+38(098) 366 98 86

Деформації грудної клітки

Деформація грудної клітини – це захворювання опорно-рухового апарату, яке важко піддається корекції, у багатьох випадках потребує операції і має прямі негативні наслідки на здоров’я, а саме на легені і серце. Через це ми в Академія Грація вважаємо деформації грудної клітини серйозним і важким захворюванням ОРА.

Щоб зрозуміти, як лікувати деформацію грудної клітини, потрібно знати класифікацію, причини та види цього захворювання.

 • Лійкоподібна (воронкоподібна) деформація грудної клітини ЛДГК – або симетричне чи несиметричне западання грудної клітини. Приблизно у 90% діагностованих пацієнтів.

Корекція ЛДГК можлива консервативна на І стадії хвороби за допомогою спеціальної гімнастики та фізпроцедур, а ІІ, ІІІ ступені і далі, вже лікуються тільки за допомогою оперативного втручання. Ніякі фізичні вправи вже не можуть повністю виправити деформацію грудної клітки, проте для підтримання важливих показників легенів та серця, ЛФК просто незамінна для дитини чи дорослого.

Симптоми лійкоподібної деформації грудної клітини проявляють найчастіше під час статевого дозрівання і швидко прогресують у цей час. Це звуження грудної клітини і сильне здавлювання внутрішніх органів. Окрім візуального недоліку ЛДГК викликає ускладнення захворювань легень і серця та захворювання хребта: сколіоз, кіфоз , тощо)

 • Килевидна (килеподібна) деформація грудної клітини або симетричне чи асиметрична виділення грудини і ребер. Випинання ребер вперед є спадковим захворюванням, також має назву “куряча грудь” . Розрізняють симетричну і асиметричну кілеподібну деформацію, також бувають комбіновані варіанти. У важких формах спостерігається зменшення об’єму грудної порожнини, тому можливи скарги на швидку втому, задишку, серцебиття при фізичному навантаженні. Однаке в більшості випадків дітей і батьків немає скарг на сильні болі, це захворювання несе лише некрасивий естетичний дефект. Лікування деформації грудної клітки оперативне, а також лікувальна гімнастика для хорошого результату
 • Аномалії розвитку ребер проявляються вже від 5 років. Лікування оперативне з реабілітацією після.
  Незрощення грудини – це рідкісне захворювання, яке лікується лише оперативно. Діагностується при народженні.
 • Змішані варіанти.

Вроджені деформації грудної клітки зустрічаються у 2% населення і найчастіше піддаються тільки оперативному лікуванню.

Набуті форми деформації грудної клітини є наслідками перенесених захворювань (рахіт, туберкульоз, поліомієліт, ) а також є наслідком неправильного обміну вітаміну Д, кальцію та інших важливих елементів.

Авторська методика лікування захворювань опорно-рухового апарату Оксани Слінько дозволяє лікувати деформацію грудної клітини на ранніх стадіях та бути допоміжним фактором в реабілітації більш важких стадій захворювання, наприклад після операції.

В лікування опорно-рухового апарату за авторським методом Оксани Слінько в Міжнародному Центрі Академія Грація входить:

 • Діагностика та складання індивідуальної програми реабілітації
 • Лікувальна гімнастика
 • Масаж
 • Остеопатія
 • Фізіотерапевтичні процедури
 • Поради щодо медикаментозного лікування та харчування

Щоб здійснити запис на діагностику до Академія Грація є 5 найпростіших способів:

 1. Зателефонувати чи написати у вайбер/ телеграм на номер телефону +380983669886
 2. Здійснити самостійно запис через додаток Akademia Gracia (завантажити додаток можна тут) в розділі діагностика
 3. Залишити заявку у формі “Зворотній звязок” на сайті https://www.akademia-gracia.com/
 4. Записатися самостійно через сайт (кнопка Онлайн запис в правому кутку)
 5. Написати нам у соціальних мережах
  Фейсбук – https://www.facebook.com/akademiagracialviv/
  Інстаграм – https://www.instagram.com/akademia.gracia/

Результати

av
viber-image-1
Кіфосколіоз

До 22.08.2018р: кіфосколіоз ІІІ-го ступеню. Ходив на заняття 3 місяці. Після 10.12.2018р.: зменшився на правобічний "С"- подібний сколіоз ІІ-ІІІ ступеню.

Хлопець, 14 років
Контакти
м. Львів, Сихів, вул. Вернадського, 6
Надішліть Ваш відгук