+38(098) 366 98 86

Здорова постава з Академія Грація на ТК “Перший Західний”

Представляємо Вам відео від ТК “Перший Західний”, яке знімали в Академія Грація для циклу телепередач про здорову поставу на даному телеканалі

Які важливі питання у відеороліку?

  • Як і де правильно діагностувати поставу дитини, школяра чи дорослого?
  • Достовірна діагностика опорно-рухового апарату, яка вона?
  • Які ефективні методики лікування сколіозу та порушень постави?
  • Як обрати реабілітаційний центр, щоб лікування сколіозу було ефективне.

Як працює Академія Грація?

Проблеми з поставою (сколіоз, кіфоз, гіперлордоз, сколіотична постава та захворювання стоп) – найчастіші захворювання дітей шкільного віку. Причина сколіозу часто у неготовності опорно-рухового апарату до навантажень, важкого рюкзака, відсутності фізичних навантажень або несеметричних видів спорту.

Діагностика сколіозу та порушень опорно-рухового апарату повинна бути професійною та проводитися перед назначенням лікування, додатково можуть назначатися обстеження такі, як рентген, МРТ, тощо для підтвердження чи спростування поточного діагнозу.

Ефективні методи лікування порушень постави та плоскостопості – це авторські і запатентовані методи, які підтверджуються відповідними документами. Саме тому, щоб не постраждати від плагіату чи шахрайських методів лікування вашої дитини – перевіряйте, на основі яких документів працює обрана клініка, скільки років практики і, які відгуки в інтернеті.

Академія Грація гарантує достовірність діагностики порушень постави та ефективне лікування за авторською методикою, індивідуальний супровід пацієнтів та особливий підхід до дітей.

Інші новини