(098) 366 98 86

Новини

Сеанси остеопатії від провідного фахівця Марини Усачової

16-18 травня 2019 року у Міжнародному Центрі корекції постави "Академія Грація" сеанси остеопатії буде проводити Марина Усачова - відомий остеопат, тілесноорієнтований психолог, майстер остеопатичного масажу, майстер-викладач аюрведичних масажів, бізнес-тренер, розробник та ведучий авторських навчальних семінарів.Тривалість сеансу - 1,5 год.

Усачова

Психологічні консультації Олени Нагірної

Академія Грація запрошує Вас та Ваших дітей на психологічну консультацію спеціаліста сімейної та дитячої терапії з 15-ти річним досвідом Олени Нагірної. Консультації проводяться щочетверга за попереднім записом. Тривалість консультації - 1 година.

Нагірна

Масажні курси з Оксаною Слінько

25-26 травня 2019 року у місті Дрогобич на базі школи "Massage Learning Pro" Оксана Слінько проводитиме семінар на тему "Діагностика та корекція захворювань опорно-рухової системи людини". Під час семінару будуть надаватись рекомендації масажистам щодо виконання масажу при сколіозах, лордозах та кіфозах. Початок занять о 12.00 год.

viber image

Оксана Слінько прийме участь у IV щорічній конференції "Перспективи розвитку індустрії масажу"

11 травня 2019 року Оксана Слінько прийме участь у IV щорічні конференції "Перспективи розвитку індустрії масажу", яка буде проходити у м.Чернівці. У рамках конференції буде розглянуто тему "Від немовляти - до поважного віку", яка розкриє питання про розвиток людського організму на всіх етапах формування опорно-рухового апарату , а також будуть надані практичні рекомендації при діагностиці та лікуванні клієнтів.

слінько

Конференція "Перспективи розвитку індустрії масажу"

Оксана Слінько виступила на конференції "Перспективи розвитку індустрії масажу" з темою "Від немовляти до поважного віку". Конференція відбувалась 11 травня 2019 року у м. Чернівці.

FB_IMG_1558445195944