+38(098) 366 98 86

Мануальний масаж у Львові – що це за процедура?

Усі ми знаємо, що таке масаж! Це вже класичне поняття, яке мало не щодня є у наших розмовах. Косметичні процедури, омолодження, лікування опорно-рухового апарату, суглобів, догляд за тілом та процедури релаксації просто не можуть обійтися без масажу.

Від недвана одного поняття масаж стало недостатньо, щоб охарактеризувати очікуваний результат від процедури. Дуже вживаним зараз є поняття “мануальна терапія”. Парадокс у тому, що прийомам мануальної терапії вже тисячі років і їх є величезна кількість та різновидностей.

По суті, мануальна терапія – це будь-які маніпуляції руками майстра, що працює за певною технікою, для досягнення лікувальних цілей для пацієнта.

Найбільше мануальну терапію пов’язують з лікуванням опорно-рухового апарату та внутрішніх органів. Коли людина відчуває біль у спині чи суглобах, оніміння кінцівок, важкість у виконанні фізичного навантаження скутість руху, то відразу згадуються мануальні терапевти та мануальний масаж.

Мануальний масаж – поняття дещо дивне для розуміння. По свої суті, мануальний масаж є повністю лікувальною процедурою, направленою на усунення певної конкретної проблеми чи захворювання у пацієнта. Мануальний масаж не буває профілактичним чи розслабляючим.

Мануальна терапія та мануальний масаж зокрема, точково і ціленаправлено здатні лікувати широкий спектр захворювань людини.

МАНУАЛЬНА ТЕРАПІЯ ПОДІЛЯЄТЬСЯ НА 4 ВЕЛИКИХ РОЗДІЛИ

 • Артрит-вертребральний
 • Шкірно-підшкірно-міофасціальний
 • Вісцеральний
 • краніо – сакральний.

Також важливо розуміти 2 поняття мануальної терапії:

 • мануальна терапія хребта і суглобів
 • краниальная остеопатія.

Якщо Ви шукаєте спеціаліста мануальної терапії та мануального масажу у Львові, запрошуємо в Міжнародний Центр Академія Грація (Львів).

Ми маємо за честь запрошувати та співпрацювати  з спеціалістом мануальної терапії з більш ніж 25+ річним досвідом з Києва – Іллею Бобровим.

У своїй практиці цей віртуозний спеціаліст використовує широкий спектр технік мануальної терапії, усм навичкам відповідають сертифікати та дипломи, яких у Іллі Олександровича більше 200.

Класична остеопатія в Міжнародному Центрі Академія Грація завжди є в списку послуг і викликає позитивні відгуки від наших пацієнтів.

Якими ще техніки, якими володіє Ілля Бобров:

 • класична техніка;
 • мануальна техніка;
 • вісцеральна терапія;
 • емоціональна корекція;
 • прикладна кінезіологія;
 • біохімічна та меридіальна корекція;
 • остеопатія.

Ілля Бобров також спеціалізується на голкорефлексотерапії та енергоінформаційних техніках, аромо- та фітотерапії.

У всьому світі за допомогою мануальної терапії хребта і суглобів лікують болі в спині, сколіоз, протрузії, кила диску (грижа), защемлення нервових закінчень, а за допомогою краніальної остеопатії – головні болі, викликані зміщенням кісток черепа.

Спробуйте і ви сеанси остеопатії та мануальної терапії у Львові, в Міжнародному центрі Академія Грація.

Щоб здійснити запис на сеанс Іллі Боброва до Академія Грація є 5 найпростіших способів:

 1. Зателефонувати чи написати у вайбер/телеграм на номер телефону +380983669886
 2. Здійснити самостійно запис через додаток Akademia Gracia в розділі індивідуальні послуги – остеопатія
 3. Завантажити додаток можна тут
 4. Залишити заявку у формі “Зворотній звязок” на сайті
 5. Записатися самостійно через сайт (кнопка онлайн запис в правому кутку)
 6. Написати нам у соціальних мережах

Інші новини