+38(098) 366 98 86

Найчастіші запитання

На чому базується авторська методика ?
- авторське двогодинне діагностичне обстеження опорно-рухового апарату людини - Індивідуальне програмування навантажень та підбір лікувальних вправ для кожного конкретного випадку після діагностики - Забезпечення профілактики деформацій хребта та суглобів верхніх і нижніх кінцівок за рахунок двох типів занять «мобілізація хребта» та «редресація хребта», які запатентовані як авторський винахід - Відновлення та стабілізація симетрії тіла при її порушеннях внаслідок комплексного підходу – застосування лікувальних коригуючих вправ та процедур, які можна пройти в центрі, виконання додаткових рекомендацій
З чого починається робота з пацієнтом?
Робота з новим пацієнтом розпочинається з діагностики яка триває півтори-дві години внаслідок чого складається спеціальний «Паспорт хребта». Під час діагностування використовується лінійні та гоніометричні виміри опорно-рухового апарату людини , знімаються життєві показники, виконується огляд стоп на подоскопі, та їх відбиток на плантографі. Всі показники порівнюються з таблицями з нормами та фіксується в діагностичній картці пацієнта. На підставі досліджень робиться висновок,ставиться діагноз і рекомендується комплекс заходів. Підсумком діагностичного обстеження є складання «Інструкторської карти». Це не просто набір звичайних вправ це індивідуальна програма, яку з ювелірною точністю підбирається кожному пацієнтові для ефективної корекції вад його опорно-рухового апарату. Використовуються деторсійні вправи, асиметрична коригуюча гімнастика, вправи на мобілізацію та редресацію хребта.
Яка схема роботи з новим клієнтом?
- Попередній запис на діагностику. - Проведення комплексної діагностики та складання індивідуальної програми вправ. - Відвідування клієнтом занять та процедур. - Повторне обстеження.
Як попередити сколіоз?
- Рухова активність (гімнастика, плавання) - Правильний рюкзак - Сон на жорсткому ортопедичному ліжку - Правильна поза за столом та партою - Щорічний огляд у лікаря-ортопеда - Збереження хорошого зору - Зручне ортопедичне взуття - Відсутність зайвої ваги
З якого віку в нас займаються діти?
Ми лікуємо малюків від 4 років, і дорослих до 80 років. Але здебільшого в Академії Грація займаються дітки від 10 до 16 років.
Які ознаки нормальної постави?
- Пряме положення голови та хребта - Симетричні плечі та лопатки - Однакові трикутники талії при опущених руках - Симетричне розміщення сідничних складок - Рівні лінії тазу Якщо хоч один із перелічених пунктів не відповідає нормі – варто негайно звернутись до лікаря!