+38(098) 366 98 86

Чи лікується сколіоз?

Життя зі сколіозом для здорових людей виглядає не таким вже і важким, як припустимо, з іншими хронічними захворюваннями. Та це не варто порівнювати. Адже сколіоз має свої стадії та ступені  розвитку. Звісно, 1 стадію сколіозу можна і не помітити одразу, а за нею послідує 2-га і 3-тя, а на 4-ій стадії вже один – вихід операція.

Чи можна вилікувати сколіоз? Відповідь – ТАК!

Проте, Ви маєте розуміти, що це “так” залежить від конкретної ситуації та пацієнта.

З чого почати лікування сколіозу в дитини, підлітка чи дорослого?

Перший крок у лікуванні будь-якого недугу – це діагностика. Діагностика сколіозу може відбуватися 2 шляхами:

  • Рентген-обстеження
  • Візуально-інструментальне

Сказати, який з цих видів діагностики достовірніший неможливо, скоріше за все вони ідеально працюють в парі за однієї умови. Цією “умовою” є фахівець – лікар, реабілітолог чи хірург, який знімає показники та трактує рентген. Повірте, за 12 років роботи Міжнародного Центру Академія Грація, ми діагностували та лікували сколіоз усіх стадій, коли можна було уникнути операції, і ми точно впевнені, що успішні історії лікування сколіозу – це заслуга Оксани Орестівни Слінько.

Оксана Слінько – це лікар-реабілітолог з 30-річним досвідом роботи зі сколіозами та порушенням постави, яка на власному досвіді знає, що таке запущений сколіоз.

Діагностика сколіозу повинна бути грунтовною та тривати мінімум годину (а у випадку Академія Грація – це 2 години). За цей час потрібно обстежити не тільки спину та виявити викривлення. Надзвичайно важливо дослідити стопи, ноги, тазові суглоби, одним словом весь опорно-руховий апарат.

Другий крок. Призначення адекватного лікування

Відправити підлітка, який розвивається та формується зі швидкістю реактивного літака “повисіти” на турніку та поплавати – це теж саме, що подарувати йому 3-тю стадію сколіозу за дуже швидкий час. Ми у попередніх статтях вже писали про міфи щодо сколіозу, пояснюючи, що плаваючи, скачучи, займаючись самотужки ми робимо ситуацію критичніше, адже м’язи працюють у звичайному положенні і тільки ще сильніше вигинають хребет.

Лікування сколіозу у дітей та дорослих має різний підхід, із урахуванням етапів розвитку організму, поточного фізичного стану та віку, звісно.

Отже, підсумовуючи, розуміємо, що у лікуванні сколіозу найважливіше – це індивідуальний підхід до конкретного пацієнта після достовірної діагностики відхилень розвитку хребта.

Третій крок. Лікування сколіозу

З попередніх наших статей ми вже розуміємо, що сколіоз не можна лікувати тільки масажем чи тільки вправами лікувальної фізкультури, чи тільки, одягаючи корсет (тема корсету ми розкриємо у наступній публікації).

Лікування 1 стадії сколіозу може успішно завершитися вже через 3 місяці виконання рекомендації інструктора та реабілітолога Академія Грація. Погодьтеся – це заощадить не тільки Ваш час, а і дозволить заощадити кошти на лікуванні сколіозу. Ми завжди кажемо – чим раніше розпочати лікування спини, тим швидше отримаєш результат. Також хочемо зауважити, що питання “Як вилікувати сколіоз у 30, 40, 50 років?”, має однакову відповідь – після діагностики, за допомогою авторської методики Оксани Слінько в Академії Грація.

Четвертий крок. Сумлінне виконання режиму лікування-відпочинок-харчування

Організм кожного з нас є індивідуальним  та разом із тим, ми не роботи чи механізми. Усе в нашому організмі пов’язано в єдину систему, яка працює налагоджено тільки, коли є певний баланс. Якщо Ви будете виконувати лише вправи і ходити на масажі, так, ви побачите результат. Тільки недовго!!! Сколіоз повертається так само швидко, як і ви отримали цей результат. Щоб закріпити результат потрібен новий стиль життя – здоровий спосіб життя. Це баланс активності і відпочинку для відновлення роботи органів, тканин та м’язового корсету. Це здорове, збалансоване харчування для того, щоб організм мав резерви для енергії, корисні речовини для здоров’я та білки для побудови м’язів, які будуть утримувати ваш хребет, який є опорою всього організму.

П’ятий крок. Періодичні діагностики стану опрно-рухового апарату

Раз у півроку чи раз у рік пройти діагностику опорно-рухового апарату для власної впевненості, що всі рекомендації виконуються правильно і Ваша постава – ідеальна.

Винятком будуть спадкові сколіози, які можуть прогресувати швидше. Дорослі і діти зі спадковим сколіозом повинні на декілька рівнів пильніше слідкувати за своїм хребтом та стопами в силу особливості розвитку ускладнень сколіозу.

Отже бачимо, що запитання чи лікується сколіоз, має 5 кроків до вирішення. І найважче завжди зробити перший крок – прийти в Академію Грацію. Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько, та пройти діагностику. Повірте після діагностики, коли Ви на власні очі зможете побачити, що відбулося з Вашою поставою, побачите асиметрію у цифрах та візуальне викривлення на “Карті хребта”, яка є результатом діагностики – повірте, Ви точно зробите крок другий, а на п’ятому кроці подякуйте нам за рівну спину і зовсім новий стиль життя.

Читаючи це, вирівняйте спину! І вже зараз зателефонуйте нашому адміністратору та запишіться на 2 годинну діагностику всього опорно-рухового апарату за авторським ,запатентованим методом Оксани Слінько.

Постава людини – це фасад душі!

Інші новини