+38(098) 366 98 86

Майстер-спін

Спинальний тракційний масажер “Master Spin” – багатофункціональний пристрій.

У положенні сидячи використовується для релаксації (розслаблення) м’язів спини під впливом голчастої  поверхні опорної пластини, виготовленої з високоякісної поліпропіленової композиції.

За рахунок того, що хребет знаходиться в прорізах опорної пластини, все навантаження припадає на довгі м’язи спини, рівномірно розподіляючись по випуклій  опорній  пластині, таким чином знижується компресійне навантаження на міжхребцеві диски – біологічні амортизатори.

Ціна – 650 грн.

Люди, які  страждають болями в поперековій області, відчувають полегшення відразу ж.

У разі , коли Ви в одязі з дорогих делікатних тканин і побоюєтеся їх пошкодити або шкіра спини має сонячний опік, гнійничкові запалення і т.п., можна встановити опорну пластину гладкою стороною назовні.

На стільцях, кріслах, шезлонгах масажер фіксується за допомогою міцного нейлонового ременя за п’ять секунд, а знімається за три. У положенні сидячи пристрій використовується без обмежень за часом.

Проте головна функція масажера – своєчасне рефлекторне м’язове розслаблення під впливом колючої опорної поверхні, зняття м’язових спазмів і статичне розтягування хребта, контрольоване тільки Вами.

Ціна – 650 грн

Схоже обладнання