+38(098) 366 98 86
service_11

Виготовлення ортопедичних устілок

Ціна:
4000 грн

Виготовлення індивідуальних устілок за визначенням ISO (International Standard Organization), ортезами називають вироби, що застосовують ззовні для підтримки або корекції патологічного положення стопи. Найчастіше ортези застосовують для профілактики та лікування плоскостопості.

Унікальні індивідуальні ортопедичні устілки з поліпропілену та амортизуючим ефектом виготовляються по методиці американського лікаря Dr. Root. Аналогів по результативності, якості та строку дії в Україні не існує.

Матеріал, з якого виготовлені устілки — поліпропопілен є надзвичайно стійкий до зносу, тому гарантійний термін використання виробу для дорослої людини — не менше 10 років.

Ортопедичні устілки, окрім лікування і формування необхідного положення стопи, надають такий додатковий результат:

 • зменшення болю в спині;
 • комфортне і стійке ходіння;
 • формування легкої й безболісної ходи;
 • покращення кровообігу;
 • ноги менше втомлюються;
 • менше болить спина;
 • знижується навантаження на хребет на суглоби;
 • покращується загальне самопочуття.

Найкращі і найбезпечніші устілки на замовлення виготовляються в Академії Грація. Купити ортопедичні устілки, які будуть максимально ефективно боротися з проблемою й полегшувати ходіння, можна тільки після ретельного огляду пацієнта. Виготовлення ортопедичних устілок відбувається за індивідуальними показниками, такими, як відхилення стопи, вага пацієнта, стан опорно-рухового апарату тощо.

Види ортопедичних устілок

Ортопедичні устілки на замовлення бувають декількох видів. У нас можна придбати зимові й літні устілки, варіанти для дітей та дорослих.

Для корекції стоп та профілактики захворювань опорно-рухового апарату можуть використовуватися такі устілки:

 1. Коригувальні. Допомагають пацієнтам із різними патологіями стопи, у тому числі з плоскостопістю. Такі ортопедичні устілки при плоскостопості просто необхідні. Вони мають жорсткий супінатор або напівжорсткий каркас. За необхідності можуть бути додані такі додаткові елементи, як високі бортики, пронатор та інші. Коригувальні ортопедичні устілки допомагають подолати проблему, зменшують біль і втомлюваність у ногах.
 2. Профілактичні. Такі ортопедичні устілки є універсальними. Вони корисні для пацієнтів, які полюбляють взувати туфлі на низькій ході, а також для тих, хто переніс операції чи травми.
 3. «Діабетичні» (для «діабетичної стопи»). Такі ортопедичні устілки виготовляються амортизуючого матеріалу та мають частково твердий каркас. Можуть виготовлятися і з гнучкого матеріалу. Ці устілки дозволяють зменшити біль у ногах, коли є натоптиші, виразки чи інші проблеми на стопі.
 4. Звідопідтримуюючі. Ці устілки використовуються за наявності різних видів плоскостопості. Висота склепінь встановлюється за індивідуальними замірами стопи пацієнта, з урахуванням усіх особливостей. Використання таких ортопедичних устілок дозволяє мінімізувати біль і підвищити витривалість ніг під час ходи.
 5. Звідоформуючі. Застосовуються для формування склепінь стопи, якщо самостійний процес уповільнений чи недостатній.

В Академії Грація ви можете не тільки пройти діагностику стоп, а й купити ортопедичні устілки, індивідуально виготовленні на замовлення для дітей та дорослих при плоскостопості.

Основою технології виготовлення ФОС є встановлення нейтрального анатомічного положення заднього відділу стопи, нижньої кінцівки та поперекового відділу хребта, що робить їх застосування ефективним лікувальним заходом при захворюваннях стопи. Виріб виготовляє майстер-ортопед протягом 3-х тижнів, попередньо знімаючи гіпсові зліпки. На їх основі, враховуючи всі відхилення від норми виготовляється позитивний (правильний) зліпок, потім за допомогою спеціального обладнання формується готовий виріб.

Який ефект?

Застосування індивідуальних устілок не тільки усуває видиме зниження висоти склепіння, але також коригує внутрішню ротацію нижніх кінцівок, що у свою чергу спричиняє лікувальний ефект у випадках деформацій стопи.