+38(098) 366 98 86

Що таке дошка Євмінова? Як це лікує сколіоз?

В сучасній реабілітології вже достатньо методів та способів лікування порушень постави. Існують різноманітні варіанти лікувальних вправ, масажі та мануальна терапія, тренажери та цілі комплекси знаряддя, яке допомагає вирівнювати хребет. Інтернет майорить об’явами, які обіцяю за місяць, а то і за 10 днів вилікувати страшні патології, які навіть операція вже не виправить. проте через великої кількості різноманітного приладдя, є такі, що і справді дають хороший результат.

В своїй практиці Центр корекції постави Оксани Слінько у Львові, вже 13 років спеціалізується на лікуванні захворювань постави дітей та дорослих.

Основний напрям – це авторська лікувальна гімнастика, яка має патент та зареєстрована як винахід у медицині. Проте завжди у комплексі лікувальних вправ ми застосовуємо додатково тренажер Євмінова, як дієвий та атравматичний спосіб корекції постави.

На початку хочемо додати, що ми багато років співпрацюємо з Центром Євмінова, усі фізичні терапевти та реабілітологи Академія Грація проходили навчання по експлуатації та ефективній реабілітації за допомогою дошки Євмінова

Що таке дошка Євмінова?

Дошка Євмінова або профілактор Євмінова – це ортопедичний тренажер, ефективність якого доведена і ухвалена Мінздравом України. Візуально – це похила панель, яка має спеціальні ручки на 2 рівнях висоти та упор. За допомогою спеціальної системи можна змінювати кут нахилу дошки від 10 до 90 градусів. Варіацій використання дошки (різноманіття вправ)  Євмінова просто незлічена кількість, що дає змогу лікувати захворювання спини геніально просто і безпечно.

Як працює профілактор (дошка) Євмінова?

Основний принцип ефективності дошки Євмінова це – декомпресія (зняття навантаження) хребта, що дає змогу знімати защемлення та лагідно витягувати весь хребет, або працювати з певними відділами хребта. Геніальність винаходу дошки Євмінова є у одночасному легкому витяжінні (тракція хребта) та тренуванню потрібних груп м’язів. При чому тверда поверхня дошки дає змогу контролювати кожен рух.

Кому і, коли можна використовувати дошку Євмінова?

Основні показання до застосування дошки Євмінова:

  • перенапруження м’язів навколо хребта
  • сколіоз
  • остеохондроз
  • коксартроз
  • кили та протрузії
  • болі при радикуліті, простріл, міжреберної невралгії

Кому показані заняття на дошці Євмінова?

В Академії Грація дошка Євмінова використовується, як обов’язковий елемент додаткової частини ЛФК. Після основних лікувальних вправ, Оксана Слінько в особистому порядку кожному пацієнту прописує програму вправ на  профілакторі Євмінова.

За офіційною методикою розробників ортопедичного тренажера – дошка Євмінова, вправи виконуються не більше 30 хв (для початківців 15-20 хв) 3-6 разів на тиждень від 2 місяців до року.

УВАГА! Ефективність тренажеру Євмінова досягається тільки при регулярному виконанні комплексу вправ у правильній послідовності та техніці виконання.

Лікування сколіозу за допомогою дошки Євмінова

Усі вправи на тренажері Євмінова при сколіозі розраховані так, щоб підвищити живлення м’язів та сполучних тканин хребта, при цьому здійснити тракцію потрібної сили (регулювання кута нахилу дошки) Вправи можуть виконуватися на спині, на  животі як головою вверх та і вниз)

Лікування кили (грижі) та протрузій на дошці Євмінова. Профілактор Євмінова щадно та ефективно працює з ділянками хребта, де утворилися кила (грижа) або протрузія. Спеціальні вправи на дошці Євмінова дозволяють зняти тертя міжхребцевих дисків, здійснити тракцію і вивільнити затиснену частину міжхребцевого диска, одночасно укріпити м’язи спини, щоб положення хребта зафіксувалося і кила більше не утворювалася.

     

Дошка Євмінова при остеохондрозі, коксартрозі, нервових защемленнях та інших захворюваннях, коли болить спина також ефективно застосовується і в основі ефективності закладене відновлення кровопостачання у тканини та м’язові волокна спини, легка тракція та фізичне навантаження на потрібні групи м’язів.

Хочемо зазначити, що ми абсолютно не радимо застосовувати дошку Євмінова, без консультації реабілітолога!

Попри просту конструкцію та велику різноманітність лікувальних вправ, які є в інтернеті.

Якщо у вас є біль у спині та дискомфорт – це означає, що порушення постави вже відбулися і мають хронічний характер. Самостійне застосування вправ на профілакторі Євмінова в найкращому випадку не дасть ніякого результату, але на практиці – лише посилює кут викривлення хребта чи погіршує ситуацію з защемленнями та килами (грижами).

Більш розширена стаття про застосування дошки Євмінова в Академія Грація читай в блозі

Звертайтеся до Академія Грація. Центр корекції постави за кваліфікованою консультацією реабілітолога з 15 річним досвідом, по лікувальних вправах для хребта та стоп, не тільки за допомогою дошки Євмінова,  а за ефективним комплексним підходом до лікування постави. Лікувальна фізкультура – це основа процесу лікування спини та стоп, а додатково ще є мануальна терапія та фізіотерапія, яка здатна пришвидшити результат і зберегти його на довгі роки.

За кваліфікованою консультацією звертайтеся до наших адміністраторів 0983669886 або замовляйте зворотний зв’язок на сайті в розділі контакти. Також ви можете самостійно записатися на діагностику чи процедури, натиснувши на кнопку “Онлайн запис” в правому кутку сторінки.

Інші новини