+38(098) 366 98 86
service_1

Кардіотренажери

Кардіотренування підвищують витривалість, а значить і інтенсивність занять. Хто мріє схуднути –  без кардіотренажерів просто не обійтися! Відомо, що худне той, хто витрачає більше калорій, ніж «з’їдає». Саме кардіотренування достатньої ефективності дають можливість спалити максимальну кількість злощасних «одиниць». Скільки саме – можна побачити на комп’ютері, яким оснащені наші кардіотренажери. Наприклад, за 1 годину занять на кардіотренажері спалюється від 450 до 500 кілокалорій. Окрім  того, такі тренування – це відмінний спосіб зняти стрес та попередити розвиток серцево – судинних захворювань.

При регулярних заняттях швидко зміцнюється серцевий  м’яз, збільшується об’єм  легенів, покращується координація рухів, опрацьовуються всі основні групи м’язів – і все це на тлі бережного відношення до суглобів. У кардіозоні є три основні види кардіотренажерів: бігова доріжка, велотренажер і  орбітрек.

 

На електричній біговій доріжці, змінюючи кут нахилу бігового полотна та швидкості його руху, можна відрегулювати навантаження.

Інтенсивні пульс – програми дозволяють комп’ютеру самостійно корегувати  навантаження. Це сучасна модель, яка забезпечена амортизаційними подушками, що знижують ударну силу,  шкідливу для хребта та суглобів. Навантаження на суглоби зменшують спеціальні матеріали, з яких зроблено бігове полотно.

 

волотренажер

Велотренажер – дуже поширений спортивний снаряд, який користується величезною популярністю.

Починати займатися на велотренажері можна в будь-якому віці і абсолютно неважливо, який у Вас рівень фізичної підготовки.
Це ідеальний спортивний тренажер для людей, що мріють схуднути. Бортовий комп’ютер покаже яку дистанцію Ви проїхали, з якою швидкістю та пульсом, і скільки калорій дійсно витратили.

Орбітрек – це гібрид бігової доріжки та степпера. Ходьба по еліптичній траєкторії, при якій рухи всіх частин тіла синхронізуются – найефективніша форма тренування для всіх основних м’язів – ніг, сідниць, стегон, а також м’язів рук, плечей, грудей та спини.

Еліптична амплітуда руху педалей, що надає тренуванню унікальне відчуття «легкості», знижує до мінімуму навантаження на колінні та гомілковостопні суглоби. Під час тренування нога завжди знаходиться в напівзігнутому стані, що і запобігає небажаному  навантаженню.