+38(098) 366 98 86

Здорова постава у ритмі сучасного життя

Що для Вас є “здорова постава”? Чи взагалі,  ми – сучасні люди, у ритмі цифрових технологій та загального прогресу думаємо про здоров’я нашої спини, суглобів та стоп, допоки не відчуваємо дискомфорт, скутість руху чи відвертий біль?

Президент Академії Грація. Центр корекції постави – Оксана Слінько невпинно повторює: “Постава -це фасад душі”. Це слоган настільки тонко підкреслює усю важливість здорової постави, рівної спини та правильно сформованих стоп. Не може людина бути щасливою, повноцінною та безтурботною, коли щодня захворювання опрно-рухового апарату прогресують та немов би кайдами скутують наш рух.

Порушення постави – це не лише фізіологічна вада, яка на перших порах може бути візуально невидимою, це захворювання, від якого дуже сильно страждає психоемоційна сфера життя. Адже кожна людина коли , знаючи про своє захворювання, нічого з тим не робить – врешті отримує безліч комплексів від викривленого хребта, кульгавої ходи чи кінцівок різної довжини.

Що таке сколіоз, напевно, розуміють усі, так? Це викривлення хребта. Дуже багато батьків асоціюють його лише зі школою та сидінням за партами. І є розповсюджена думка, що спорт:футбол, танці, плавання, тощо – обов’язково вирішать цю проблему. Насправді , це величезна помилка так думати. Адже сколіози, які вроджені будуть лише прогресувати.

Окрім сколіозу, який на сьогодні є найпопулярнішою вадою опрно-рухового апарату у дітей та доросли, є ще безліч різних відхилень:

  • Кіфоз
  • Лордоз
  • Плоскостопість
  • Вальгусна чи варусна деформація
  • Вади розвитку міжхребцевих дисків
  • Неправильне формування суглобів

У якому віці у дитини/дорослих проявляються ортопедичні захворювання?

На сьогодні ортопедичні захворювання фіксуються навіть в утробі матері, ще в ненароджених дітей. А також у людей літнього віку, у зв’язку з втратою кісток та суглобів поживних речовин, які необхідні для міцності. Найбільший процент тих, хто має ортопедичні захворювання, припадає на підлітків, це пов’язано зі стрімким розвитком та ростом.

Як діагностувати і лікувати ортопедичні захворювання стоп/спини чи суглобів у дітей

Найперше, що варто наголосити діагностика стану спини та стоп у дітей  може проводитися батьками вдома. У наших попередніх статтях є інформація, як самостійно визначити чи є в дитини сколіоз. З рештою відхилення у поставі видно візуально, якщо дитину роздягатися до трусиків і УВАЖНО роздивитися шию, лопатки тазові кістки, положення колін та стоп.

З дорослими справа одночасно і легше і складніше. Багато з нас, знаючи про те, що одне плече вже вище іншого, говоримо: ай, це через комп.ютер або це важкі сумки, тощо.

При перших ознаках порушень постави в дитини чи дорослого потрібно пройти комплексну діагностику, щоб бути впевненими, що порушення можна коригувати за короткий термін, а наслідки наразі мінімальні.

В Академія Грація. Центр корекції постави Оксани Слінько у Львові Вам запропонують комплексну діагностику лікування викревлення хребта без опромінення, при потребі, ефективний курс лікування, який складатиметься з лікувальної гімнастики та фізичних процедур (масаж, магнітотерапія, біостимуляція, віброкінезіотерапія).

Якщо ви проживаєте не у Львові, для Вас програми лікування сколіозу буде сформована у 10 денний термін з продовженням вдома.

Звертайтеся до наших адміністраторів чи пишіть нам у соціальні мережі, щоб отримати відповіді на запитання.

Інші новини