+38(098) 366 98 86

Екомасажер тренажер Разумовського – профілактика лікування хребта!

Уявіть, усього 2-3 хвилини в день, які змінять Ваше самопочуття на краще та продовжать життя на 10 років! Цікаво? Тоді поїхали, сьогодні розповідаємо про геніальний винахід Костянтина Разумовського, який заснований на давньосхідних вченнях.

Це рішення, яке допоможе подолати біль в спині в домашніх умовах, наповнити себе енергією, укріпити нервову систему, активувати свій мозок та зміцнити імунітет.

У чому полягає ефективність методики самомасажу на тренажерах

Досягнення медицини давніх країн Сходу дають можливість зрозуміти, як функціонує людський організм, як відбувається обмін енергією між людиною та навколишнім середовищем. Давно відомо, що кожний організм можна налаштувати на самовідновлення, дати напрям руху на одужання без медикаментозних втручань. Важливо розуміти, як відновити гармонію в організмі.

Теорія ефективності Tremass методик дуже глибинна та багатокомпонентна. Та винахід, який з’явився на основі цих знань – екомасажер тренажер Разумовського – це справжнє диво, яке щодня допомагає тисячам людей повернути своє здоров’я,  відновити енергію та жити в гармонії зі своїм тілом та світом.

Три фактори – як основа Тремасс теорії:

 • Тракція
 • Масаж
 • Рефлексотерапія

Взаємодія цих трьох основ за 1 хвилину самомасажу на тренажері дає змогу розтягнути хребет на 1 см.

Які результати щоденного використання екотренажера масажера Разумовського?

 • Зміцнення хребта, його зв’язок, тканин та м’язів
 • Активізація роботи спинного та головного мозку
 • Укріплення серцево-судинної системи.
 • Покращення фізичних показників
 • Зміцнення нервової системи.

Для кого екотренажер Разумовського та Tremass методики?

 • Діти. Активний розвиток в підлітковий період спричиняє часто проблеми з поставою та виникає сколіоз.
 • Спортсмени. Щоденні навантаження не дають мязам як слід розслаблятися та відновлюватися. У початкових спортсменів можуть виникати проблеми з технікою виконання вправ та роботи на тренажерах. Це приводить до болей у спині.
 • Люди похилого віку, пенсіонери. Вікові зміни у гормональній системі неминуче приносять деструктивні зміни у кістках та хребті.
 • Офісні працівники та ті, хто має малорухливий спосіб життя. Проблеми із суглобами, тазом, попереком та шиєю неминучі для тих, хто часто знаходиться довгий час в одній позі.

Всього 1-3 хвилини на день дадуть Вам змогу відчувати себе здоровим та повним сил.

У базову методику входить вісім основних вправ:

 1. Вправи для самомасажу попереку
 2. Вправи для сідниць і крижів
 3. Вправи для шиї та самомасаж шиї
 4. Вправи для грудного відділу спини та самомасаж грудного відділу спини
 5. Самомасаж печінки і жовчного міхура
 6. Вправи для самомасажу кишківника для поліпшення роботи
 7. Вправи для самомасажу зони передміхурової залози
 8. Вправи для зміцнення м’язів, зміцнення м’язів живота

Як виглядає та працює екотренажер масажер Разумовського

Розроблене для кінезотерапії хребта пристрій являє собою дерев’яну рамку з ручками для упору, на якій в пазах розташовуються п’ять пар дерев’яних роликів різної величини, які можна переставляти в різному порядку. Ролики за розміром і дії відповідають стисненим в кулаки рук масажиста. Ефект витягнення досягається дією ваги тіла пацієнта лежачого на дерев’яних роликах.

Округла форма п’яти пар роликів і власну вагу тіла сприяють рівномірному розтягування хребта по всій довжині. Таке горизонтальне розтягнення хребта вважається самим природним і безпечним для людей будь-якого віку.

Матеріалом для апарату було обрано дерево, так як цей матеріал найбільш комфортний для тіла людини і використовується в дендротерапіі і друідотерапіі сотні років.

Тремасс методики вже багато років є супутниками в діяльності Академія Грація. Ми є офіційними партнерами та представниками тренажеру-масажеру в Україні. Якщо Ви бажаєте купити екотренажер масажер Разумовського у Львові, звертайтеся по консультацію до наших адміністраторів.

Цікаве та інформативне інтерв’ю Костянтина Розумовського та Оксани Слінько Ви можете подивитися Ютуб каналі: https://youtu.be/blRFwUBwyqM

Будьте здорові та сповнені енергією.

Інші новини