+38(098) 366 98 86

Болі в спині, чому вони виникають?

Уявіть собі той факт, що біль у спині/шиї  відчуває майже 95% з нас! Проте ця ж статистика запевняє, що випадки серйозні, які потребують операції це лише 2% з цих 95%.

Фух, мабуть, подумали Ви? А дарма! Якщо ви відчуваєте часті болі у спині чи шиї, вам дискомфортно стояти, довго ходити, займатися спортом – це вже не збіг обставин чи поганий гороскоп, а симптоми захворювання опорно-рухового апарату.

Чому виникають болі у спині – питання досить риторичне. Мабуть тому, що щось не так з тією спиною.

Які симптоми захворювань спини, і, коли потрібно звертатися долікаря?

Причиною візиту до терапевта повинні стати не тільки сильні болі в області спини, шиї, хребта або попереку, але й неприємні, дискомфортні відчуття після фізичного навантаження, тривалого перебування в одній позі або після сну,  в кінці робочого дня.

Основні причини болю в спині:

 • патології хребетного стовпа;
 • захворювання органів дихання, серця і судин;
 • патології органів малого тазу;
 • захворювання нирок;
 • онкологічні захворювання;
 • зайва вага;
 • переохолодження;
 • неправильне організація місця для сну;
 • Гіподинамія, сидяча робота, малорухливий спосіб життя.

Біль у спині виникає під час вагітності, після значних фізичних навантажень, довге перебування в одному незручному положенні і т.д. Такі симптоми проходять після усунення причини її виникнення.

Біль у спині при захворюваннях опорно-рухового апарату

Захворювання опорно-рухового апарату є найбільш серйозними причинами болів у спині, давайте їх розглянемо.

5 причин болі у спині через захворювання хребта:

 1. Порушення постави: сколіотична постава, сколіоз, кіфоз, кіфосколіоз та гіперлордоз.
 2. Захворювання тазо-стегнових суглобів, зміщення чи дисплазія суглобів.
 3. Кила та протрузія міжхребцевих дисків
 4. Остеохондроз, спондильоз, остеопороз
 5. Деформація грудної клітки.

Ці захворювання та порушення постави легко можна виявити на діагностиці опорно-рухового апарату в Міжнародному Центрі Академія Грація у Львові.

Діагностика триває 2 години, протягом яких проводиться повне обстеження хребта (шия, хребет, поперек), стоп та визначаються основні життєві показники фізіологічно стану пацієнта. Якщо виявлено відхилення від норми чи порушення постави, Вам буде запропоновано курс лікування за авторською методикою Оксани Слінько (досвід роботи реабілітологом 25+ років)

Здорова спина – це дуже важливо не тільки через можливі болі у спині, а через те, що будь-які порушення постави призводять до проблем з внутрішніми органами, кровообігом, що є наслідком головних болей, запаморочень, підвищеного артеріального тиску, швидкої втомлюваності і навіть депресії, апатії, тощо.

Також варто згадати інші причини болей у спині, які не напряму пов’язані з захворюваннями опорно-рухового апарату:

 • Неврологічні причини: люмбалгія (защемлення та компресія нервового корінця, радикуліт – запалення нервових закінчень, тощо.
 • Психосоматичні причини болі у спині
 • Дегенеративно-дистрофічні захворювання хребта (ДДЗХ) та вікові зміни у хребті.

Щодня діагностуючі важкі форми захворювань хребта та опорно-рухового апарату, яких можна було б уникнути на ранніх стадіях діагностування, ми завжди наголошуємо, що профілактика завжди виправдана перед лікуванням та операцією.

Якщо ви відчуваєте біль у спині щодня після навантаження, робочого дня чи після сну – це явний сигнал пройти діагностику та виявити причину болей у спині та якнайшвидше розпочати лікування. Чим швидше буде розпочато лікування, тим менше часу займає корекція стану, та буде гарантія, що вдасться обійтися без операції.

Запишіться на профілактичну діагностику опорно-рухового апарату вже зараз, щоб забути про болі у спині та знайти своє індивідуальне рішення цього питання.

Для своїх близьких, у яких завжди немає на себе часу або шкода витрачати гроші, у нас є подарункові сертифікати на діагностику, масажі та фізіотерапевтичні процедури.

Інші новини