+38(098) 366 98 86

Про авторську методику корекції хребта

Академія Грація — Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько. За десятки років своєї праці Оксана Орестівна допомогла вилікувати захворювання опорно-рухового апарату у сотень пацієнтів, як у діток, так і в дорослих. Основою лікування є правильна і якісна діагностика, підбір лікувальних вправ індивідуально для кожного пацієнта за унікальною авторською методикою Оксани Слінько.

Методика Оксани Слінько — це абсолютно новий винахід у галузі оздоровлення та профілактики опорно-рухових захворювань людини.

 • Унікальна діагностика, що дозволяє під час лікування застосовувати індивідуальний підхід до кожної людини.
 • Використання авторських методичних розробок, як результат понад двадцяти років практики та наукових досліджень.
 • Ефективна профілактика та безпечне безмедикаментозне лікування дитячих сколіозів, інших захворювань опорно-рухової системи.
 • Компенсація обмеженої фізичної активності людей.
 • Підвищення імунітету та покращення якості життя людини.
  Масове оздоровлення та профілактика передчасного старіння.
 • Заміна застарілого стереотипу відношення до лікувальної гімнастики.
patent
foto-m.-264
010-1
Scan-6
Scan-9
Scan-8
Scan-5
Scan-4
Scan-1

Основою авторської методики є:

 • правильне діагностування
 • індивідуальне програмування навантаження та підбір лікувальних вправ для кожного конкретного випадку
 • забезпечення профілактики деформацій хребта та суглобів верхніх і нижніх кінцівок
 • відновлення і стабілізація симетрії тіла при її порушеннях

Особливість авторської методики

У Центрі корекції постави Оксани Слінько кожного, хто звернувся по допомогу, спочатку чекає правильна й безболісна процедура діагностики. Протягом двох годин буде досліджений кожен сантиметр хребта, стоп і суглобів. І що найголовніше — усе це відбувається без впливу рентгенівського чи іншого шкідливого радіоактивного випромінювання на людину. Саме тому діагностика в Академії Грація — унікальна, безпечна й максимально ефективна.

Правильне діагностування опорно-рухового апарату і формування «Паспорту хребта» дозволяє виявити наявні проблеми й індивідуально підібрати найбільш ефективні методи лікування.

Для кожного пацієнта, незалежно від складності випадку, віку та статі, індивідуально підбираються лікувальні вправи. Авторська методика Оксани Слінько в Академії Грація включає в себе понад 3,5 тисяч лікувальних і профілактичних вправ. За наявності будь-яких вад опорно-рухового апарату проблема буде усунена.

При викривленнях хребта симетрія тіла порушується, виникають негаразди зі здоров’ям. Методика Оксани Орестівни дозволяє відновити і стабілізувати симетрію тіла без ліків і хірургічного втручання. Комплекс вправ складається з двох частин:

 1. Мобілізація. Під час активних фізичних навантажень та вправ м’язи зміцнюються.
 2. Редресація. Процес, під час якого хребет розвантажується.

Поєднання навантаження й розвантаження хребта дозволяє сформувати м’язовий корсет і почати жити повноцінно.

Про Оксану Слінько

Оксана Слінько — автор унікального комплексу вправ для лікувальної корекції хребта, автор діагностики захворювань опорно-рухового апарату людини запатентованого, як винахід у медицині, який уже протягом п’ятнадцяти років повертає до повноцінного життя сотні людей.

Її запатентований метод діагностики та корекції хребта покладено в основу діяльності «Центру корекції постави». Оксана дарує надію на одужання кожному, хто звертається до неї за допомогою.

