+38(098) 366 98 86

4 кити або золоті правила здорової спини та рівної постави від Оксани Слінько

В Міжнародному Центрі корекції постави Оксани Орестівни Слінько у Львові завжди можна почути гарні поради для кожного. Більш ніж за 12 років роботи реабілітаційного центру зібралося чимало корисних порад, які не шкода надати молодим батькам, в яких є діти-першачки та підлітки, дорослим, які мають вже явні викривлення хребта чи захворювання стоп та навіть людям похилого віку, в яких захворювання опорно-рухового апарату розвиваються стрімко та призводять до болю та дискомфорту.

Про що найбільше любить розповідати Оксана Слінько – засновниця та реабілітолог Академія Грація?

  • Здоров’я спини дітей та дорослих
  • Профілактика порушення постави (викривлення хребта)
  • Лікування суглобів, шиї, спини, стоп без радикальних методів
  • Лікувальні фізичні вправи
  • Поради щодо харчування

Ми залюбки поділимося з вами цінними порадами від Оксана Слинько засновниці і натхненниці Академія Грація. Міжнародний центр корекції постави

Сьогодні ми поговоримо про “ЗОЛОТІ ПРАВИЛА ЗДОРОВОГО ХРЕБТА”

Оксана Слінько завжди любить казати, що здорова постава багато в чому залежить від способу життя кожної окремої людини, і тримається на 4-х китах:

Лікувальна та профілактична гімнастика. Спорт – це найважливіша складова здоров’я кожної людини. Тому, коли є певні порушення  постави чи захворювання хребта саме спортивні навантаження допомагають у реабілітації. Лікувальну та профілактичну гімнастику можна виконувати навіть вдома 2-3 рази на тиждень по 30 хв. Позитивний результат, який ви отримаєте однозначно здивує вас вже через місяць. В Академія Грація для зручності пацієнтів проводять заняття

  • безпосередньо в тренувальному залі під наглядом інструктора
  • віддалено, онлайн з інструктором за допомогою відеозвязку
  • по відеозапису, який записує інструктор на основі діагнозу і рекомендацій реабілітолога.

Плавання. Плавання найменш травматичний спорт для всіх нас. А при деяких відхиленнях у поставі чи захворюваннях опорно-рухового апарату, може стати лікувальним та цілющим. 30-40 хвилин двічі в тиждень – це те, що потребує ваша постава та здорова спина.

До речі, для кожного відхилення у поставі потрібен свій стиль плавання, хочете більше про те, як лікує сколіоз плавання, – читайте у нашій статті.

Лікувальний масаж. Це третій за списком, але точно не по важливості фактор. Масаж вважають пасивною гімнастикою і нічим замінити його не можна. Типів масажу, а отже і технік є безліч, кожна має свою мету та незамінна при одних випадках та протипоказана при інших. Тут найважливішу роль грає правильна діагностика та подальші рекомендації. Для лікування сколіозу дуже важливо пропрацьовувати м’язи, які знаходяться  гіпертонусі та гіпертонусі застосовуючи спеціальні техніки розслаблення та збудження. Детально про лікувальний масаж у статті.

Правильний руховий стереотип. Досить складна назва, а означає цей “кит” те, що наше взуття – це основа та опора здорової спини. Правильно підібране взуття – це вже профілактика усіх недуг хребта. Каблук не вище ніж 3-5 см, м’яка підошва, яка чинить амортизаційну функцію. А ось пальці ніг не повинні бути з’єднані вузьким носом взуття. Якщо ви відчуваєте дискомфорт при ходінні, швидко втомлюєтеся, є видимі зміни – потрібно приймати міри, адже захворювання стоп впливають на  здоров’я усього організму. Для лікування стоп в Академія Грація є спеціальна програма – Корекція стоп та послуга виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок.

Якщо ви відчуваєте болі у спині, дискомфорт чи скутість руху, близькі говорять Вам, що присутня сутулість – не гайте часу, порушення постави можна розпочинати лікувати у будь-якому віці, важливо лише – правильна діагностика та швидке реагування на зміни у хребті.

Отримати консультацію щодо методик діагностики та лікування сколіозу, плоскостопості, кіфозу, кіфосколіозу, гіперлордозу, тощо можна у наших адміністраторів за телефоном 098 366 9886

Інші новини