+38(098) 366 98 86

Чи можливо вилікувати ІV стадію сколіозу без операції

Діагноз сколіоз часом вводить в ступор батьків, які приводять, на перший погляд, здорових дітей, а також і безпосередньо дорослих, які вважають себе активними й спортивними. Як так непомітно утворюється сколіоз, що часом одразу встановлюють ІІІ ступінь сколіозу.

Ми уже 2 рік пишемо статті про сколіоз та інші захворювання, в яких можна знайти усе про сколіоз та хребет, проте наші клієнти й надалі запитують, а звідки береться сколіоз?

Найголовніше, варто розуміти, що сколіоз може бути як

  • набутий сколіоз через некоректний образ життя (несиметричний спорт, неправильне положення за партою/комп’ютером, довге користування гаджетами з опущеною головою, а також неправильно організоване місце сну) та незбалансоване харчування, коли кістки втрачають міцність.
  • ідіопатичний сколіоз. Цей вид сколіозу найпідступніший, він виникає швидко і дуже швидко прогресує у підлітковому віці. Якщо його не стримувати і не лікувати, ІІІ стадія сколіозу може бути в 13-17 років
  • спадковий сколіоз. На жаль, найбільш неконтрольований сколіоз. Він може розвиватися ще під час виношування дитини, в 3 роки, в 11 і навіть вже у дорослому віці. Врятує лише постійна профілактика і контроль.

В нас усіх зараз дуже активний спосіб життя, часто ми бачимо наших дітей в перервах між заняттями та вже перед сном. У віці 6-7 років діти самі одягаються та купаються і це спричинює, що початкову ступінь сколіозу можна пропустити. Вихід тільки один – щомісячний 10 хвилинний огляд власної дитини.

Правда про сколіоз, яку не заведено говорити

Реабілітологиня Міжнародного Центру Академія Грація – Оксана Слінько бачить викривлені спини дітей та батьків, які розводять руками вже понад 13 років офіційного існування Академія Грація і ще 10 років діяльності в у сфері реабілітації. Оксана Орестівна з сумом завжди говорить про діагностування III і IV  ступенів сколіозу. І дуже часто до неї в Центр корекції постави повертаються ті батьки, які приходили ще на II стадії та вважали сколіоз дрібницею.

А ще запам’ятайте, що сколіоз IV-ї стадії вже не лікується ні гімнастикою, ні іншими будь-якими методами, щоб Вам не обіцяли. Усе, що можна зробити – це знімати симптоматично біль і за допомогою лфк стримувати подальшу прогресію захворювання. Це все. Рівної спини вже буде, навіть і після операції, якщо ступінь викривлення досягла критичної відмітки. На жаль.

Найгірше у цій ситуації, що правду говорити не прийнято і не етично. Не можна мамі дитинки, яка присутня на діагностиці кричати на вухо, що подивіться ця дитинка через пару років буде на інвалідному візку пересуватися!!! Етика та повага до пацієнтів змушує сказати, у вашої дитини ІІІ стадія сколіозу і потрібно негайно братися за лікування, інакше попереду буде операція. Жодного особистого вкладати не можна.

Ми не раз питали Оксану Орестівну про операцію, яка вона, що роблять і як лікують хребет оперативно. Після короткої розповіді і декількох фото, вже більше не хочеться слухати, а бігти лікувати сколіоз, сутулість плоскостопість вже на 1 стадії. Хочеться кожному родичу сказати, що ОПЕРАЦІЯ НА ХРЕБЕТ – це не апендицит. Це у 10000 разів  серйозніше. Підготовка до операції, безпосередньо операція і реабілітація буде тривати рік, не менше. А далі на все життя у спині титанові пластини, вартістю як мінімум 15 курсів реабілітації в Академія Грація.

Якщо Ви дочитали до цього місця дану статтю, почуйте нас, ми благаємо не змушуйте Ваших дітей страждати не тільки від фізичного болю, але від булінгу та відрази оточуючих!!!

Не направляйте себе на хвороби усіх внутрішніх органів через тісний зв’язок живлення органів та хребта. Гіпертонія, головні болі, радикуліти, оніміння кінцівок, запальні процеси в органах 0 цього можна уникнути, вирівнявши хребет!

Діагностика в Центрі корекції постави Оксани Слінько триває 2 години абсолютно повного огляду спини та стоп. Це як декілька походів в Макдональдз чи кінотеатр, тільки це дасть вам життя повне руху й активності та впевненість у здоров’ї спини, а отже і всього тіла.

Ми залишимо тут посилання на статтю, як пов’язаний хребет і здоров’я внутрішніх органів, а також статтю, де є просто найповніша інструкція БЕЗКОШТОВНОГО огляду вдома.

Запис на огляд та консультація за телефоном 0983669886

Інші новини