Професійна діяльність:

 • Академік Міжнародної Академії культури безпеки, екології та здоров’я «МАКБЕЗ»
 • Президент Львівської міської громадської організації ОСК «Галатея Грація»
 • Академік Київської академії нетрадиційної медицини
 • Автор запатентованого методу діагностики та корекції хребта, який покладено в основу діяльності «Центру корекції постави»
 • Кавалер ордену Ломоносова «За винахід»
 • Професор, лікар нетрадиційної медицини
 • Лауреат Міжнародного конкурсу «Platinum Award» — кращий фахівець у сфері фізичного розвитку
 • Фахівець із фізичної реабілітації
 • Засновник та керівник «Міжнародного Центру корекції постави» Оксани Слінько «Академія Грація» у Львові
 • Інструктор із лікувальної та оздоровчої гімнастики, аеробіки, йоги
 • Експерт та постійний учасник телешоу «Говорить УКРАЇНА» на телеканалі «Україна»
 • Автор та ведуча українських телевізійних програм «Уроки здоров’я» та рубрики «Корисні поради від Оксани Слінько» в програмі «Люстерко» з оздоровчої та лікувальної гімнастики, з питань правильного харчування
 • Автор багатьох публікацій у вітчизняній та зарубіжній пресі, у спеціалізованих виданнях із питань діагностики, реабілітації, лікування хвороб хребта, лікувальної та оздоровчої гімнастики
 • Постійний учасник українських та зарубіжних конференцій із цих проблем
 • Кавалер Ордена Спасителя за благочинну діяльність.

Чому болить спина?

Залиште свій номер телефону і ми обов’язково Вам перетелефонуємо і допоможемо вирішити Вашу проблему

Кому треба звернутися в Академію Грація?

Про проходження діагностики в Міжнародному центрі корекції постави Оксани Слінько у Львові варто замислитися тим, хто:

 • більше не хоче терпіти біль у спині й суглобах;
 • має травми, які не дають насолоджуватися життям на повну;
 • має проблеми з опорно-руховим апаратом (викривлення хребта, плоскостопість тощо);
 • хоче покращити стан суглобів і рухатися вільно.

Для тих, хто не проживає у Львові, в Академії Грація існує спеціальний курс для приїжджих. Програма курсу розрахована на 10 днів і включає в себе:

 • повну діагностику й встановлення діагнозу;
 • курс лікувальної гімнастики, масажу та інших процедур, призначених індивідуально для кожного пацієнта;
 • приємні бонуси при від’їзді додому (відеоуроки вправ, що треба виконувати вдома, й рекомендації спеціаліста щодо харчування, періодичності й кількості вправ, а також терміну наступної діагностики).

Тож, у такий спосіб кожен українець може продовжити лікування проблеми вдома після відвідування нашого Центру.

Діагностика й лікувальна корекція захворювань опорно-рухового апарату людини за методикою Оксани Слінько покладена в основу діяльності Академії Грація у Львові. Уже 15 років наш Центр повертає до повноцінного життя сотні людей. Надія на одужання жевріє в серці кожного, хто звертається до нас по допомогу.

Про Центр

FB_IMG_1558447248888
AH9A6981_1
AH9A6636
FB_IMG_1558447293985
DSC_0430-min
DSC_0454-min
about-center

 

Міжнародний Центр корекції постави Оксани Слінько «Академія Грація» створений в 1995 році (до 2008 року-Львівський оздоровчий клуб «Галатея-Грація»). Центр є членом Асоціації фахівців із спортивної медицини та лікувальної фізкультури України (свідоцтво № 159 від 23. 03. 2012 р.). Учасник міжнародного освітньо-практичного руху “Слов’янский синтез”.

Обладнання Центру відповідає найсучаснішим європейським стандартам для подібних Центрів.

Зали для занять забезпечені сучасним ортопедичним обладнанням та тренажерами українських та зарубіжних виробників. У кожному залі постійно підтримується здоровий мікроклімат за рахунок спеціальних озонаторів повітря та очисної системи вентиляції та кондиціювання

Партнери

Караповська Тамара Михайлівна

лікар невропатолог, психотерапевт

Київська Академія нетрадиційної медицини

Київська академія нетрадиційної медицини Організовано в 1999 році на конференції народних цілителів України. Основний напрямок роботи академії - навчання і підвищення кваліфікації масажистів, мануальних терапевтів, рефлексотерапевтів, народних цілителів і всіх хто цікавиться різними видами масажу і нетрадиційною медициною.

