+38(098) 366 98 86
service_7

Лікування сколіозу для приїжджих

Сколіоз — ефективне лікування вдома

Малорухомий спосіб життя, навчання, робота в офісі — усе це причини розвитку сколіозу. Викривлення хребта не тільки псує зовнішній вигляд людини, а й викликає больові відчуття. До того ж, сколіоз впливає на дихання, стан суглобів і внутрішніх органів. Чи можна провести лікування сколіозу вдома? Так, але все це можливо після повної діагностики, проходження 10-дневного курсу лікувальної гімнастики під наглядом спеціалістів. Лише тоді можна продовжити лікування вдома.

З чого починається лікування сколіозу в Центрі корекції постави Оксани Слінько?

Курс лікування сколіозу вдома починається з діагностики в Центрі. Діагностика включає такі етапи:

  • виміри опорно-рухового апарату людини без рентгенівського випромінювання;
  • зняття життєвих показників;
  • огляд стоп на подоскопі.

Після огляду лікар ставить діагноз і рекомендує комплекс заходів для ефективної корекції вад постави.

Лікування сколіозу вдома

Щоб ефективно лікувати вдома вади опорно-рухового апарату, навіть якщо ви не зі Львова, Центр корекції постави Оксани Слінько пропонує унікальний курс для приїжджих. Він складається із діагностики, 10-дневного курсу за унікальною методикою в Академії Грація у Львові і продовження лікування вдома.

Коли ви їдете додому, вам надаються такі приємні бонуси:

  1. Відеоуроки з вправами, які ви повинні виконувати вдома для корекції постави.
  2. Рекомендації щодо харчування та специфіки фізичних навантажень вдома.
  3. Рекомендації щодо наступної діагностики для своєчасного контролю за процесом одужання.

Лікування сколіозу вдома можливе! Особливо це так важливо для тих, хто живе не у Львові. Ваша спина потребує лікування? Не зволікайте і приїжджайте на лікувальний курс у Академію Грація.

Усього за 10 днів ви отримаєте індивідуальну діагностику всього опорно-рухового апарату, пройдете курс масажу, корегуючої гімнастики, біостимуляції та магнітотерапії під наглядом спеціаліста. Вас навчать правильно робити необхідні вправи вдома, щоби протягом необхідного для реабілітації періоду з кожним днем спина ставала тільки рівнішою. За 10 днів курсу ви відчуєте, як покращилося ваше самопочуття. У Центр корекції постави кваліфіковані інструктори навчать вас правильно піклуватися про спину.

Будь-яка проблема виліковна, головне — не зволікати зі зверненням до лікаря. З допомогою Академії Грація можливе лікування захворювань хребта як у дітей, так і в дорослих. Зі здоровим опорно-руховим апаратом життя стає більш якісним і яскравішим. Потурбуйтесь про своє здоров’я чи здоров’я своєї дитини вже зараз.