завдяки високопрофесійними інструкторам я почуваюся чудово. Щиро дякую Роману і Тарасові за корисні поради і за уважність до кожного клієнта. Бажаю усім працівникам Центру професійних успіхів.
З повагою і вдячністю, Мар’яна Боднар.

16 березня 2015 р.
Дорогенькі працівники «Академія Грація», Оксана Орестівна та Мариночка. Безмежно вдячні Богу, що саме у Вас проходимо курс оздоровлення. Моя дочка, Байцар Олена, за дуже короткий час має чудовий, я б сказала, чудесний результат по покращенню корекції постави (сколіоз III ступеню). Нехай Господь Благословить Вас, Оксано Орестівна, у вашій професії та Вашу родину. Хай Бог віддячить Вам сторицею. А також дуже хочу побажати Божого благословення інструкторам Мариночці та усім працюючим у Вас. Дорогенька Оксана, та Мариночка, нехай Бог керує всіма Вашими діями. Дякую за Вашу віру у наше покращення. Дякую Вам за все і Богу дякую за Вас.

14 березня 2015 р.
Вперше Я ЗВЕРНУЛАСЬ У «Академію Грація» у травні 2014 р. Після детальної діагностики Оксани Орестівни Слінько я дізналась, що у мене I стадія сколіозу, сутулість… Після повторної діагностики 14 березня 2015 р. Оксана Орестівна діагностувала ідеально рівний хребет, сутулість також зникла. Я дуже вдячна Оксані Орестівні та інструктору Марині за такий чудовий результат. З великою повагою і щирою вдячністю Сарабай М. М. М. Львів

20 січня 2015 р.
З вересня місяця 2014 р. вперше звернулися в «Грацію». Результати діагностики були невтішними, сколіоз II ступеню, після відвідування занять з плавання в нас різко почав рости горб і почало кривити в різні сторони. Після діагностики ми дуже старанно взялись за справу. Дочка Софійка ходила на заняття з гімнастики, носила усі необхідні засоби корекції. В січні ми знову зі страхом записалися на діагностику і були дуже задоволені результатом. Дуже дякуємо усім тренерам, масажисту п. Юрію, п Олі, Тарасу, Роману, та всьому персоналу. Звичайно, ще зарано радіти, але ми будемо наполегливо працювати ще і завдяки Вам всім надіємося – досягнемо мети.
З великою повагою і вдячністю мама Кушнір Софійки. М. Львів.

11 вересня 2014 р.
Протягом 6-ти років наша родина безрезультатно бореться з тяжкою недугою, яка спіткала нашу дівчинку – сколіоз. В червні 2014 року ми вперше зустрілися з Оксаною Орестівною в її дітищі – Міжнародному центрі корекції постави «Грація». Що вразило при діагностиці? – скрупульозність. Оксана Орестівна обдивилася, обмацала, обміряла кожну кісточку, кожен м*яз з голови до ніг. В чому сумнівалася – направила на рентген, на підставі якого змінила діагноз. Здивувало що таке «світило» в присутності своїх підлеглих сказала: «Я помилилася» – і поставила інший діагноз, підібрала комплекс вправ, ліків, ортопедичних положень. Чесно кажучи, ми мало вірили, що якісь вправи допоможуть, але при повторній діагностиці нашому щастю не було меж – із 24 обстежуваних параметрів в 17-ти випадках покращені результати. Це значить, що методика лікування підібрана правильно і дає позитивні результати, за що ми безмежно вдячні Оксані Орестівні, за високий професіоналізм, компетентність, за вміння вчасно помітити переживання дитини, розрядити обстановку, підтримати, за вміння заохотити. А ще дякуємо п. Оксані за правильно підібрану команду – колектив спеціалістів, в якому кожен знає, любить і робить свою справу. Дякуємо інструктору Юрі за те, що навчив виконувати вправи; методисту Марині за те, що вона серед пацієнтів як «зоркий сокол» все бачить, за всіма слідкує, всім підкаже і виправить; адміністраторам Олесі і Жанні – за миттєве реагування на всі наші проблеми і переживання, щоб ми не були голодними; Тарасу – за клич «Яна! Рівну спину!», хоча він і не був нашим інструктором; п. Олі – за всі процедури, за доброзичливість, душевність, за розмови з Яною про своїх домашніх улюбленців собак і киців; п. Юрію – за масажі, за вміння знайти спільну мову з кожною дитиною, перейнятися її інтересами, за таке приємне для нашої Яни – «Янка» і ще за «Львів – понад усе». Яна на своїй сторінці написала: «Львів, я тебе не забуду ніколи!» Дякую всім Вам за Вашу добру справу. Надіємося, що нашими спільними зусиллями Янина спинка невдовзі стане ідеальною.
З великою повагою Яна Губарєва, її мама Таня, тато Славік, бабця Олена
м. Бердичів Житомирської області

15 травня 2014 року
Велика подяка за хороший результат в нашому лікуванні!
Дякую, Оксані Орестівні за грамотну, професійну та відповідальну роботу. Дякую, Лілі за плідну та відповідальну роботу. В Ангеліни чудові зміни після діагностики. Ми із задоволенням продовжимо наше лікування та впевнені ,що завдяки «Академії Грації» станемо здорові. Я розумію, на скільки важливо мати правильну поставу, і наскільки це важливо для здоров’я та повноцінного життя. Ви займаєтеся дуже хорошою, корисною справою, даруючи людям здоров’я. Це – супер! Тому бажаю вам чудових та відповідальних клієнтів, процвітання у вашому бізнесі. Завжди гарного настрою та великої любові до вашої справи.
З повагою, Руслан та Ангеліна Мох.