Асатрян Жанік Хачатурович

Президент Київської Академії нетрадиційної медицини

Корольков Олександр Іванович

У 1988 році закінчив Одеський медичний інститут ім. М.І.Пирогова за спеціальністю "лікувальна справа". З 1988 року до 1989 – лікар-інтерн обласної клінічної лікарні м. Одеса. З 1989 р. до 1992 р. лікар ортопед-травматолог Фрунзовської районної лікарні Одеської області, з 1992 р. до теперішнього часу працює в Державній установі "Інститут патології хребта та суглобів імені професора М.І.Сітенка Академії медичних наук України" (з 1992 р. до 1994 р. – клінічний ординатор, з 1994 р. до 1997 р. очний аспірант, з 1997 р. до 2000 р. – молодший науковий співробітник, а з 2000 р. до 2006 р. – старший науковий співробітник відділення дитячої ортопедії, - з 2006 р. до теперішнього часу обіймає посаду завідувача науково-організаційним відділом Інституту). Корольков О.І. є одним з провідних вітчизняних фахівців - спеціалістів у дитячій ортопедії та травматології. Зарекомендував себе висококваліфіко-ваним, досвідченим лікарем-клініцистом та науковцем, що генерує плідні ідеї, вміє планувати і чітко проводити наукові дослідження, аналізувати їх результати, а також має непересічні організаторські здібності – за його безпосередньою ініціативою та активною участю було проведено 1 з’їзд ортопедів-травматологів України (м. Дніпропетровськ, 2010 р.), 2 Пленуми ВГО «Українська асоціація ортопедів-травматологів» та близько 20 конференції різного рівня, брав участь 5 нарадах МОЗ, за безпосередньою участю Королькова О.І. створено проект нових Наказів, що регламентують діяльність Державної ортопедо-травматологічної служби України, дитячої Державної ортопедо-травматологічної служби України та проект Протоколів діагностики і лікування хворих з травмами та ортопедичною патологією.

Кузьо Злата Тарасівна

дитячий ортопед, завідуюча дитячим відділенням

Михайлов Владислав Сергійович

інструктор фізичної реабілітації, представник Міжнародного Центру корекції постави "Академія Грація" у м. Київ

Школа масажного мистецтва Наталії Безвуляк, м. Львів

TREMASS, м.Київ

Екомасажери Розумовського

Розумовський Костянтин Веніамінович

експерт-дослідник по питанням стародавньої мануальної медицини, фахівець психосоматичної медицини, м. Киїів

Говорить Україна

українське ток-шоу на телеканалі "Україна", м. Київ

Жіночий фестиваль "Аніма" у м.Львів

Панас Андрій Романович

Любченко Ольга

представник Міжнародного Центру корекції постави "Академія Грація" у м. Одеса, тренер групових та індивідуальних занять з лікувальної гімнастики, аеробіки та бодіфлексу

Строцький Олег Степанович

лікар-рентгенолог

Собко Михайло Григорович

лікар-рентгенолог, клініка "Медиком" м. Київ

Садлій Андрій Володимирович

лікар-рентгенолог, Лікарня швидкої допомоги м.Львів вул. Миколайчука, 9

Філіпський Андрій

лікар-діагност

Гришко Людмила

керівник Громадської організації "Золоті Роки"

Українська СПА школа

Громадська організація "Самопоміч"

Клуб ділових людей, Президент Савуляк Микола

Громадська школа бізнесу, Президент Бельтюков Руслан

Контакти
м. Львів, Сихів, вул. Вернадського, 6
Надішліть Ваш відгук