+38(098) 366 98 86
service_2

Остеопатія та мануальна терапія

Ціна:
700 грн

Остеопатія — це яскравий і ефективний приклад альтернативної медицини. Остеопат — це лікар, який використовує методи мануальної терапії для лікування не самої хвороби, а причини її появи. Мануальний терапевт системно розглядає все тіло людини в цілому, впливає на організм за допомогою рук. Лікар може володіти мануальною терапією в різних методиках і бути не тільки остеопатом, а й кінезіологом. Такий підхід дозволяє ефективно боротися з найрізноманітнішими хворобами. Саме такий лікар остеопат приймає у Львові, у Міжнародному центрі корекції постави Оксани Слінько.

Одним із головних принципів остеопатії — це підхід до організму людини, як до єдиної системи, тому лікування має бути, перш за все, спрямоване на мобілізацію внутрішніх сил організму й самовиліковування. У зв’язку з цим головний інструмент лікаря, що лікує, — його руки.

Сеанс остеопатії: як усе відбувається й що це дає?

На прийомі в остеопата пацієнт може відчувати себе як на сеансі масажу. Людина розміщується на кушетці, знімає одяг із тої частини тіла, де лікарю треба працювати руками. Остеопатичний масаж проходить без болю, пацієнт не відчуває сильні натискання чи інші впливання рук лікаря, у порівнянні зі звичайним масажем.

Головне завдання лікаря-остеопата — не вилікувати хворобу, а «активувати» сили в людському організмі на подолання недуги. Полегшення можна відчути вже після першого сеансу.

Остеопат працює в кількох техніках, кожна з них корисна для боротьби з тією чи іншою хворобою:

  1. Структуральна техніка. Корисна умови за наявності болі у хребті, суглобах.
  2. Вісцеральна. Ефективна тоді, коли є проблеми із внутрішніми органами.
  3. Краніосакральна техніка. Допомагає подолати психоемоційні розлади, позбутися захворювань нервової системи.

У руках хорошого остеопата в Академії Грація, що знаходиться у Львові, пацієнт відчує користь усіх цих технік заразом. Такий підхід до лікування дозволяє досягти кращого ефекту.

Техніка, що застосовується в остеопатії, на відміну від інших видів мануального лікування, виконується лише у фізіологічних бар’єрах тканин, тому вона є м’яко-діючою. Сьогодні остеопатія набула широкої популярності, завдяки своїм унікальним перевагам:

  • Надійна діагностика – професійний остеопат знаходить і лікує причину хвороби, яка може знаходитися не там, де болить;
  • Безпечне і безболісне лікування – це виключно м’які і щадні методики лікування;
  • Лікування без хірургічного втручання – остеопатія є прекрасною альтернативою хірургії при захворюваннях хребта, плоскостопості, варикозному розширенні вен тощо;
  • Заміна або скорочення прийому ліків – частенько методики остеопатії дозволяють уникнути прийому ліків або істотно скоротити частоту і кількість їх прийому;
  • Короткостроковість і ефективність лікування – курс лікування остеопатії складається від 4 до 8 сеансів з періодичністю 1 сеанс в тиждень або в 2 тижні (підбирається індивідуально).