+38(098) 366 98 86

Кінезіотейпування при сколіозі, порушеннях постави та болях у спині

Кінезіотейпування при сколіозі, кіфозі, лордозі, болях у спині, шиї, защемлення нервових закінчень та порушеннях постави – це чудова процедура, яка практично немає побічних ефектів при правильному її виконанні.

Що таке кінезіотейпування? Куди й, як правильно клеїти тейпи?

Кінезіотейпування у сучасному виконанні популярне у всьому світі. У сфері реабілітології, фізіотерапії та лікуванні опорно-рухового апарату – це незамінний етап відновлення.

Цікавий факт про тейпування!

З моменту винаходу тейпів (кінець 1970 рр) і до сьогодні вчені та медики сперечаються, у чому найголовніший секрет ефективності процедури. Є підтверджена ефективність, є сотні різних варіантів наклеювання тейпів, їх локалізація на тілі, проте немає по поличках розкладених офіційних даних, як конкретно це працює.

Кінезіотейпування не слід плутати зі спортивним тейпуванням! Хоча зовнішньо – це такі самі кольорові стрічки. Суть спортивного тейпування у збережені та мінімізації навантаження травмованого суглоба чи ділянки опорно-рухового апарату. Стрічки для спортивного тейпування більш жорсткіші, щоб запобігти травмуванню. Або ж застосовуються для фіксації суглоба, якщо травма вже відбулася.

Отже, кінезіотейпування – це наклеювання спеціальних еластичних стрічок на певні ділянки тіла (лице, спина, суглоби, живіт, тощо). Геніальність кінезіологічних тейпів у їх подвійному ефекті:

  • Підвищення кровопостачання у потрібну ділянку (а ми знаємо, куди потрапляє кров, там можна досягти лікування, завдяки унікальним властивостям крові відновлюватися) та підвищення відтоку лімфи.
  • Розвантаження м’язів, що дозволяє мінімізувати травму чи повторне запалення, допомагає при нервових защемленнях)

Як застосовують кінезіотейпування у реабілітології?

Саме через чудовий ефект зменшення болю при сколіозі, кіфозі, лордозі, остеохондрозі, защемленнях нервових корінців,  кінезіотейпування спини відтепер нова послуга в Академія Грація (Львів).

5 головних переваг тейпування:

  1. Швидкий ефект зменшення болю в ділянках тейпування
  2. Безболісність процедури наклеювання тейпів
  3. Відсутність скутості руху чи обмеженості у виконанні лікувальних (чи інших) фізичних навантажень
  4. Швидка процедура
  5. Тейпи гіпоалергенні, водостійкі, можуть знаходитися на тілі тривалий час

Кому потрібно спробувати послугу кінезіотейпування?

Відразу слід зазначити, що кінезіотейпування – не є методом, який, наприклад, скасовує лікувальну гімнастику при сколіозі (чи інших захворюваннях хребта) чи, наприклад, наклеювання тейпів вирівнює спину. Ні – це неправда, навіть, якщо вам обіцяють золоті гори, не вірте.

Кінезіотейпування, як магічний секретний елемент, дозволить швидше досягти результатів корекції постави та втримати ефект, зменшить болі у спині та чудово розвантажить перенапружені м’язи.

Щоб оцінити ефективність кінезіотейпування, звісно, потрібно спробувати. Адже кожен з нас знає, як чудово можна почуватися після масажу, сеансу остеопатії або відчуття приємної насолоди у м’язах  після фізичних навантажень. Саме тому ефект найкраще оцінити з власного досвіду, обираючи досвідчених спеціалістів фізіотерапії.

Рекомендуємо кінезіотейпування в Академії Грація, адже усі спеціалісти, які працюють в нашому приватному реабілітаційному центрі мають освіту фізичного терапевта, відповідні сертифікати та проходять навчання, добре орієнтуються в фізіології людини, знають усе про лікування сколіозу та інших захворювань спини.

Наостанок, цікавий факт про кінезіотейпування, а саме про кольорові стрічки – тейпи.

В народі ходять міфи, що колір стрічки для тейпування має свій магічний ефект. Буцімто для обличчя рожеві, для спини блакитні, а якщо застосувати декілька кольорів, можна подвоїти ефект від процедури. Як Ви гадаєте, правда це чи міф? Ми розповімо в наступній статті та додамо як саме тейпувати при сколіозі, кіфозі, лордозі, остеохондрозі і, що дуже важливо, чи можна тепувати при килі (грижі) та протрузіях.

Записатися на тейпування, як завжди можна через сайт, соціальні мережі та адміністраторів 0983669886

Інші новини