(098) 366 98 86

Новини

Сеанси остеопатії від провідного фахівця Марини Усачової

16-18 травня 2019 року у Міжнародному Центрі корекції постави "Академія Грація" сеанси остеопатії буде проводити Марина Усачова - відомий остеопат, тілесноорієнтований психолог, майстер остеопатичного масажу, майстер-викладач аюрведичних масажів, бізнес-тренер, розробник та ведучий авторських навчальних семінарів. Тривалість сеансу - 1,5 год.

Усачова

Психологічні консультації Олени Нагірної

Академія Грація запрошує Вас та Ваших дітей на психологічну консультацію спеціаліста сімейної та дитячої терапії з 15-ти річним досвідом Олени Нагірної. Консультації проводяться щочетверга за попереднім записом. Тривалість консультації - 1 година.

Нагірна

Масажні курси з Оксаною Слінько

25-26 травня 2019 року у місті Дрогобич на базі школи "Massage Learning Pro" Оксана Слінько проводитиме семінар на тему "Діагностика та корекція захворювань опорно-рухової системи людини". Під час семінару будуть надаватись рекомендації масажистам щодо виконання масажу при сколіозах, лордозах та кіфозах. Початок занять о 12.00 год.

viber image

Оксана Слінько прийме участь у IV щорічній конференції "Перспективи розвитку індустрії масажу"

11 травня 2019 року Оксана Слінько прийме участь у IV щорічні конференції "Перспективи розвитку індустрії масажу", яка буде проходити у м.Чернівці. У рамках конференції буде розглянуто тему "Від немовляти - до поважного віку", яка розкриє питання про розвиток людського організму на всіх етапах формування опорно-рухового апарату , а також будуть надані практичні рекомендації при діагностиці та лікуванні клієнтів.

слінько

Конференція "Перспективи розвитку індустрії масажу"

Оксана Слінько виступила на конференції "Перспективи розвитку індустрії масажу" з темою "Від немовляти до поважного віку". Конференція відбувалась 11 травня 2019 року у м. Чернівці.

FB_IMG_1558445195944

Семінар "Діагностика та корекція опорно-рухової системи людини"

25-26 травня 2019 року в Дрогобичі, на базі Школи масажу Massage Learning pro, Оксана Слінько провела семір на тему "Діагностика та корекція опорно-рухової системи". В перший день семінару учасники розширили свої знання щодо ролі хребта в здорової людини, типи та види порушень постави. Під час другого дня розглядалось питання щодо патології шийного відділу хребта, а також п. Оксана розказала про свою унікальну методику по діагностиці захворювань опорно-рухового апарату людини.

FB_IMG_1558943585891

Муки Галини: зробіть тест ДНК для дитини

21 травня 2019р. на телеканалі "Україна" відбувся показ телепередачі "Говорить Україна" за участю Оксани Слінько "Муки Галини: зробіть тест ДНК для дитини": Галина щодня змушена терміпи знущання чоловіка - кулаком в обличчя, замахи ножем та біганина з сокирою. Все це відбувається на очах її восьмирічного сина, якому начебто теж перепадає! Чому це відбувається та кого насправді потрібно рятувати в цій сім'ї? Повну версію телепередачі можна подивитись за наступною ссилкою https://govoryt-ukraina.tv/ua/episode/muki-galiny-sdelayte-test-dnk-dlya-rebenka

говорить україна

Робоча зустріч у "Міжнародному Центрі нейрохірургії" м.Стрий

03 червня 2019 року Оксана Слінько провела робочу зустріч з лікарями-нейрохірургами з "Міжнародного Ценру нейрохірургії" м. Стрий. Власник, лікар-нейрохірург Ігор Курілець ознайомив з роботою Ценру, сучасними хірургічними методиками лікування різних форм сколіозів.

FB_IMG_1559719472255

Семінар "Діагностика та корекція захворювань опорно-рухового апарату людини"

15-16 червня 2019 року на базі Школи масажу "Master" у м. Чернівці Оксана Слінько проведе семінар на тему "Діагностика та корекція захворювань опорно-рухового апарату людини" - Робота зі складними сколіозами. План семінару. День перший: роль хребта в здоров‘ї людини; формування фізіологічних вигинів хребта; види порушень постави; сколіоз, класифікація сколіозу; рентгенографічні дослідження хребта; кіфоз, класифікація; гіперлордоз, класифікація. День другий: патології шийного відділу хребта; деформації грудної клітки; деформації нижніх кінцівок; деформації стоп; плантографія стоп; діагностика опорно- рухового апарату; методи лікування та корекції захворювань опорно-рухового апарату. Після проходження семінару учасники отримають сертифікати. Для участі телефонуйте : (099) 041-45-55

FB_IMG_1559721455756