Групові та сімейні заняття

    Групові та сімейні заняття – це найпопулярніші «процедурні заняття» в «Міжнародному Центрі корекції постави» О. Слінько.

Вперше в історії лікувальної гімнастики об’єднані разом всі категорії людей різного віку та за різними діагнозами. Загальна розминка та групове виконання вправ створюють позитивний психологічний настрій пацієнтів. У процесі занять до кожної людини застосовують індивідуальний підхід. Завдяки  особливостям методичних розробок («метод швидкої допомоги» «метод вагончика» «метод народної термінології» тощо.) максимально досягається лікувальний корегуючий ефект.

Групові заняття за методом О. Слінько – це потужне соціальне явище, за яким у майбутньому не тільки масова профілактика і лікування вад опорно – рухового апарату, а й зміна менталітету українського народу що до фізичної культури. Це ефективний педагогічний прийом, де батьки стають прикладом для дітей. Відбувається не тільки оздоровлення, а й духовне зміцнення сім’ї. Кожна українська сім’я, що займається оздоровчою гімнастикою за методом Оксани Слінько втілює в життя основне гасло Центру корекції постави: “Українській нації – горду поставу!”