+38(098) 366 98 86

Остеопатія: лікування майбутнього чи відхилення від норм?

Останнім часом даний вид медицини почав користуватися значною популярністю. Хоча не всі знають, що таке остеопатія і як саме вона виникла, проте звертатися до лікаря даного профілю стало модно. Насправді, остеопатія з’явилася вже досить давно. Її започаткував практикуючий лікар Ендрю Стілл. Його рідним не змогла допомогти вітчизняна медицина того часу, і він просто розчарувався в ній, започаткувавши свою практику.

Що це остеопатія — можливість значно покращити здоров’я чи самообман? Чому все більше пацієнтів звертаються саме до остіопата й перестають довіряти традиційній медицині? Відповіді в статті нижче.

Особливості остеопатії

Головна перевага остеопата в тому, що він не намагається вилікувати якесь певне захворювання. Остеопатія розглядає людський організм загалом. Лікар даного профілю шукає ті «важелі», за допомогою яких можна активізувати здоров’я всього організму.

Загалом, остеопатія — це своєрідний немедикаментозний метод лікування, що заключається у впливі на ділянки тіла пацієнта руками лікаря. Саме спеціаліст даної сфери може виявити найменші відхилення, що виникають у людському організмі і спробувати усунути них. Найчастіше остеопатія застосовується в лікуванні різних відхилень, що виникають із хребтом. Наприклад, сколіозу чи поперекового остеохондрозу.

Найрозповсюдженіші види остеопатії

Вплив на пацієнта здійснюється остеопатом за декількома техніками. Саме відштовхуючись від них можна виділити кілька видів даного методу лікування:

  • структурна остеопатія (болі в шиї, суглобах та спині);
  • вісцеральна (впливає на захворювання внутрішніх органів);
  • краніосакральна остеопатія (актуальна для хвороб нервової системи та психоемоційних розладах).

Можна впевнено сказати, що кваліфікований спеціаліст досконало володіє всіма вищеописаними методиками і вміє вдало їх поєднувати. Остеопатія застосовується не лише для лікування, але й для запобігання проблем, що можуть виникнути в будь-який момент.

Сам процес впливу лікаря на організм людини досить приємний і не викликає дискомфорту. Після сеансу остеопатії більшість пацієнтів відчувають розслаблення і прилив сил. Досить часто до остеопатів звертаються батьки зовсім крихітних малюків, щоб усунути певні недуги ще на початковому етапі. І це правильно!

Бажаєте на власному досвіді переконатися, що остеопатія – це чудовий спосіб покращити стан здоров’я та вилікувати хвороби хребта? Тоді записуйтесь на прийом в Академію Грація. Ми даруємо здоров’я!

Інші новини