+38(098) 366 98 86

Чи потрібна діагностика хребта здоровій людині?

Кожен з нас має розуміти що викривлення хребта проблеми з поставою та стопами утворювались не за один день, не за тиждень і, не за місяць. І, якщо виключити бажання вірити в рекламу та в обіцянки шарлатанів, швидку реабілітацію, лікування за 10 масажів або чудесне зцілення носінням корсету чи інших ортопедичних виробів – ви втрачаєте час, який пізніше ніхто не здатний повернути назад. Захворювання може прогресувати швидко, якщо це спадкові форми ортопедичних захворювань або перехідний вік. Усім незручна і печальна правда лікування сколіозу полягає у тому, що це тривале лікування, яке потребує чималих зусиль, особливо, якщо сколіоз вже третьої стадії, тут лікування потрібне щоденне.

Давайте зараз Ви дасте чесну відповідь на запитання, самому собі, просто “так” чи “ні”.

Як Ви вважаєте захворювання потрібно лікувати, коли вже є симптоми і біль?

Не хочеться згадувати стоматолога чи жіночого лікаря, які постійно благають про профілактику, адже є десятки захворювань, які безсимптомні, а лікуються легко на ранніх стадіях.

Ось і реабілітологи, фізичні терапевти та справжні фахівці, які щиро бажають Вам здоров’я, теж благатимуть про щорічні огляди для дорослих та особливо пильні огляди дітям, починаючи з 11 років, навіть, якщо немає ознак чи проявів порушень постави. Звичайна або банальна, як люблять казати батьки, плоскостопість може призвести до катастрофічних явищ вже через рік, як дитина вступить в перехідний період.

Для того, щоб скласти повну картину стану вашого опорно-рухового апарату, побачити, де саме можуть бути вразливі точки, які згодом провокують порушення постави, або виявити вже наявні порушення постави й скласти індивідуальний комплексний курс лікування та корекції постави, потрібно пройти кваліфікований огляд у реабілітолога з багаторічним досвідом лікування саме ортопедичних захворювань.

Як відбувається діагностика в Академія Грація?

  • Процес діагностики в Академія Грація у Львові триває 2 години і має унікальний патент на винахід.
  • За час огляду хребта знімаються певні виміри за допомогою спеціальних приладів.
  • На основі усіх вимірів, які будуть отримані під час діагностики, спеціальна програма порахує та зробить візуальне зображення вашого хребта – “паспорт хребта”.
  • Ці дані стануть основою курсу лікування.
  • Кожному пацієнту прописуються індивідуальні вправи з лікувальної гімнастики, яка є також запатентованою і виконується тільки в Академія Грація
  • Додатково для активації та підсилення ефекту корекції постави будуть прописані лікувальні масажі, курс фізіотерапевтичних процедур та остеопатії.
  • Ви отримаєте консультацію по харчуванню та насиченню організму мікроелементами та вітамінами, щоб процес реабілітації був швидше.
  • Ви отримаєте консультацію по ортопедичних виробах, які будуть необхідні для корекції постави. Це може бути комірець на шию для ізоляції шийного відділу під час занять, це можуть бути ортопедичні устілки, профілактичний коригуючий корсет або корсет шено при 3-й стадії сколіозу, а також це можуть бути різні підкладки наколінники чи інші вироби ортопедії, які ви будете використовувати у під час занять лікувальною гімнастикою.

Такий індивідуальний підхід гарантує позитивний ефект від лікування та збереження результату. Не вірте у зцілення за 10 днів та обіцянки реабілітологів, які не мають офіційних свідоцтв та дозволів на використання авторської діагностики та гімнастики Оксани Слінько.

Ціна 2-х годин діагностики, з прописанням індивідуального курсу корекції постави – 825 грн.

Записатися можна у наших адміністраторів, на сайті у розділі “онлайн запис та у соціальних мережах.

Бережіть хребет та стопи – це основа здоров’я та довголіття!v

Інші новини