+38(098) 366 98 86

Скільки коштує лікування стоп та хребта?

За 13 років роботи Академія Грація, ми спілкувалися з тисячами батьків дітей від 3 років до 18, розповідали їм на діагностиці, як важливе здоров’я стоп, що воно є причиною сколіозу, кіфозу, лордозу, протрузій та кили в майбутньому. Ми завжди ведемо діагностику у формі діалогу, достеменно пояснюючи, що означає кожен параметр обстеження. Ніколи не лякаємо батьків операцією через етичні вірування, та, повірте, завжди до останнього змагаємося за перемогу над сколіозом та уникнення інвазивного лікування (операція).

По закінченні діагностики реакції у батьків різні, проте ми склали собі таку “статистику” про відношення батьків до захворювань опорно-рухового апарату.

  1. “Переросте, від коли це якась плоскостопість могла бути причиною горба в моєї дитини, йдемо до масажиста Петра, він за раз усе поправить, вітаміни купимо і все буде добре!!!”

Переважно ці батьки повертаються до нас вже не такі оптимістичні, коли в дитини 3 ступінь сколіозу чи кіфозу, різна довжина кінцівок та фактично критичний стан хребта.

  1. “Ого, як то все цікаво і заплутано, так-так ми будемо лікувати, колись, а зараз : випускний, весілля, Великдень, Новий Рік, море…”

Такі батьки розуміють важливість захворювань опорно-рухового апарату, проте не надають їм пріоритету вище ніж буденним справам. Вони повертаються, коли сколіоз починає різко прогресувати на очах і, тоді усі життєві пріоритети змінюються. Але затрати вже в рази вищі, а час реабілітації мінімум півроку.

  1. “Йой, а що то лікувати ноги 3 місяці, якоюсь гімнастикою, навіщо то нам треба, он на морі/городі буде боса бігала і всьо.”

Ну, що тут додати, ці батьки хоч знають про користь нерівних поверхонь для стоп. Це дає шанс пояснити, що не тільки масаж стопи дає результат, потрібно комплексно пропрацювати стопи, склепіння та м’язи ніг, укріплювати спину.

  1. “Усе зрозуміло, а скажіть це вже з понеділка можна починати? Як записатися?”

Такі батьки – рідкість, Усе одно, більшість мучать сумніви, хочуть почути думку рідних, та, певна річ, заощадити кошти. Ми думаємо це через те, що сколіоз 2 ступеня ще не має таких болісних проявів, а звична сутулість взагалі нічим не заважає на початку. Якби порушення постави у дітей проявлялися болем, рішучих батьків було б більше.

  1. “Ну нічого собі у вас ціни, та за такі гроші ми 100 масажів пройдемо, підемо до бабки Стефи та мінеральні води поїдемо”.

Це абсолютна більшість батьків і перша їх реакція. Питання ціни – найбільший біль для усіх.

Повірте, ми б самі хотіли, щоб сколіоз лікувався двома масажами і тижнем лікувальних вправ. Та це не так, захворювання опорно-рухового апарату ніколи не локалізуються в одному місці – це важка схема взаємопереплетених зв’язків, які розплутує тільки комплексний підхід та діагностика.

Найчастіше така категорія батьків допускає 4 ступінь сколіозу і тут питання постає у операції, а це вже 250-300 ТИСЯЧ гривень без реабілітації, плюс – це біль і страждання дитини. Курс в Академія Грація. Міжнародний Центр корекції постави (у Львові) повний на 3-6 місяців при легких порушеннях постави приблизно 10 тисяч гривень (діагностика, призначення індивідуального курсу лікування заняття з індивідуальним інструктором, масаж, остеопатія, фізіопроцедури, контроль реабілітолога).

Якщо звернутися з порушенням постави вже 1-2 ступінь час реабілітації збільшується у 2 рази, відповідно і чек на послуги.

У справі, скільки буде коштувати лікування хребта дитини, відповідальні тільки батьки. Чим раніше виявити і провести лікування початкових форм порушення постави, тим дешевше і швидше буде курс лікування.

Скільки коштує лікування 3-го і 4-го ступеня сколіозу?

Попри те, що лікувальна гімнастика при 3-ому ступені сколіозу на багато інтенсивніша і складніша, навіть для інструктора – фізичного терапевта (численна кількість скруток та вправ редресації), ми не збільшуємо ціни на абонементи. Розуміючи, що при таких колосальних змінах у хребті, вже не досить 3-4 рази в тиждень ЛФК, а потрібно щодня (уявіть собі ЩОДНЯ) займатися з інструктором, використовуючи цілий набір додаткового ортопедичного обладнання, корсет Шено та ще більше фізіотерапевтичних процедур. Навіть, враховуючи усе це, реабілітація 3-го ступеня сколіозу в нашому центрі все одно в рази дешевша за операцію.

Детально ознайомитися з цінами можна на сайті, в розділі Ціни https://www.akademia-gracia.com/tsini/

Як можна заощадити на лікуванні хребта та отримати хороший результат?

Курс для приїжджих – 10 денний інтенсив – це ідеальна послуга для тих, хто живе не у Львові або має обмеження у вільному часі.

Як проходить курс 10-ти денного інтенсиву? Коригувальна гімнастика та усі необхідні масажі/ фізіопроцедури/ сеанси остеопатії проходять щодня, Ви фактично “живете” в Академія Грація. Головна мета такого експрес-курсу – це стартувати курс реабілітації запустити процес відновлення м’язів та тканин опорно-рухового апарату, вивчити базові вправи, які виконуються з інструктором. Завдання мами в цей час навчитися правильній техніці виконання скруток та вправ авторської методики повзання, на якій базується корекція постави. Після закінчення інтенсиву Ви продовжуєте займатися з інструктором онлайн (ціна заняття онлайн вдвічі дешевша) або купуєте відеозапис ваших індивідуальних вправ). Таким чином вдома ви продовждуєте лікування 3-6 місяців, а потім знов приїжджаєте на діагностику та корекцію вправ. Таких курсів при 3 стадії сколіозу буде 4, при 2 стадії – 2. А при початкових порушеннях постави, ви приїжджаєте лише на позитивну діагностику і, якщо Ви сумлінно лікувалися вдома, ви отримаєте підтвердження рівної спинки.

Кому не можна лікувати сколіоз вдома?

Типів і видів сколіозу є безліч і так само є безліч сценаріїв розвитку захворювання та ускладнень, залежно від захворювань опорно-рухового апарату та захворювань людини в цілому.  На діагностиці Оксана Слінько завжди говорить, коли можна спростити лікування, а коли немає часу на експерименти. Злоякісні сколіози, спадкові сколіози та ідіопатичні підліткові сколіози – вкрай небезпечні і часто їх лікування полягає бодай би в стриманні шаленого темпу прогресування. Бувають випадки, коли за рік сколіоз з 1 ступеня прогресував на 3.

Скільки коштує курс лікування сколіозу в Академія Грація?

Однозначної відповіді чи кошторису немає, саме завдяки чіткому індивідуальному підходу, пацієнту буде прописано мінімально необхідний набір ЛФК та фізіотерапії, який дасть позитивний результат.

Ціна формується залежно від того, що саме в поставі має бути скореговано: стопи, хребет, грудна клітина, довжина кінцівок, тощо.

Інші новини