(098) 366 98 86

Виготовлення устілок

Виготовлення індивідуальних устілок

за визначенням ISO ( International Standard Organization ), ортезами називають вироби, що застосовують ззовні для підтримки або корекції патологічного положення стопи. Найчастіше ортези застосовують для профілактики та лікування плоскостопості.

Унікальні індивідуальні ортопедичні устілки з поліпропілену та амортизуючим ефектом виготовляються по методиці американського лікаря Dr. Root. Аналогів по результативності, якості та строку дії в Україні не існує.
Матеріал, з якого виготовлені устілки -поліпропопілен є надзвичайно стійкий до зносу, тому гарантійний термін використання виробу для дорослої людини – не менше 10 років.

Основою технології виготовлення ФОС є встановлення нейтрального анатомічного положення заднього відділу стопи, нижньої кінцівки та поперекового відділу хребта, що робить їх застосування ефективним лікувальним заходом при захворюваннях стопи. Виріб виготовляє майстер-ортопед протягом 3-х тижнів, попередньо знімаючи гіпсові зліпки. На їх основі,враховуючи усі відхилення від норми виготовляється позитивний (правильний) зліпок, потім за допомогою спеціального обладнання формується готовий виріб.

Який ефект?
Застосування індивідуальних устілок не тільки усуває видиме зниження висоти склепіння, але також коригує внутрішню ротацію нижніх кінцівок, що в свою чергу спричиняє лікувальний ефект у випадках деформацій стопи.