+38(098) 366 98 86

Як вберегтися від сколіозу? Профілактика захворювань хребта

Профілактика – найкраща запорука порушенням постави та захворюванням опорно-рухового апарату

Які найпопулярніші недуги діагностуються в Академія  Грація щодня вже протягом 11 років:

Сьогодні говоримо про профілактику захворювань опорно-рухового апарату.

Чи реально запобігти викривленню спини школяру, який щодня вчиться, носить важкий рюкзак і неправильно сидить за партою; чи спортсмену, який проводить більшість свого часу на тренуваннях; чи, можливо, сучасній молоді, яка годинами “заліпає” в свої гаджети уникнути болів в спині та шиї?

Ми вже не раз згадували, що сколіоз, кіфоз, плоскостопість та інші захворювання опорно-рухового апарату – це найпопулярніші порушення серед дітей шкільного віку, ну і відповідно дорослих, які не вилікували цей недуг в дитинстві.

Як вберегти себе від порушень постави?

Здаться, що неможливо щохвилини пам’ятати за рівне положення спини, особливо, коли ми чимось зайняті чи захоплені. Проте існують методи, які в комплексі даютьпозитивний результат і є помічними для підлітків, якістрімко розвивають та дорослих, хто має малорухливий образ життя.

ТОП-5 простих та ефективних порад профілактики захворювань опорно-рухового апарату:

  • Заняття спортом. Порушення опорно-рухового апарату – це, перш за все, наслідок втомлених м’язів. Якщо навколохребцеві м’язи будуть в тонусі, їм буде легко утримувати хребет в правильному положенні. Не потрібно піднімати штангу чи робити важкі комплекси вправ. Важливо займатися 3 рази в тиждень помірними навантаженнями, які мають симетричні вправи на усі м’язи тіла.
  • Плавання. Це вид спорту, який ідеально пасує для тих, хто вже має порушення або болі у спині. Адже у воді навантаження на тіло розподіляється по-іншому і суглоби, хребет не відчувають такого навантаження. Це актуально для тих, хто має надмірну вагу, травми та болі в спині. Скористайтеся нашею картинкою, щоб обрати свій тип плавання.
  • Масаж. Масаж просто необхідний хоча б раз в тиждень, 20-30 хв для спини або 1 годину на усе тіло. Розслаблення, яке дарує масаж неможливо досягнути іншими методами, аналогічно як збільшення тонусу в потрібних ділянках. Проконсультуйтеся зі спеціалістами і знайдіть тип масажу, потрібний саме вам.
  • Сеанс остеопатії. За годину остеопат може виявити не тільки порушення опорно-рухового апарату, але і провести аналіз стану організму в цілому і це дає змогу передбачити та провести лікування на ранніх етапах. А ще техніки остеопатії особливо мякі і приємні, що дозволяє відвідувати сеанси остеопатій дітям від народження, вагітним і тим, кому класичний масаж болісний.
  • Фізичні процедури, які дозволяють привести в тонус занадто пасивні м’язи і навпаки – зняти надмірну напругу. Це різного роду віброкінезіотерапія, біостимуляція, магнітотерапія, корекція стоп.

Пам’ятайте, що довготривале сидіння, відсутність фізичної активності та асиметричні види спорту – це шлях до захворювань опорно-рухового апарату.

Центр корекції постави Оксани Слінько пропонує достовірну діагностику та комплексний підхід до лікування сколіозу та профілактики захворюванням опрно-рухового апарату за допомогою лікувальної фізкультури. Без опромінення та операції.

Записуйтеся на діагностику або отримайте консультацію по телефону

+380983669886; +380639346121

Постава людини – фасад душі!

Інші новини