+38(098) 366 98 86
service_10

Віброкінезіотерапія

Ціна:
від 100 грн

Віброкінезіотерапія: революційне явище в лікуванні постави

Чи можливо суттєво змінити свій зовнішній стан і покращити здоров’я, не застосовуючи радикальних методів. Останнім часом у медицині все частіше застосовується віброкінезіотерапія. Даний вид лікування полягає в стимулюванні всіх активних точок на тілі, які стимулюють організм до оздоровлення.

Сам процес застосування віброкінезіотерапії полягає в підключенні спеціального апарату, який акумулює нетеплову енергію. Унаслідок цього в організмі запускають процеси саморозвитку й оздоровлення. Найкращого результату можна досягти, якщо застосовувати подібну терапію для лікування викривлення хребта.

Особливості застосування віброкінезіотерапії

Даний метод, незважаючи на новизну, уже зайняв вагомі позиції в сучасній медицині. Найчастіше його застосовують саме для лікування сколіозу. Суть процесу полягає в тому, що коли прилад починає виділяти вібрації, то викривлення поступово зникає, хребет виправляється в потрібну сторону.

Наприклад, якщо в пацієнта розвинений сколіоз лівостороннього типу, то його розміщують на спеціальному валику, до якого підключається прилад. Після його ввімкнення апарат починає проектувати спеціальні імпульси, внаслідок яких хребет починає вирівнюватися в праву сторону.

Також застосування віброкінезіотерапії дозволяє подолати найрізноманітніші захворювання внутрішніх органів, хронічні запалення, знімає нервовість і головний біль. Особливо ефективно можна застосовувати віброкінезіотерапію для лікування різноманітних захворювань шкіри, таких, як дерматит, акне та прищі.

Якщо хвороба розвивається досить стрімко та має гострий характер, краще звернутися до більш радикальних методів, ніж віброкінезіотерапія. Даний метод лікування краще застосовувати певними курсами й систематично повторювати для закріплення результату.

Переваги віброкінезіотерапії

З кожним роком все більше пацієнтів може оцінити всі переваги віброкінезіотерапії у Львові. Серед них можна виділити кілька найважливіших:

 • безпечність для здоров’я (даний вплив проходить без якого-небудь хімічного втручання);
 • ефективність (вже після кількох сеансів віброкінезіотерапії ви зможете оцінити результат);
 • результативність (усі пацієнти після віброкінезіотерапії помітили покращення самопочуття, нормалізацію сну й поліпшення імунітету).

Спробуйте пройти кілька сеансів віброкінезіотерапії у Львові в Академії Грація і відчуйте максимально швидкий результат.

Віброкінезіотерапія допоможе вам:

 • Ефективно стимулювати кровообіг, вивести токсини і шлаки з організму;
 • Нормалізувати кров’яний тиск, не допустити розвитку атеросклерозу, апоплексичного удару;
 • Зменшити біль у плечовому поясі, шиї, поперековій ділянці хребта, а також позбавити відчуття холоду в руках і в ногах, судом, оніміння;
 • Вилікувати ревматоїдний артрит;
 • Швидко вилікуватись від геморою, запорів, простатиту тощо;
 • Покращити свій стан при хронічних захворюваннях, таких як : діабет, легеневий бронхіт, жовчнокам’яна хвороба;
 • Зняти втому, безсоння, вилікувати неврастенію, невралгію, а також головний біль та набряки;
 • Ефективно розгладити шкіру, позбутися зайвих жирових відкладень, подвійного підборіддя, прищів, вугрів та пігментних плям;
 • Прискорити ріст кісткової тканини, покращити пам’ять ;