+38(098) 366 98 86

Онлайн лікування сколіозу та плоскостопості вдома

Ціна:
165 грн

На сьогодні ритм життя кожного з нас змінили правила карантину. Ми частіше обираємо спілкування на відстані, покупки через інтернет та безконтактні платежі. Така сама ситуація і зі спортом та частково доглядом за своїм тілом. Навіть сімейні лікарі зараз консультують онлайн. Тому ми не дивуємося, що Ви часто запитуєте, чи є в Академії Грація заняття з інструктором, але онлайн.

Так, є!

Академія Грація. Центр корекції постави Оксани Слінько у Львові завжди практикувала заняття онлайн та по відеоматеріалам, але до карантину нашим клієнтам більше подобалося спілкування вживу  і безпосередньо атмосфера нашого закладу.

Covid-19 змінив життя і звички усіх нас, тому виходимо з зони комфорту (не лежимо на дивані), а лікуємо свою спинку вдома без масок, антисептика і зайвих думок про вірус.

Що таке заняття онлайн з інструктором в Академія Грація?

Індивідуальне онлайн заняття – це заняття лікувальною гімнастикою для корекції постави та лікування захворювань опорно-рухового апарату тет-а-тет з інструктором, який працює в Академія Грація,  через інтернет, за допомогою відеодзвінку.

Хто проводить онлайн заняття по корекції постави та лікування опорно-рухового апарату?

Індивідуальні онлайн заняття проводять усі інструктори – реабілітологи, які працюють у Академія Грація. Ви можете обрати тренера в додатку Akademia Gracia (завантажити додаток можна тут: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yclients.widget.s197590 ) в розділі онлайн заняття. Усі інструктори володіють авторською методикою лікування сколіозів, кіфозів, плоскостопості та інших захворювань ОРА та мають практичний досвід роботи з пацієнтами не один рік.

Чи потрібно проходити діагностику перед початком онлайн занять індивідуально з інструктором?

Якщо Ви бажаєте лікуватися за індивідуальною програмою та ефективно усунути порушення постави, потрібно пройти 2-годинну діагностику у Центрі Академія Грація. Діагностика проводиться з урахуванням усіх карантинних вимог:

 • Індивідуальні засоби захисту для працівників та пацієнтів
 • Дезінфекція усіх інструментів
 • Уникнення черг чи скупчення людей

На основі авторської діагностики, яку проводить тільки Оксана Слінько – реабілітолог з 25+ річним досвідом, буде складено Ваш індивідуальний план лікування сколіозу/ плоскостопості чи корекції постави. В індивідуальній карті пацієнта будуть вказані вправи авторської методики, які потрібно виконувати з індивідуальним інструктором. Усього вправ більше 3500, тому підібрати вправи без діагностики неможливо.

Якщо Ви не проходити діагностику, ми можемо рекомендувати заняття на повну симетрію (тобто загально рекомендовані вправи для легкої корекції постави та укріплення мязового корсету спини та пресу, щоб запобігти розвитку сколіозу чи інших захворювань спини). У цьому випадку лікувальні вправи з авторської методики “Повзання” включено не буде.

Як часто потрібно займатися онлайн з інструктором?

Кількість занять на тиждень/місяць у кожного пацієнта індивідуальна і вона прописується під час діагностики.

Заняття, які мають загальноукріплюючий характер без діагностики проводяться 3 рази на тиждень, для максимального результату.

Чи потрібний спеціальний інвентар для занять коригуючою гімнастикою?

Інвентар буде залежати від результатів діагностики та Вашої індивідуальної програми після діагностики. Найчастіше потрібні: килимок, палиця, наколінники, гантелі. У разі сколіозу чи істотних порушень в симетрії тіла потрібні будуть спеціальні підкладки під коліна і руки для виконання методики повзання. Також часто заняття проводяться в спеціальному ортопедичному виробі – комірець Шанца, для утримання шийного відділу хребта.

Як оплачувати онлайн заняття.

Для Вашої зручності оплату можна здійснити через додаток на банківську карту.

Як записатися на діагностику сколіозу /плоскостопості чи інших порушень постави чи на онлайн заняття?

Щоб здійснити запис до Академія Грація є 5 найпростіших способів:

 1. Зателефонувати чи написати у вайбер/ телеграм на номер телефону +380983669886
 2. Здійснити самостійно запис через додаток  Akademia Gracia (завантажити додаток можна тут: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yclients.widget.s197590 ) в розділі  діагностика чи онлайн заняття.
 3. Залишити заявку у формі “Зворотній звязок” на сайті https://www.akademia-gracia.com/
 4. Записатися самостійно через сайт (кнопка Онлайн запис в правому кутку)
 5. Написати нам у соціальних мережах

Як відбувається онлайн заняття? Як підготуватися?

Онлайн заняття з корегуючої гімнастики відбуваються через відеодзвінок у зручній для Вас програмі:

 • Вайбер
 • Телеграм
 • Скайп

Заняття проводяться у час з 09.00 до 22.00 (крайнє заняття розпочинаються о 20.30). Спеціальної підготовки не потрібно – інструктор сам проведе розминку.

Скільки коштує одне онлайн заняття корегуючої гімнастики для лікування сколіозу?

Разове (перше) заняття  – 165 грн, далі обов‘язкова покупка абонементу на 10 занять вартістю 1400 грн (діє 1 місяць).

Чим відрізняється заняття по відеозапису та онлайн з інструктором?

Відеозапис може складатися на основі діагностики – це буде індивідуальний відеокурс,  а також є окреме вже готове універсальне відео –  “Відеокомплекс вправ для корекції постави від Оксани Слінько”. Принципова різниця у тому, що відеокурс Ви виконуєте самостійно, а онлайн заняття проводяться під контролем інструктора та з урахуванням усіх зауважень, щодо техніки виконання вправ.

Для кого онлайн заняття з інструктором Академія Грація?

 • Найперше, індивідуальні онлайн заняття по авторській методиці Оксани Слінько необхідні тим, хто регулярно проходить лікування в Академія Грація, але через карантин не змогли приїхати на лікування з інших областей.
 • Для тих, хто пройшов діагностику та не може розпочати заняття через труднощі з доїздом до Львова чи громадським транспортом безпосередньо у Львові
 • Для тих, хто має напружений робочий графік, але зміни у поставі вже видимі і є болі у спині
 • Для дітей та підлітків, які знаходяться в зоні активного росту і розвитку. Для запобігання змін у хребті – Універсальний відеокомплекс чи онлайн заняття з симетрією, а для тих, хто вже має сколіоз та плоскостопість – індивідуальні коригуючі заняття по методиці “повзання”.
 • Найкраще онлайн заняття підходять тих, хто уникає контакту з оточуючими, проте цінить своє здоров’я. Зміни у хребті виникають і прогресують дуже швидко, а на відновлення треба часу в рази більше.

Бережіть свою спину і чекаємо Вас на наших онлайн заняттях – без масок та антисептика 🙂