+38(098) 366 98 86

Шукаєте лікувальний масаж у Львові? Вам до Академія Грація!

Масаж – це найприємніший та ефективний спосіб впливу на тіло людини. Завдяки різноманітним технікам та підходам до виконання масажу можна досягти найрізноманітніші цілі у лікуванні багатьох захворювань.

Уявіть собі!

Виникнення масажу сягає у 3 тисяч років до нашої ери. Вчені до сих пір мають суперечки,щодо точного моменту і країни. Але у Китаї вже у 3 столітті до н.е  були школи, де навчали мистецтву лікування масажем різних захворювань.

А у нашій ері, коли християнство почало розповсюджуватись світом, масаж був заборонений, як символ язичництва і вважався зовсім не медичним способом лікування. Лише у 18 ст. нашої ери, лікарі знову повернулися до масажу і було дозволено практикувати лікування масажем.

Сьогодні кожен з нас знає, що масаж і лікує, і релаксує, а при потребі тонізує та наповнює енергією. Ще масаж зберігає нашу молодость, вроду та красиве тіло.

Академія Грація Центр корекції постави Оксани Слінько у Львові, використовує лікувальний масаж, як один з ключових моментів лікування порушень постави та захворювань опорно-рухового апарату. Такий підхід дозволяє зробити методику лікування в нашому центрі корекції постави максимально ефективною та отримати позитивні результати на багато швидше.

Лікувальний масаж в Академія Грація завжди пропонується пройти курсом 10 сеансів, після авторської діагностики Оксани Слінько.

Чому потрібно проходити діагностику? Методика масажу буде залежати від типу порушення постави.

Наприклад, якщо виявлено сколіоз грудного відділу найефективніше буде:

 • масаж спини з обох сторін
 • використовувати погладжування, розминання м’язів  кругові та хрестоподібні.
 • додатково виконувати масаж шиї та трапецієвидного м’яза, також масаж передньої поверхні грудей, якщо плечі не на одному рівні.
 • обов’язкові і техніки на зміцнення м’язів живота: погладжування, розминка прямих та  косих м’язів живота.

А ось, якщо виявлено сколіоз поперекового відділу хребта масаж спини виконується загальний плюс прицільна локалізація на тазової області на сідничних м’язах. Характерною особливістю є масажування опуклої частину хребта та масаж м’язів ноги на стороні викривлення (опуклості).

Найефективніше лікувальний масаж для корекції постави поєднується з профілактичною чи лікувальною гімнастикою.

Окрім лікувального масажу, в нашому Центрі ви можете пройти такі види масажу:

 • Дорослий та дитячий масажі хребта
 • Загальний класичний масаж
 • Спортивний масаж
 • Стимулюючі та коригуючі масажі
 • Баночний масаж

Також у нас з’явилася нова послуга – це “Преміум масаж”. 1,5 години активної роботи масажиста з пацієнтом. Залежно від потреб та побажань пацієнта сеанс преміум масажу може включати:

 • Масаж всього тіла: від стоп до голови
 • Антицилюлітний масаж
 • Розслабляючий масаж
 • Стимулюючий, направлений на загальний тонус усього тіла.
 • Пропрацювання порушень постави

Ціни на масаж доступні, а спеціалісти працюють кваліфіковані та підготовлені. Кожен масажист проходить підготовку та додаткові курси підвищення кваліфікації регулярно. Також наші масажисти володіють авторською методикою лікування порушень постави Оксани Слінько.

Ціни на масаж, який пропонує Академія Грація також можна передивитися тут:  https://www.akademia-gracia.com/tsini/

Щоб здійснити запис на масаж до Академія Грація є 5 найпростіших способів:

 1. Зателефонувати чи написати у вайбер/ телеграм на номер телефону +380983669886
 2. Здійснити самостійно запис через додаток  Akademia Gracia (завантажити додаток можна тут в розділі  діагностика чи онлайн заняття.
 3. Залишити заявку у формі “Зворотній звязок” на сайті.
 4. Записатися самостійно через сайт (кнопка онлайн запис в правому кутку)
 5. Написати нам у соціальних мережах:

Інші новини