+38(098) 366 98 86

Сколіози, кіфосколіози, деформації хребта

Лікуємо сколіоз, сколіотичну поставу, кіфосколіоз, деформації хребта

Що таке сколіоз, напевно знають більшість з нас. Проте не завжди викривлення хребта – це одразу сколіоз. Існують поняття кіфосколіозу, сколіотичної постави, деформації хребта між якими є суттєві розбіжності у діагностуванні та відповідно лікуванні.

Сколіоз – це захворювання хребта, яке провокує викривлення його у трьох площинах: вертикально, горизонтально та фронтально. Саме тип викривлення у якійсь з цих площин буде свідчити про тип сколіозу, а отже і визначати підхід до лікування.

Повну статтю про сколоіз, його типи тапричини винекнення можна прочитати у нашій розширеній статті про сколіоз.
Якщо розділити сколіоз на дві великі групи – це будуть

 • Вроджений сколіоз
 • Ідіопатичний сколіоз, виникнення якого не підвладне якимось законам чи передбаченням, найчастіше, це сукупність генетичної схильності та способу життя конкретного пацієнта. Розрізняють дитячий сколіоз 0-3 роки, юнацький сколіоз 4-10 років, підлітковий сколіоз 10-25 та сколіоз у дорослих за класифікацією по віку.

Сколіоз окрім візуального дефекту викликає серйозні порушення в розвитку і функціонуванні внутрішніх органів. Саме тому, ми в Академія Грація Центр корекції постави Оксани Слінько у Львові, постійно наполягаємо, що діагностика та лікування найкраще починати якомога раніше. Адже, чим серйозніший ступінь сколіозу, тим лікування буде довше та в рази дорожче.

Сколіоз та сколіотична постава – це не синоніми. Проте сколіотична постава, яка залишається певний час без корекції з часом перейде у сколіоз І ступеня, а далі прогресування сколіозу самостійно не спинити. Сколіотична постава характерна тим, що, якщо усунути фактори, які її провокують, хребет може самостійно вирівнятися, а ось випадків самостійного зцілення сколіозу, на жаль немає.

Кіфосколіоз – значно серйозніше захворювання ОРА, ніж сколіоз, адже зміни у хребті вже у трьох плоскостях одночасно: бокове викривлення у горизонтальній площині, вигин хребта гору (сутулість) – передньо-задня площина і ротація окремих хребців, особливо у грудній площині.

Деформації хребта найчастіше є наслідком травм, відсутності лікування існуючих захворювань ОРА та малорухливого способу життя (сидяча робота)

Лікування сколіозу, кіфосколіозу, деформацій хребта в Академія Грація (Львів) починається з якісної 2-годинної діагностики. Реабілітолог проводить спеціальні вимірювання та тести, які дозволяють оцінити загальний стан опорно-рухового апарату та точно визначити кут викривлення хребта та встановити діагноз. Разом з діагнозом у нашому центрі у діагностику входить рекомендації щодо лікування. При пацієнті буде складено графічне зображення поточного стану хребта та запропоноване адекватне комплексне лікування.

Комплексне лікування сколіозу включає

 • Авторську корегуючу гімнастику (запатентовані вправи з методики повзання) з певною періодичністю, навантаженням та індивідуальним інструктором.
 • Сеанси остеопатії
 • Курс лікувального масажу
 • Фізіотерапія (віброкінезіологія, магнітотерапія, витяжка хребта, біостимуляція, тощо)
 • Рекомендація ортопедичних виробів
 • Корекція харчування та рекомендації з прийому вітамінів та біологічно активних мінеральних добавок)

Всього розрізняють IV ступеня захворювань опорно-рухового апарату і лікування сколіозу чи кіфосколіозу буде спинатися на цей ступінь. Відповідно останній ступінь лікується операбельно, коштує дорого і потребує довгої реабілітації.

Для своєчасного виявлення перших ознак порушення в розвитку хребта чи діагностування легких форм деформації – продіагностуйте своїх дітей, які у найбільшій зоні ризику, та пройдіть самостійно авторську унікальну діагностику Оксани Слінько у Львові в Міжнародному Центрі Академія Грація, щоб уникнути серйозних наслідків порушення постави.

Записуйтесь на діагностику, а ми підберемо для Вас найкращій спосіб корекції постави.

Щоб здійснити запис на діагностику до Академія Грація є 5 найпростіших способів:

 1. Зателефонувати чи написати у вайбер/ телеграм на номер телефону +380983669886
 2. Здійснити самостійно запис через додаток Akademia Gracia (завантажити додаток можна тут) в розділі діагностика
 3. Залишити заявку у формі “Зворотній звязок” на сайті https://www.akademia-gracia.com/
 4. Записатися самостійно через сайт (кнопка Онлайн запис в правому кутку)
 5. Написати нам у соціальних мережах
  Фейсбук – https://www.facebook.com/akademiagracialviv/
  Інстаграм – https://www.instagram.com/akademia.gracia/

Результати

av
viber-image-1
Кіфосколіоз

До 22.08.2018р: кіфосколіоз ІІІ-го ступеню. Ходив на заняття 3 місяці. Після 10.12.2018р.: зменшився на правобічний "С"- подібний сколіоз ІІ-ІІІ ступеню.

Хлопець, 14 років
Контакти
м. Львів, Сихів, вул. Вернадського, 6
Надішліть Ваш відгук