Заняття для дітей

В основі проведення «Дитячої школи рівної постави» лежать основні елементи авторської програми Оксани Слінько. Ідея використання методу повзання дозволяє ефективно зміцнити опорно – руховий апарат організму, який росте. Вправи успішно адаптовані  в ігрову форму проведення занять. Не менш важливою частиною дитячих занять є рухливі ігри, які є важливим засобом всебічного виховання дітей дошкільного віку.

Правильно підібрані ігри сприяють гармонійному розвитку дошкільнят. Різноманітні рухи та ігрові дії дітей ефективно впливають на діяльність серцево-судинної, дихальної та інших систем організму, збуджуючи апетит, і сприяють міцному та здоровому сну.

Рухливі ігри задовольняють потребу організму підростаючої дитини в русі, сприяють збагаченню її рухового досвіду. За допомогою ігор у дошкільнят закріплюються та вдосконалюються різноманітні вміння і навички з основних рухів ( ходьби, бігу, стрибків, рівноваги).

Цінність рухливих ігор полягає в тому, що вони сприяють розвитку у дітей таких важливих фізичних якостей, як швидкість, спритність, витривалість і дисципліна.

Пропонуємо до уваги турботливих батьків відвідати  дитячу школу «Стрункі розумнички».

Запрошуємо до занять діток від 3 до 6 років. Відвідуючи наші заняття, побудовані за інтегрованою авторською методикою, діти гармонійно набудуть як розумових, естетичних та творчих здібностей, так і закріплюватимуть рівну поставу, м’язи спини, рук, ніг; будуть мати змогу розвивати уважність, спритність,  кмітливість, вміння спілкуватись в маленькому колективі.

  • Тривалість заняття  –  2 години (6 блоків по 20 хвилин).

                          ПЛАН   ЗАНЯТЬ:

 1 блок (20 хв.)  – рухлива розминка на формування рівної постави.

 2 блок (20 хв.)  – математичне заняття (вивчення цифр та чисел, початкові знання  з геометрії, вправи на логіку)

 3 блок (20 хв.) –  рухливі ігри на розвиток уважності, спритності, кмітливості; вправи на повзання для формування  правильної постави та зміцнення м’язів хребта .

4 блок (20 хв.)  – розвиток усного мовлення дітей (бесіди з малюком, заучування віршиків, інсценування казок, пальчикові ігри), а також вивчення букв, елементи читання.

5 блок (20 хв.)   – образотворче мистецтво (малювання, ліплення, аплікація).

6 блок (20 хв.)   – англійська мова (формування словникового запасу, вивчення розмовних фраз, розучування віршиків, пісень).