+38(098) 366 98 86

Профілактор Євмінова або тренажер, який творить дива реабілітації

Відвідуючи спортивні комплекси, тренажерні зали чи лікувальні заклади, орієнтовані на лікування захворювань спини, Ви не раз бачили неважкий у виконанні тренажер, який виглядає, як дошка під нахилом з ручками. Більшість новачків гадає, що то просто знаряддя для розтягування після фізичного навантаження. Та насправді, ця геніально проста конструкція є такою ж геніально ефективною та корисною для здоров’я людини.

Профілактор (дошка) Євмінова, як працює цей “реабілітолог”?

Найпоширеніша причина болей у спині є зміщення міжхребцевих дисків, їх тиск один на одного, що в свою чергу порушує правильний кровообіг, через що відбувається порушення обміну корисними речовинами у цілому хребті. Протрузії, грижі, защемлення нервового корінця, а також травми хребта – це також область впливу ортопедичного тренажера Євмінова.

Терапевтичний ефект тренажера полягає у тому, що на профілакторі можна досягти правильного розтягнення хребта та нормалізації правильного положення та  роботи хребта.

Геніальність цього винаходу полягає у тому, що крім самої дошки Євмінова Вам потрібна лише вага свого власного тіла.

Як лікує сколіоз тренажер Євмінова?

Ортопедичний тренажер (профілактор) Євмінова – це дерев’яна панель оздоблена рукоятками та упором. Товщина дошки прорахована до міліметра, щоб правильно амортизувати хребет та надавати належний лікувальний ефект.

Завдяки свої конструкції тренажер легкими маніпуляціями змінює кут нахилу дошки в діапазоні  від 10 до 90 градусів. Що максимально дає можливість контролювати навантаження і розвантаження хребта. Також є зворотнє положення 25 градусів, коли ноги знаходяться вище рівня голови.

Щоб досягти результату у лікуванні, медики-реабілітологи розробили спеціальні комплекси, щоб виконувати вправи на тренажері Євмінова у певному порядку та з певною технікою.

Чи можна лікувати сколіоз, грижу та інші хвороби хребта вдома на дошці Євмінова?

Так, можна. Тренажер створений для лікування болей в шийному, грудному та поперековому відділів хребта.

Проте, без нагляду спеціально навченого фізичного терапевта та реабілітолога – це буде самолікування і результат може не бути швидким  або взагалі його можна не дочекатися.

Хороша новина полягає у тому, що працюючи без інструктора чи реабілітолога, лише з власною вагою на тренажері, негативні наслідки будуть мінімальні у порівнянні з силовими навантаженнями з додатковою вагою та обтяженнями.

Лікування сколіозу, лордозу, кіфозу, протрузій та гриж вдома  можливе за умови отримання спеціальної консультації реабілітолога та складання Вашої індивідуальної програми корекції постави. А також декількох занять під наглядом для відточення техніки. Причиною цього, є правила занять на дошці Євмінова, адже усі вправи на ортопедичному тренажері виконуються дуже повільно з правильним диханням та періоду напруження та розслаблення м’язів тіла.

В Академії Грація у Львові перед лікуванням на дошці Євмінова обов’язково проводиться 2 годинна діагностика усього хребта, щоб з абсолютною точністю зрозуміти чи ефективне буде таке лікування, скільки часу треба і, які саме вправи будуть актуальні. В Центрі корекції постави працюють фізичні терапевти та реабілітологи, які спеціально навчені вправам та технікам роботи на ортопедичному тренажері для ефективного лікування болей у спині та захворювань спини.

Для кого підходить лікування на профілакторі (дошці Євмінова)?

Тренажер створений для різних вікових категорій, різного зросту і ваги (навіть для дітей віком від 8 років). Конструкція дозволяє регулювати дошку для будь-яких параметрів пацієнта.

Скільки часу треба лікуватися на дошці Євмінова?

Найчастіше заняття на ортопедичному тренажері євмінова поєднують з додатковими вправами лікувальної гімнастики та фізичними процедурами реабілітації для пришвидшення і закріплення результату.

Якщо говорити про заняття лише на дошці Євмінова, тоді на лікування піде від 2 місяців до року, залежно від важкості захворювання.

Заняття триває максимально 30 хв, а починати потрібно з 10 хв тричі на тиждень, доводячи до щоденного режиму, якщо так рекомендує реабілітолог.

Які захворювання лікують на ортопедичному тренажері Євмінова?

 • Область впливу ортопедичного тренажера Євмінова уже широка:
 • Сколіоз, лордоз, кіфоз
 • Остехондроз
 • Протрузії та міжхребцева грижа
 • Радикуліт, простріл та невралгії, тощо.

Дошка Євмінова може застосовуватися не лише строго для лікувальної дії на існуючі захворювання опорно-рухового апарата і для

 • Загального оздоровлення
 • Спортивного призначення
 • Індивідуальних цілей

Які результати лікування на дошці Євмінова в Академія Грація. Центр корекції постави?

 • Відновлення кровообігу у міжхребцевих дисках, обмінних процесів в м’яких та кісткових траннах хребта.
 • Усунення защемлення нервого корінці
 • Лікування грижі та протрузій
 • Корекція постави, лікування сколіозу, лордозу, тощо
 • Профілактика та лікування остеохондрозу.
 • Формування правильного м’язового корсету навколо хребта, що неодмінно знімає болі в спині та загальний стан усього хребта.
 • Профілактика захворюванням спини та розслаблення після фізичних навантажень.

Якщо Ви відчуваєте дискомфорт у спині, спостерігаєте відхилення у поставі або маєте вже характерні болі у спині, варто не відтягувати та пройти комплексну авторську діагностику в Центрі корекції постави Оксани Слінько у Львові. Щоб отримати вичерпну консультацію про стан Вашого опорно-рухового апарату та рекомендації щодо лікування та корекції постави.

Відео-поради спеціаліста реабілітолога та інструктора, яка володіє усіма техніками роботи на дошці Євмінова – Іриною Собко, можна подивитися на нашому Ютуб каналі за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=bBMkkPfORIE

Інші новини