+38(098) 366 98 86
service_6

Діагностика та лікування сколіозу

Ціна:
825 грн

Лікування сколіозу

Після повної діагностики хребта, стоп і суглобів в Академії Грація вдається виявити причини викривлення хребта чи іншої ортопедичного відхилення від норми. Лікар ставить діагноз і підбирає найбільш ефективне лікування захворювання. Лікування сколіозу у Львівській Академії Грація — це ефективна корекція вад опорно-рухового апарату в дітей та дорослих.

Пройти діагностику й розпочати лікування треба за умови  виявлення хоча б одного з цих симптомів:

 • видима деформація хребта (у Академії Грація можливе лікування викривлення хребта 1 ступеня, 2 ступеня, 3 ступеня і 4 ступеня);
 • порушена конфігурація грудної клітки;
 • асиметрія складок шкіри на ногах і сідницях у підлітка;
 • обертальне зміщення хребців навколо вертикальної осі;
 • м’язовий валик в області попереку;
 • плоскостопість;
 • порушення роботи серця, кишківника, шлунка, легенів;
 • дисфункції головного мозку через порушення кровопостачання внаслідок шийного сколіозу;
 • порушення ходи;
 • викривлення тазу.

Лікування будь-якого викривлення (сколіоз, кіфоз, плоскостопість тощо) – процес, який потребує завзятості, часу і великого бажання. В Академії Грація кожному пацієнту після діагностики індивідуально призначаються коригуючі вправи і процедури, які дозволяють досягти бажаного результату без ліків. Лікування сколіотичної постави можливе в будь-якому віці. Лікування можливо продовжувати і вдома, але після повної діагностики і проходження лікувальної гімнастики в Центрі. Лікування сколіозу у Львові — це ваш шанс позбутися болю в спині й жити повноцінним життям.

Сколіоз — не тільки ортопедичне захворювання, а й неврологічне. Кісткова деформація виникає за участі нервової системи й нервово-м’язового апарату. Саме тому захворюванням може займатися тільки лікар зі знанням як ортопедії, так і неврології. Пройти безпечну діагностику й розпочати ефективне лікування сколіозу можна у Львові в Академії Грація.

Діагностика сколіозу в дітей та дорослих у Львові — Академія Грація

Для ефективної корекції та профілактики вад постави необхідно спочатку пройти діагностику функціонального стану опорно-рухового апарату за авторською методикою О. Слінько. Це розширене комплексне обстеження, яке включає ортопедичний огляд людини, визначення основних життєвих показників, проведення функціональних тестів, таких, як визначення амплітуди рухів хребта та інших суглобів, що дозволяє отримати достатньо інформації про стан опорно-рухового апарату людини та визначити головні причини комплексних ортопедичних порушень.

Діагностика потрібна тим, у кого є:

 1. Часті болі в спині й суглобах. Діагностика болів спини проходить за унікальною методикою Оксани Слінько без рентгенівського опромінювання.
 2. Викривлення хребта або інші відхилення.
 3. Травми, які не дають нормально жити.

Під час обстеження складається «Графічне зображення хребта» або «Паспорт хребта» згідно з яким формується індивідуальна «Інструкторська карта». Діагностика за методом Оксани Слінько дає можливість уникнути непотрібного та небезпечного радіоактивного опромінювання людини, яке є головним побічним чинником під час застосування сучасного діагностичного медичного обладнання.

Також формується окрема «Діагностична карта», у якій фіксують усі дані зовнішнього ортопедичного огляду. По анатомічних точках роблять виміри центральної вісі хребта. Лінійні та гоніометричні виміри вносять до спеціальної таблиці, проводять динамометрію, фотосоматоскопію і плантографію стоп.

За результатами діагностики для корекції ортопедичних порушень призначається індивідуальний комплекс коригуючих вправ та процедур, які можна отримати в Центрі. Додатково рекомендується спеціальна корекція за допомогою ортопедичних виробів, які одразу ж можна придбати в Центрі.