+38(098) 366 98 86

Чому здорова постава/спина та стопа це важливо?

Як Ви гадаєте, чому захворювання опорно-рухового апарату зараз є одними з найчастіш діагностованими в дітей, підлітків, а також у дорослих?

Який варіант відповіді ви б обрали:

  1. Відсутність фізичних навантажень, мало уроків фізкультури в школі
  2. Погана екологія
  3. Незбалансоване харчування, надлишок хімічних добавок, які порушують обмін речовин, зокрема у кістках.
  4. Надмірне використання гаджетів та ІТ технологій в щоденному житті
  5. Неправильно організовані місця роботи та сну
  6. Небажання людей проходити профілактичні діагностики стану здоров’я поки немає видимих викривлень чи болісни відчуттів
  7. Ігнорування серйозності захворювань ОРА

Який Ваш варіант чи, можливо, декілька варіантів?

Наш варіант – це 7, а потім вже усі в комплексі.

Чому так?

Якщо людина свідомо розуміє небезпеку для свого здоров’я від, наприклад, розбитого термометра, вона точно буде уникати усіх ситуацій, які теоретично призведуть до такої “аварії”. Так і зі сколіозом. Повірте, якщо Ви будете впевнені в тому, що сколіоз – це серйозно, Ви будете обачними з гаджетами, рівно сидіти і спати на зручному ліжку, а також точно включите профілактичні лікувальні вправи у  свої спортивні навантаження.

Ми щодня чуємо на діагностиках, коли підтверджуємо сколіоз, плоскостопість чи інші захворювання хребта, таку фразу: “А звідки воно береться, я думала (думав) сколіоз – то щось просте.”

Уявіть собі такий факт, в середньому викривлення хребта, які виникають за півроку, потребують лікування від 2-х років.

Чому сколіоз називають “тихий вбивця хребта”?

Сколіоз – це захворювання м’язової системи хребта, він зовсім не пов’язаний з кістками та хребцями напряму, а більше, як наслідок гіпертонусу одних мязів та гіпотонусу інших. При сколіозі хребет вигинається через те, що слабкі м’язи з однієї сторони хребта “піддаються” сильним і починає формуватися характерна сколіотична дуга. Якщо цей процес не зупинити, будуть виникати супутні наслідки сколіозу: деформації хребців, внутрішніх органів, болі у спині, скутість руху та візуальні викривлення (підняте плече, горб).

             

Коли розвиток захворювань хребта та стоп найнебезпечніший?

Найінтенсивніше розвиток сколіозу (та інших захворювань ОРА) припадає на молодший шкільний вік, підлітковий та у поважному віці. У дітей ці зміни пов’язані з інтенсивним розвитком організму та скачком росту, який співпадає з шкільними навантаженнями та тривалим сидінням за партою. У підлітковому віці різкі зміни в поставі відбуваються через гормональну перебудову та статевий розвиток.

Ситуація ускладнюється спадковою схильністю до сколіозу та інших захворювань опорно-рухового апарату. Фактор схильності вважається одним і головних причин дитячих та підліткових сколіозів, які характерні дуже стрімким прогресуванням до ІІІ та навіть IV стадії.

В Міжнародному Центрі Академія Грація ми проводимо унікальну авторську 2-годинну діагностику стану ОРА (опоно-рухового апарату), даємо рекомендації щодо профілактики, лікування та підтримки здорової спини після лікування.

В  нашому Центрі під керівництвом реабілітолога Оксани Слінько (досвід 20 років) працюють талановиті інструктори індивідуальних занять, фізіотерапевти, масажисти та остеопат. Завдяки колаборації усіх цих спеціалістів методика Оксани Слінько така успішна і вже 13 років роботи Академія Грація дозволяє отримувати позитивні результати від лікування.

Не гайте часу, якщо у Вас зростає дитина, якщо ви відчуваєте дискомфорт у спині, якщо є видимі порушення – пройдіть діагностику та приділіть часу корекції постави, якщо це необхідно, щоб Ваша спина ніколи не боліла.

Інші новини