+38(098) 366 98 86

Як лікувати сколіоз масажем?

Найперше, що хочеться зауважити, що при лікуванні сколіозу найперше важлива правильна та комплексна діагностика, адже сколіоз в дітей буває не тільки різних ступенів, але й різних типів. Набуті та вроджені сколіози лікуються по-різному. Також грає роль відділ хребта (грудний чи поперековий), сторона та вектор викривлення.

Дуже небезпечно, коли батьки самостійно діагностують сколіоз у дитини та “водять” до некваліфікованих масажистів на сеанси, які в найкращому випадку не принесуть шкоди, проте і ефекту чекати не можна.

В Академії Грація. Центр корекції постави у Льовові всі масажисти, які виконують маніпуляції, пройшли кваліфіковану підготовку та мають 10+ років досвіду. Кожен сеанс масажу рекомендується особисто реабілітологом після 2 годинної діагностики та складання детального курсу реабілітації.

Який масаж потрібен при сколіозі?

При сколіозі, лордозі, кіфозі чи інших захворюваннях та порушеннях постави необхідний лікувальний масаж у певній послідовності сеансів та з певною регулярністю.

За авторською методикою Оксани Слінько лікувальний масаж для корекції сколіозу поєднується з вправами лікувальної гімнастики, які визнані як винахід у медицині та запатентовані.

Чому масаж ефективний при сколіозі?

Унікальна цінність масажу в тому, що маніпуляції масажиста можуть по-різному впливати на різні ділянки тіла одного і того самого пацієнта.

При сколіозі спостерігається викривлення хребта, яке нагадує дугу або букву “S”, якщо викривлення одночасно у грудному і поперековому відділах. Масаж при сколіозі розслабляє гіпер напружені ділянки хребта, та активізовує циркуляцію крові у пасивних ділянках. Сколіоз найчастіше викликає напруження м’язів увігнутої частини хребта та розслаблення м’язів опуклої зони дуги хребта.

Щоб зупинити прогресування сколіозу та допомогти лікувальним вправам ефективніше допомагати лікувати сколіоз, необхідний спеціальний комплекс.

В Академія Грація. Центр корекції постави Оксани Слінько лікують сколіоз від 1 до 4 стадії викривлення. У лікувальний комплекс входить індивідуальна програма, яка складається після 2 годинної авторської діагностики, лікувальних вправ та сеансів масажу, які  поєднуються разом з фізичними процедурами:

  • Біостимуляція
  • Магнітна терапія
  • Віброкінезіологія
  • Сеанси остеопатії

Які техніки масажу ефективні при сколіозі?

Масаж дітей при сколіозі найчастіше проводять на спині, боці чи животі. Масажують грудну ділянку, поперековий відділ. Найчастіше використовуються техніки розслабляючі та активізуючі: розтирання, вібраційні техніки, розтягування, розминка, рідко ударні рухи.

Масаж при сколіозі для дорослих має такі самі показання як для дітей. Використовуються однакові техніки.

Скільки сеансів масажу потрібно при сколіозі?

Ефективним масаж при сколіозі у дітей буде щоденний (або через день). Для видимих результатів потрібно в середньому 10 сеансів при 1-2 стадії сколіозу. Кожен випадок індивідуальний, тому прогноз, скільки саме потрібно сеансів масажу при сколіозі визначає реабілітолог на діагностиці.

Протипокази масажу при сколіозі

  • Алергічні реакції, висипи на шкірі, грибок
  • Інфекційні захворювання
  • Підвищена температура тіла
  • Гіпертонія чи сердечно-судинні хвороби
  • Нудота чи блювота
  • Неврологічні захворювання

Пройти авторську діагностику сколіозу у Львові в Академія Грація можна за попереднім записом у адміністраторів. Якщо у Вас виникли запитання, як лікують сколіоз у дітей в центрі Оксани Слінько, дзвоніть нам чи пишіть у соціальні мережі.

Інші новини